vestel venüs 5020 wifi bluetooth sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
vestel venüs 5020 wifi bluetooth sorunu
Vestel venüs 5020 telefonda wifi ve bluetooth kapalı açılmıyor android sürümü 5.0 vede reset sonrası açılmıyor desteğinizi bekliyorum :)

Telefon 9 aylık garantili bir akrabamın üç gün öncesine kadar sorun yoktu reset atmış sonra bluetooth ve wifi açılmıyor bir çok yol denedim olmadı artvin şavşatta oluncada servise göndermesi gelmesi iki ayı alır öğrenci olduğu içinde telefon şart çözümü bilen yardımcı olsun :)

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Uçuş Modu Filan Mi Açık? Onlar Genelde Güvenli Moda Giriyor Senin Sorun Ondan Kaynaklı Olabilir.Cihazi Güvenli Moddan Çıkartıp Dene %99 Ondandır

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
Güvenli modda değil telefon reset sonrası oluşan bir durum gsm den nete giriyor tek ikisi hiç açılmıyor uçak modu falan kapalı android için olan kodlar kullanılamıyor kodu girince hiç bir şey olmuyor :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Güvenli modda değil telefon reset sonrası oluşan bir durum gsm den nete giriyor tek ikisi hiç açılmıyor uçak modu falan kapalı android için olan kodlar kullanılamıyor kodu girince hiç bir şey olmuyor :)
Denk Geldiğim Sorunlar Genelde Cihazin Güvenli Modda Olmasıyla İlgiliydi.Sen O Cihazda Güvenli Modu Kapatip Aç Öyle Dene Birde Yani Güvenli Mod Açıkmış Gibi Davran Kapatmaya Çalış Tekrar Dene.

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
Çok denedim olmadı mecburen servise göndereceğiz yazılım atacaklarmış :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
Halletsinler belki ama netten bizzat sitesinden indirip attığım orjinal romdan onlarınkinin ne farkı varsa artık bilemiyorum belki düzeltile :)

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
Halen telefonu bekliyoruz anakart değişecek yasal sürede temin edilip değişmesi şart dedik duymadılar halen daha bekletiyorlar yinede eğer iki haftaya çözülmediyse değişim isteteceğiz :)

Üst Alt