Vestel Venus 5.5"


serhad97

Üye
    Konu Sahibi
Vestel Venus 5.5" Telefonum Bootlopta takıldı orjinal yazılım sitesinden indirdim ama flashlama programı yok ki eski dosyalar gibi değil yardım edin lütfen
 

tfirat05

Üye
vestel oyle arkadasım sorunlu yerlı bı tanede bende var her gun bır sorun cıkıyor artık garantıye gondermekten yıldımm sımdıde kulaklık sorunu cıktı ama gındermıyorum ne halı varsa görsün
 
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
garantisi varsa oraya götür yoksa, reset at yada yazılımın hangisiyse o rom'u indirip telefonuna yükle
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt