Veda :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
apobaba1234

apobaba1234

Üye
    Konu Sahibi
Veda :(
slm c7 mi symbianın daha ileri gidemiyeceği daha doğrusu gitmesine izin verilmediği:bann: için satmş bulunmaktayım aslında telefonumu çok seviyordum:ağlarım: ama android i gördüğüm zaman içim bi kıpır kıpır oluyodu:oke: artık bu foruma htc desire ile devam edicem|-) artık android os bölümündeyim :hmmmc7yi 530 satıp htc yi 460tl(tel temiz tanıdık olduğu için çok ucuza geldi daha 20 ay garantisi var) ye aldım . bence aklınız varsa telefonların piyasası iyice düşmeden sizde elden çıkarıp andoide geçin bu sözüm oyun ve program kıtlığı çeken arkadaşlar için.:megafon:

bi kaç gündür takip ediyorum android os bölümünü burdaki kadar eğlence orda kesinlikle yok :ağlarım:arada burayıda ziyaret etcem. acaba bende androidi savunup symbiana lafmı atsam :ehe yok yok yapmam ole bişe :oke::d: içiniz nası rahat ediosa onu kullanın

not:konu kapatılcak biliyorum(kapatılmadı şaşırdım :D )

sh0ck diyor ki : :D

Sanada Hayırlı olsun kardeş. :) İlk bu konuyu benim açmam gerekiyodu ama açma gereği duymadım tartışma çıkmasın diye.. :)

Desire, gayet güzel.. :) Ama tasarımı benim hoşuma gitmemişti, o kadar ucuza nasıl buldun bilmiyorum ama şuan 2. el piyasası 800-950 tl arası değişiyor, eğer kutulu türkiye garantiliyse satıp, desire hd alırdım senin yerinde olsam ;). Zaten elinde parada kalmış. İhtiyacında yoksa, üstü kalırsa üstünü tamamlar Desire hd alırdım. :)

Karşılaştırma isteyen arkadaşlara gelince, inanın bana n8'deki kamera falan umrunuzda olmuyor. Benim artık öyle, kaldıki led flash diyip geçmemek lazım, gece çekimleri N8'i aratmıyor aydınlatma konusunda.

Banada hakkınızı helal edin :).. İmzama bakmayıda unutmayın ;)

N8'i ön siparişlerle alan ilk on kişiden biriy(d)im bu forumda, çokta emeğim geçmedi, ama az da geçmedi. Çok da seviyordum telefonu, ama destek 0, Hatta -1! Herkes hakkını helal etsin, Nokia'yada ürettiği telefonlarda başarılar ;).

PS.: TARTIŞMA ÇIKARMAYALIM! - -

@Not; apobaba1234

Bu mesajıda konunun ana mesajına eklersen sevinirim Sh0cK Derki diye ;)

detaylı karşılaştırma yakında<<<<

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3, accman, emre2574 ve 2 diğerleri

Uruloki

Uruloki

Üye
güle güle sana apo güle güle ve bazen bende diyorum android değilde iphone alıp jb yapmayı ama sadece o iş yazılımla olmuyor ya da sadece donanımla her ikiside olmak zorunda örnek vermek gerekirse N900 e bakın

• Beğen
Tepkiler: suat1111

nonamex

Üye
Hocam 2'si arasında bir inceleme yapabilir misin birbirlerine göre + ları - lerini..

Bekle bekle birşey olacağı yok, satıp şu n8'i androidli bir cihaza mı yönelsem diyorum :hmmm

suat1111

suat1111

Üye
apocum bende dün ark htc hero sunu kadıköyde tr yüklettim valla aklım kalmadı değil

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
apo bi karşılaştırma yapabilirmisin telefonları yardımı olur burada ve güle güle :ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım: :ehe:ehe

Aege

Aege

Üye
ben para verseler geçmem android'e 3-4 oyun yetiyor bana ayrıca nokia daki sağlamlığı ve n8'deki kamerayı başka hiçbir yerde bulamazsın

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
ben para verseler geçmem android'e 3-4 oyun yetiyor bana ayrıca nokia daki sağlamlığı ve n8'deki kamerayı başka hiçbir yerde bulamazsın

n8 kullanmıyorduki ztn :ehe:ehe

ozggurr

ozggurr

Üye
Guzel telefon, hayirli olsun...

sh0ck

sh0ck

Üye
Sanada Hayırlı olsun kardeş. :) İlk bu konuyu benim açmam gerekiyodu ama açma gereği duymadım tartışma çıkmasın diye.. :)

Desire, gayet güzel.. :) Ama tasarımı benim hoşuma gitmemişti, o kadar ucuza nasıl buldun bilmiyorum ama şuan 2. el piyasası 800-950 tl arası değişiyor, eğer kutulu türkiye garantiliyse satıp, desire hd alırdım senin yerinde olsam ;). Zaten elinde parada kalmış. İhtiyacında yoksa, üstü kalırsa üstünü tamamlar Desire hd alırdım. :)

Karşılaştırma isteyen arkadaşlara gelince, inanın bana n8'deki kamera falan umrunuzda olmuyor. Benim artık öyle, kaldıki led flash diyip geçmemek lazım, gece çekimleri N8'i aratmıyor aydınlatma konusunda.

Banada hakkınızı helal edin :).. İmzama bakmayıda unutmayın ;)

N8'i ön siparişlerle alan ilk on kişiden biriy(d)im bu forumda, çokta emeğim geçmedi, ama az da geçmedi. Çok da seviyordum telefonu, ama destek 0, Hatta -1! Herkes hakkını helal etsin, Nokia'yada ürettiği telefonlarda başarılar ;).

PS.: TARTIŞMA ÇIKARMAYALIM! - -

@Not; apobaba1234

Bu mesajıda konunun ana mesajına eklersen sevinirim Sh0cK Derki diye ;)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
hayırlı olsun güzel cihaz

emre2574

emre2574

Üye
apo :D gorusmek uzere

apobaba1234

apobaba1234

Üye
    Konu Sahibi
tamam karşılaştırıcam ama şöyle bi durum war benim notlar kötü oldugu için tele el koyabilirler ama birazdaha kurcaladıktan sonra karşılaştırıcam ama şunu söyleyeyim kamerası hiç iç açıcı değil otofokus czeiz mercek var ama soluk çekiyo ilk olarak bunu söyleyeyim c7 nin kamerası ondan çok daha üstün(desire=5mpx)

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Hayırlı olsun...

apobaba1234

apobaba1234

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Öncelikle Hayırlı Olsun Kardei :) Şunu Belirtteyimki N8 İçin Konuşuyorum. Bende Uygulama Meraklısı Birisiyim Ve Zaman Geçtikçe Gerçekten Telefona Daha Çok Bağlandım Ve Önceden İphone Takası Düşünürken Şu An Aklımda Öyle Birşey Yok :) Biraz Mantıklı Düşününce 12 Mp Kamera Usb On To Go HDMI Klavye Mouse Fln Ve Anna'daki Klavye Geldim mi Gerçkten Ten Numero Olucak :ehe Yani Ben Artık N8'ime Bağlandım :) ALLAH AYIRMASIN DERT VERMESİN, BOL UYGULAMA VERSİN İNŞALLAH !!!!!!! :)

Uruloki

Uruloki

Üye
demek sh0ck da gitti yapmayın valla meegolu cihaz çıkmazsa ben bir daha nokia almıcam açıkcası bi 1-2 sene kullanıp duruma bakarım ve sh0ck'un dediğin gibi destek -1 destek hattından daha fazla şey biliyoruz

nonamex

Üye
Zamanında N8'in kötü özelliklerini yazıp (Donuyor , reset atıyor vs vs) kamera sorununun videosunu koydum diye bana demediklerini bırakmayanlar N8'den soğumuşlar vay be :ehe

Uruloki

Uruloki

Üye
iyide o konuda kaç kere benim başıma böyle olay gelmedi yazdım ve ekledim 3 kere reset attı o da güncellemeden önce olan birşeydi

eaagent

eaagent

Üye
N8 çok güzel telefon kardeş HTC nin güncelliği N8 de olsa rami CPusu falanda. Tadından yenmez :)

Utku

Utku

Üye
Güle Güle Apo:pro: Nokia FOREVER!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt