Veda :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aagkn

aagkn

Üye
hayırlı olsun demekten başka yapacak bişey yok arkadaşım inşallah htc de aradığını bulursun :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
vay be dostum gittin he :(
symbian3 topluluğu yavaş yavaş dağılıyor... bende n8'i 2 sene kullanıp iphone'a geçicem artık başka telefonlara özenmemeye zorlicam kendimi ama belki meego beni aldatabilir eğer ios gibi görsel olursa

Sandrake

Sandrake

Üye
:bye::bye: Güle Güle

tuzluca76

tuzluca76

Üye
ne kamerası be arkadaşlar kamera yı ne kadar kullanıyoruz allah aşkına göz boyamak sadece o 12 mp , o kamera nın çözünürlüğü sadece led veya plazma tvlerde yüksek çözünürlükte görüntü almak için yoksa 5mp n95 kamerası bile tam anlamıyla farksız iş görür sanki 12 mp kullanan arkadaşlar hepsi ledleri var hadi var diyelim kaç kere baktın o büyüklükte bir ekrandan fotoğraflarına 17 veya 19 inç 5mp yeter artar önemli olan uygulama n8 sadece hassaslık olarak mükemmel bencegerçekten dokunmatiği algılama hiç birinde yok apobaba tebrikler telefonu satma işi zarar edeceğimiz için ben yapamam elimde kalsın ama bende seneye inş alırım nokia harici telefonumu nokia ya 1 pes de benden bende artık yokum ...
kardeş çok pis sallamışsın ben n95 in kamerasınıda çook iyi biliyorum ve asla ve asla n8 in kamerasıyla alakası yok. N8 deki xenon flash fotoğrafları çok süper yapıyor ve n95 led flaş da beş para etmiyor(en azından şu teknolojide) ve mp konusuna gelirsek bana zoom çok gerekiyor ve N8 ile sonuna kadar pc de zoom yapıyorum Allah aşkına tek bir kare mi oluşmaz fotoçrafın çözünürlüğü o kadr iyi ki fotonun içine kqdar zoom yapıon hala nemnet foto. N95 te ise böyle birşey yok boş boş konuşmayalım lütfen. Kamera ne işe yarar diye bir soru olurmu ya ? Bak ben yazın ne fotolar çekiş yollayacam foruma.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
abi sacmalamayin n95 in kamearsi nerde n8in ki nerde :kop::kop:

pRime.

pRime.

Üye
vay be dostum gittin he :(
symbian3 topluluğu yavaş yavaş dağılıyor... bende n8'i 2 sene kullanıp iphone'a geçicem artık başka telefonlara özenmemeye zorlicam kendimi ama belki meego beni aldatabilir eğer ios gibi görsel olursa

MeeGo çıkarsa IOS'tan her türlü daha iyi olacaktır dostum. Emin ol. :oke:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bakıcaaaaaz :eller:

Cetger

Üye
insana koyuyor yoksa c7 i durdurmuycam ama neyse dursun bakalım ama bu telefona birşey olur yeni bir telefon filan olursa önüme nokia telefon koyan telciyi dövcem o kadar sinir bozucu yani :S

erkara_64

itiraf etmek gerekirse ios ve android geleceği olan cihazlar neden böyle karara vardım çünkü windows yada symbian geleceği belli olmayan sistemler...windows 8 söylentilerde şu günlerde pcler için..şimdi nokia çıkaracak bir dünya windows 7 cihaz bu sefer ardından windows 8 ler gelecek sonra ne olacak cihazlar elde kalacak windows 6.5 gibi...symbian desen zaten anamın yaptığı tarhana çorbasını gecti:) nokia bile ne yapacağını sapıtmış durumda...bence ios yada android gelecek 3 yıl için gecerli olacaktır....ben iosu bir adım daha önde görüyorum çünkü adamlar geriye dönük cihazlarını hala unutmuş değiller sürekli güncellemeler çıkartıyorlar...android ise cihaz tabanlı yani sistem artıkça sürüm artıyor...kısacası iphone 5 i bekliyorum değilse samsung s2 alabilirim...n8 ise 10 sene yanımda kalacak:)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
n8 ise 10 sene yanımda kalacak:)
katılıyorum o kadar olmasada N8 ikinci telefonum olarak bir süre yanımda kalmaya devam edecek hiçbirşeyi olmasın onun güzel anısı yeter....benim için bir telefondan çok fazlası...

.S.W.A.T.

.S.W.A.T.

Üye
N8 den ıphone4 yatay geçiş yapanlardanım....neden diye soracak olursanız.......sadece tarayıcı yönünden...

