Veda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Veda
5DK ÖNCE ALDIĞIM Bİ KARARLA FORUM MORUM İŞLERİNİ BIRAKTIĞIMI DUYURMAK İSTERİM BURDA BENİ TANIYAN SAMİMİ ARKADAŞLARIMA :D arada bi girerim belki bilmiyorum herkese iyi geceler

Metin MF

Metin MF

Üye
neden

Buğra

Buğra

Admin
nedeni özel değilse merak ettim?
her nekadar tanımasamda gitmene üzüldüm

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
sitelerde yükseldikçe haklar kazanıyosun ama aslında verdikleri hiç bişey sen paylaşım yaparsın site sahibi reklamlardan parayı alır :) kafaya dank etti diyebilirim :D neymiş daha çok pm kapasitesiymiş rütbeymiş yok bilmem teşekkürmüş

Metin MF

Metin MF

Üye
paylaşım yaparken nasıl bi karşılık bekliyorsun ki

Buğra

Buğra

Admin
forumda paylasim yapmak yardim etmek gönüllülük işidir bir karşilik beklenmeden yapilir

Türe

Türe

Üye
Kimse babasinin hayri icin bisey yapmaz

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
yok benim ona bşy dediğim yok sadece bana bunu yapmak boş iş gibi geldi bende bırakıyorum :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Düşündüğün yön doğru ama kaç kişinin telefonunu kurtardım diye düşün bunlar daha sevap kazandırır aslında cidden doğru he düşündüğün

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
oda var tabi

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Seni Severdim Bro .. Madem Birakiyorsun, Sen Bilirsin ..
Ama Hesabi Bana Ver Bence .. =]

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
sen kimsin la :D beni tanıyon miki seviyon

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
geçenlerde biri gitti bedduvamı etti ne paylaşım yapanlar sevabımı alıyor ben önemsiyorum :D

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
:o:o

MrExpert

MrExpert

Üye
Forumda sen başka bir konudan faydalanırsın başkasıda senin konundan faydalanır mesele forum sitesinin amacı bilgi alış verişi.

Twitter Kuşu

Twitter Kuşu

Üye
Kafaya dank amaca göre,zamanına göre değişir abim.Para falan kazanmazsın ama dua ve sevap kazanırsın.Senin sayende kaç kişi telefonunu kurtarmıştir ? Öbür tarafta para mı kurtaracak seni sevap mı abim ? Seçim sana kalmış ama bence gitme.Kararın kesin ise bari boş zamanlarında gir.

Turan

Turan

Üye
alın verin foruma can verin :oke:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Hiç hizmet anlayışı kalmamamış :nono: otobüste yaşlılara yer verirken birilerine bir faydanız
dokunduğunda hiç mi mutlu olmuyorsunuz.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
otobüste yaşlıya yer verince adam teşekkür ederim evladım diyor burda adam anlatıma uymuyor yanlış yapıp telefonu bozuyor bide bana çemkiriyor ztn yaptımıda teşekkür bile etmeden kaçıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt