Tavsiye Nokia 5610 ''Destekleyici dosya. Gösterilecek bir şey yok'' sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

SwiindLeerr

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5610 ''Destekleyici dosya. Gösterilecek bir şey yok'' sorunu
5610d-1 modeli telefonum var. Eskiden aynısından vardı, şu an yeniden aldım. Eskisinin içinde 2D Assassin's Creed falan vardı. İnternetten uygun çözünürlükte jar dosyası indirdim telefonada atmayı başardım. Fakat oyun açılmıyor. ''Destekleyici gösterilecek bir şey yok'' yazıyor. .jad dosyasıda indirmeyi denedim o direk çalışmıyor. Sıkıntı oyunda da değil farklı telefondan denedik çalıştı. Ve dönüştürücü gibi bazı sistem uygulamalarında da aynı hatayı veriyor. Fabrika ayarlarına sıfırladım çözülmedi. Sizce ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Not; İlk defa forumu kullandığım için alakasız bir başlığa konuyu açmış olabilirim.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
5610d-1 modeli telefonum var. Eskiden aynısından vardı, şu an yeniden aldım. Eskisinin içinde 2D Assassin's Creed falan vardı. İnternetten uygun çözünürlükte jar dosyası indirdim telefonada atmayı başardım. Fakat oyun açılmıyor. ''Destekleyici gösterilecek bir şey yok'' yazıyor. .jad dosyasıda indirmeyi denedim o direk çalışmıyor. Sıkıntı oyunda da değil farklı telefondan denedik çalıştı. Ve dönüştürücü gibi bazı sistem uygulamalarında da aynı hatayı veriyor. Fabrika ayarlarına sıfırladım çözülmedi. Sizce ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Not; İlk defa forumu kullandığım için alakasız bir başlığa konuyu açmış olabilirim.
Senin bu telefonu fabrika ayarlarına döndürmen yetmemiş. Telefonu bilgisayara bağlaman mümkün mü ?

Phoneix programı forumda mevcut onunla refurbish tamamen fabrika ayarlarına döndürelim . Tabi bize product code söylemelisin .

SwiindLeerr

Üye
    Konu Sahibi
Senin bu telefonu fabrika ayarlarına döndürmen yetmemiş. Telefonu bilgisayara bağlaman mümkün mü ?

Phoneix programı forumda mevcut onunla refurbish tamamen fabrika ayarlarına döndürelim . Tabi bize product code söylemelisin .
Telefonu bağlamayı denedim fakat bilgisayar algılamadı. Nokianın uygulamasını indirdim pc suite için ondada algılamadı sanırım kablo orjinal olmadığından dolayı.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Telefonu bağlamayı denedim fakat bilgisayar algılamadı. Nokianın uygulamasını indirdim pc suite için ondada algılamadı sanırım kablo orjinal olmadığından dolayı.
Orjinal kabloya gerek yok fakat kaliteli kablo şart. A101 ve Bim satılan kablolar iyidir. GoMobile almayın .

SwiindLeerr

Üye
    Konu Sahibi
Bugün bi telefoncuda denedik güzel bir kabloyla yine algılamadı
Orjinal kabloya gerek yok fakat kaliteli kablo şart. A101 ve Bim satılan kablolar iyidir. GoMobile almayın .
Mesaj birleştirildi:

Telefon algılıyor, usb kablosuyla ne yapmak istediğimi soruyor. Fakat Bu bilgisayar kısmında telefonun dosyası gözükmüyor.

• Beğen
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Bugün bi telefoncuda denedik güzel bir kabloyla yine algılamadı

Mesaj birleştirildi:

Telefon algılıyor, usb kablosuyla ne yapmak istediğimi soruyor. Fakat Bu bilgisayar kısmında telefonun dosyası gözükmüyor.
USB girişi bozuktur. Benimde 2730um vardı bilgisayar algilamiyordu bir sürü şey denedim yoruldum ama boşuna microUSB girişi bozuktu sonra dayanamayıp başka bı tekefonla takas ettim. microUSB girişini yaptır telefoncuya mutlaka telefoncular yapar

• Düşünceli

SwiindLeerr

Üye
    Konu Sahibi
USB girişi bozuktur. Benimde 2730um vardı bilgisayar algilamiyordu bir sürü şey denedim yoruldum ama boşuna microUSB girişi bozuktu sonra dayanamayıp başka bı tekefonla takas ettim. microUSB girişini yaptır telefoncuya mutlaka telefoncular yapar
Ama telefon algılıyor. Takınca kabloyu soruyor ne yapmak istediğimi (dosya aktarma, pc suite vs.)

• Beğen
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Ama telefon algılıyor. Takınca kabloyu soruyor ne yapmak istediğimi (dosya aktarma, pc suite vs.)
Microusb girişi bozuk doğru düzgün çalışmıyor ama telefon soruyor. 2730umdada böyleydi. Bozuk microUSB girişi yaptırcaksiniz.

• Şaşırdım

SwiindLeerr

Üye
    Konu Sahibi
Microusb girişi bozuk doğru düzgün çalışmıyor ama telefon soruyor. 2730umdada böyleydi. Bozuk microUSB girişi yaptırcaksiniz.
Girişi yaptırsam bile sorun çözülmeyecekki :) yazılım atmam lazım ve bu konuda hiçbir bilgim yok.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: XXXturi01
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Girişi yaptırsam bile sorun çözülmeyecekki :) yazılım atmam lazım ve bu konuda hiçbir bilgim yok.
Ben ve @MAERKEK @Nuru TaşDemir yardımcı oluruz.
İnfinity best ile yazılım at en basit şekilde riskli ama dikkat edilirse sorunsuz olur c2-02ye infinity best ile flash attım sorunsuz şekilde. Birde bilgisayar Windows 10 ve 11 olmasın yoksa mavi ekran verir telefon brick olur.
Mesaj birleştirildi:

Bizi kaç zaman uğraştırdın arkadaş
Çok uğraşmıştık 2730a. Kurtuldum 2730dan yoksa iyice ugrasirdim

SwiindLeerr

Üye
    Konu Sahibi
İnfinity best ile yazılım at en basit şekilde riskli ama dikkat edilirse sorunsuz olur c2-02ye infinity best ile flash attım sorunsuz şekilde. Birde bilgisayar Windows 10 ve 11 olmasın yoksa mavi ekran verir telefon brick olur.
Mesaj birleştirildi:

Çok uğraşmıştık 2730a. Kurtuldum 2730dan yoksa iyice ugrastirdim.
Şuan elimde windows 10 altı pc yok. Yarın halledebilirim ama. yarın yazışalım
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Ha bide zaten ilk telefonun girişini yaptirmam gerekicek

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Mesaj birleştirildi:

Win 10 kullanıyorum halen mavi ekran hatası almıyorum . ? Sorun sizde mi acaba ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Öncelikle Care suite programını indirmelisin . Bunu yükleyince driverlerı ve nokia suite programını kuracaktır.

Daha sonra phoneix programını indir ve yükle
daha da sonra HER BİLGİSAYARI AÇIP KAPATTIĞINDA NOKİA SUİTE ONARMA İŞLEMİ YAPACAKSIN program ekle kaldırdan silme işlemini başlatıyorsun onar diyorsun işlem o kadar.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Phoneix anlatımı mevcut sen burada öncelikle factory reset olayını dene . Bu programla reset at . Olmadı refurbish seçeneğini kullanırsın.

*#0000# yazınca ekrana gelen rm- kodunu yazar mısın ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
kablo değilde sankı pc de sürücüsü yok diye telefonu görmuyor gibime geldi.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çoğu win 10 ve 11 kullanıcısı mavi ekran alıyor. Bâzilari almıyor onlardan biride senmissin. Nasıl mavi ekran vermiyor?
Mesaj birleştirildi:

Sürücü kurmuştur mutlaka
nokia suit bazen kurmuyor aygıt yöneticisinden bakmak lazım aslında orada görünüyor mu bilinmeyen aygıt şayet varsa sürücü denebilir direk

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Çoğu win 10 ve 11 kullanıcısı mavi ekran alıyor. Bâzilari almıyor onlardan biride senmissin. Nasıl mavi ekran vermiyor?
Mesaj birleştirildi:

Sürücü kurmuştur mutlaka
Phoneix ile gelen sürücüleri kullanıyorum galiba sürücü uyumlu olunca sorun olmuyor. Nokia fuse kurulu olmak zorunda.

SwiindLeerr

Üye
    Konu Sahibi
Phoneix ile gelen sürücüleri kullanıyorum galiba sürücü uyumlu olunca sorun olmuyor. Nokia fuse kurulu olmak zorunda.

Şu linkteki videoyu izleyebiliyormusunuz
Mesaj birleştirildi:

@MAERKEK bir mantığı varmı bunun peki.

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Evet izledim .
Nokia burada deneme yapmış veya yazılım da eksik bir şeyler olabilir. Sanki yazılımı yapan ya kısayollar varken neden ana menüyü aç oyunlara gir oradan açmakla uğraştırıyım demiş bu mantıkla hareket etmiş .
Yazılıma oyunlar menüsündeki dosyayı destekleyici dosya olarak göstermiş ve kısayoldan başlatılmasını sağlamış.

Eğer senin telefon son sürüm değilse bu bir sonraki güncelleme de düzeltmiş olabilirler.

Güncelleme yaparsan Veri Silinir

#0000# cevabını bekliyorum halen version numarası da yazar.

Üst Alt