BL@DE02

BL@DE02

Üye
kardeş çok pis sallamışsın ben n95 in kamerasınıda çook iyi biliyorum ve asla ve asla n8 in kamerasıyla alakası yok. N8 deki xenon flash fotoğrafları çok süper yapıyor ve n95 led flaş da beş para etmiyor(en azından şu teknolojide) ve mp konusuna gelirsek bana zoom çok gerekiyor ve N8 ile sonuna kadar pc de zoom yapıyorum Allah aşkına tek bir kare mi oluşmaz fotoçrafın çözünürlüğü o kadr iyi ki fotonun içine kqdar zoom yapıon hala nemnet foto. N95 te ise böyle birşey yok boş boş konuşmayalım lütfen. Kamera ne işe yarar diye bir soru olurmu ya ? Bak ben yazın ne fotolar çekiş yollayacam foruma.
abisi ben n95 in kamerasıyla kıyaslamadım ki neden yanlış anlıyorsunuz:evet: ben sadece n95 in kamerası bizim ihtiyacımızı karşılayacak görsellikte dedim 17ve 19 inç monitörlerden lafımı çarpıtmayın elbette n8 in kamerasının yanından geçemez ben n8 in kamerası çok güzel ama çok abartı güzel fotoğrafçı değiliz ben n73 ümle istanbulda konserlerde çektiğim videoları felan gayet güzel pc de izleyebiliyorum onu demeye çalışıyorum daha iyi gibi bir laf yok sadece yeterliliğini söyledim ben kamera için telefon almamalıydım yanlış tercih ama gerçekten n8 imi çok seviyorum gayet şık ve süper telefon uygulama bu hafta olmaz gelecek hafta olmaz yaza patlamalar olur uygulama derken sadece program demiyorum oyunda dahil hatta çoğunluğu :) n8 süper telefon donanımsal bir şikayetim beğenmediğim birşey söylemedim zaten sadece ovinin uygulamalar üzerinde çok durması ve boş boş uygulama çıkaracağına 1 hafta çıkarma bir çıkar adam gibi çıkar düşüncesindeyim :oke:

----------Eklendi @ 14:20:31 ---------- Yazıldı @ 14:19:56 ----------

abi sacmalamayin n95 in kamearsi nerde n8in ki nerde :kop::kop:
cevap

emre2574

emre2574

Üye
vay be apo için 6 sayfa yazı yazılmıs.demek ki degerli adammıs.banada az yardımı dokunmadı hani:evet:

tuzluca76

tuzluca76

Üye
abisi ben n95 in kamerasıyla kıyaslamadım ki neden yanlış anlıyorsunuz:evet: ben sadece n95 in kamerası bizim ihtiyacımızı karşılayacak görsellikte dedim 17ve 19 inç monitörlerden lafımı çarpıtmayın elbette n8 in kamerasının yanından geçemez ben n8 in kamerası çok güzel ama çok abartı güzel fotoğrafçı değiliz ben n73 ümle istanbulda konserlerde çektiğim videoları felan gayet güzel pc de izleyebiliyorum onu demeye çalışıyorum daha iyi gibi bir laf yok sadece yeterliliğini söyledim ben kamera için telefon almamalıydım yanlış tercih ama gerçekten n8 imi çok seviyorum gayet şık ve süper telefon uygulama bu hafta olmaz gelecek hafta olmaz yaza patlamalar olur uygulama derken sadece program demiyorum oyunda dahil hatta çoğunluğu :) n8 süper telefon donanımsal bir şikayetim beğenmediğim birşey söylemedim zaten sadece ovinin uygulamalar üzerinde çok durması ve boş boş uygulama çıkaracağına 1 hafta çıkarma bir çıkar adam gibi çıkar düşüncesindeyim :oke:

Bnce yeterli değil çünkü bazı işlemler için birazcıkta olsa detay gerekiyor. Ve yeterli olmamasının nedeni 1080 p desteklememesi. Onun için zaten işlemci fln da yetmiyor o da ayrı mesele. Son cümlene katılıyorum bende yaz ayına doğru patlama bekliyorum.

BL@DE02

BL@DE02

Üye
Bnce yeterli değil çünkü bazı işlemler için birazcıkta olsa detay gerekiyor. Ve yeterli olmamasının nedeni 1080 p desteklememesi. Onun için zaten işlemci fln da yetmiyor o da ayrı mesele. Son cümlene katılıyorum bende yaz ayına doğru patlama bekliyorum.

bencede 1080p desteklemeliydi o rami 256 yerine 512 koysalardı ölürlerdi sanki tipik nokia politikası herşeyi bir telefona koymazlar illa bir şeyi eksik bırakacaklarki millet diğer çıkaracakları telefonu alsın bunun yerine adam gibi 4x4 lük çıkar fiyattan kaçan yok 2 ay daha biriktirip alırız müşteri böylece müşteri mutlu nokia mutlu lerzan mutlu:ehe olucak ama yapmıyo adamlar

hoss

hoss

Üye
hayırlı olsun :oke:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
N8 den ıphone4 yatay geçiş yapanlardanım....neden diye soracak olursanız.......sadece tarayıcı yönünden...
:oke:
EE peki durum nedir arabadan inip uçağa binmiş gibimi oldun yada arasında bişeymi anlatsana biraz n8 vs. iphone olarak :D

SilentOne

SilentOne

Üye
hayırlı olsun nediyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt