Vestel lite 2 tabletim her kapatıp açınca sıfırlanıyor.


eskieksi

Üye
    Konu Sahibi
Vestel Lite 2 tabletime kingrtoot ile root atmıştım attıktan sonra tablet her kapanıp açıldığında sıfırlanmaya başladı . Stock rom yüklemeye çalıştım bilgisayar tablet açıkken görüyor . phoenix suit ile rom atmaya çalışınca tableti kapatıp geri tuşuna basılı tutarak usb yi takıyorum kapatma tuşuna sürekli basıyorum ama phoenix suit tableti görmüyor cihaz takılı değil diyor. Yardım edebilecek varsa sevinirim .
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt