Veda :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
franzliszt

franzliszt

Üye
hayırlı olsun diyorum htc de qualcomm var dimi

Starsley

Hayırlı olsun apo Nokia forever..

• Beğen
Tepkiler: Utku
apobaba1234

apobaba1234

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler ewet qualcomm war:naughty: tel şuan elimde başta ole bi korktum ki tel açılıo ama hattı gormuyo meger biraz geç goruyomuş daha dogrusu hangi hat oldugunu biz seciomuşuz neyseki açıldı az önce de gmmail imi açtım bide üstüne fener liderliğe oturunca cok tatlı oldu :naughty:

erkara_64

tesekkurler ewet qualcomm war:naughty: tel şuan elimde başta ole bi korktum ki tel açılıo ama hattı gormuyo meger biraz geç goruyomuş daha dogrusu hangi hat oldugunu biz seciomuşuz neyseki açıldı az önce de gmmail imi açtım bide üstüne fener liderliğe oturunca cok tatlı oldu :naughty:

nokia dan tranfer oluşuna üzüldüm kardeş hayırlısı olsun...ama dediğin gibi FENERBAHÇE min yenmesine sevindim:) ( bu arada bucanın t.direktörü real madride gidecekmiş zuhahaha:) resmen kıl oldum adama ya...

• Beğen
Tepkiler: aagkn
Utku

Utku

Üye
apobaba pişmanmısın oyun dışında

apobaba1234

apobaba1234

Üye
    Konu Sahibi
nokia dan bahsediyosan oyun,arayüz ve internet dışında aslaaaaaaaaa :yuru

----------Eklendi @ 22:07:32 ---------- Yazıldı @ 21:59:06 ----------

şuan whatsapp yüklüorum daha doğrusu indiriyorum bakalım yuklemeyei becerebilcemmi :ehe ya gerçekten çok eglenceli bi telefon c7 den sonra arayüz mükemmel geldi bende niye herkez sense arayüzü diye tutturuyo diodum .samsungun androidini asla kullanmazdım ama şu an elimdeki telefon mükemmel bişe menü açılırken ne symbiandaki gibi bekleme war ne başka bişe hız olarak iphone la yarışır düyorum:hmmm

Uruloki

Uruloki

Üye
apo 38 tane uygulama açsana bi bakalım ne yapıyor

Utku

Utku

Üye
Hasana katılıyorum

sh0ck

sh0ck

Üye
nokia dan bahsediyosan oyun,arayüz ve internet dışında aslaaaaaaaaa :yuru

----------Eklendi @ 22:07:32 ---------- Yazıldı @ 21:59:06 ----------

şuan whatsapp yüklüorum daha doğrusu indiriyorum bakalım yuklemeyei becerebilcemmi :ehe ya gerçekten çok eglenceli bi telefon c7 den sonra arayüz mükemmel geldi bende niye herkez sense arayüzü diye tutturuyo diodum .samsungun androidini asla kullanmazdım ama şu an elimdeki telefon mükemmel bişe menü açılırken ne symbiandaki gibi bekleme war ne başka bişe hız olarak iphone la yarışır düyorum:hmmm

Yaf bu iphonu niye bu kadar büyütüyorsunuz ki. :).. Desire'da fast-boot varmı bilmiyorum, ama dhd'nin tam olarak açılması 2 saniye sürüyor :D. ** Sense Arayüzü çok temel ve herkes alışıyor 2-3 gün pratikten sonra.. :). Asphalt 6 oynayınca nokia'yı aramıyorum :D. 1 gb'lik oyun asphalt 6 .. 8 gb'lik sd'nin 1/8'ini kaplıyor.. :D

@franzliszt ;

1 GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255 Snapdragon.

Nasıldır işlemcisi DHD'nin ? Donanım teknisyeni değilim bilgi amaçlı soruyorum :P:

blackbird48

blackbird48

Üye
kardeşim hayırlı olsun ama gerröekten hd alsaydın daha iyi bence ben nokıa manyağıyım her fırsatta da dile getiriyorum ama fanatiklik yapmanında anlamı yok bazen nokıa ya akızdığımda oluyor

AYNA

AYNA

Üye
hayırlı olsun kardeş demek sizde android kervanına katıldınız :ehe

franzliszt

franzliszt

Üye
Yaf bu iphonu niye bu kadar büyütüyorsunuz ki. :).. Desire'da fast-boot varmı bilmiyorum, ama dhd'nin tam olarak açılması 2 saniye sürüyor :D. ** Sense Arayüzü çok temel ve herkes alışıyor 2-3 gün pratikten sonra.. :). Asphalt 6 oynayınca nokia'yı aramıyorum :D. 1 gb'lik oyun asphalt 6 .. 8 gb'lik sd'nin 1/8'ini kaplıyor.. :D

@franzliszt ;

1 GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255 Snapdragon.

Nasıldır işlemcisi DHD'nin ? Donanım teknisyeni değilim bilgi amaçlı soruyorum :P:

işlemcisi gerçekten çok iyidir atutumuydu hatırlamıyorum bencmarkdan inanılmaz sonuçlar almış özellikle amerikalı birisi 1.9gh e çekmiş htc yi manyak nasıl yaptıysa inanılmaz puan elde etmiş motorola xoom var ona yaklaşmış , zaten adreno 205ler 80 milyon triangle yapabiliyor , çok iyi tercih tebrikler :)

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Hayırlı olsun kardeşim inş pişman olmazsın tercihinden :) Ben de uzun zamandır nokia kullanırım senin yerinde olsaydım nokiayı bırakıp da htc'ye geçmezdim bende de N8 var hiçbi htc için veya hiçbi samsung modeli için n8'den vazgeçmem benim görüşümde bu :) sadece iphone 4 için vazgeçebilirim o da telefonu merak ettiğimden 3g filan kullandım ama 4 de ayrı bi güzel :)

BL@DE02

BL@DE02

Üye
ne kamerası be arkadaşlar kamera yı ne kadar kullanıyoruz allah aşkına göz boyamak sadece o 12 mp , o kamera nın çözünürlüğü sadece led veya plazma tvlerde yüksek çözünürlükte görüntü almak için yoksa 5mp n95 kamerası bile tam anlamıyla farksız iş görür sanki 12 mp kullanan arkadaşlar hepsi ledleri var hadi var diyelim kaç kere baktın o büyüklükte bir ekrandan fotoğraflarına 17 veya 19 inç 5mp yeter artar önemli olan uygulama n8 sadece hassaslık olarak mükemmel bencegerçekten dokunmatiği algılama hiç birinde yok apobaba tebrikler telefonu satma işi zarar edeceğimiz için ben yapamam elimde kalsın ama bende seneye inş alırım nokia harici telefonumu nokia ya 1 pes de benden bende artık yokum ...

pRime.

pRime.

Üye
Hayırlısı olsun apobaba. Umarım memnun kalırsın Htc'den. Androidli alcak olsam ilk tercihim Htc olurdu benim de :) ama samsung ASLA.

komando04

komando04

Üye
selam arkadaşlar nokia gelmiş geçmiş en mükemmel markadır ve hep öyle kalacaktır ve hep zamanda en sağlam telefonu üretiyor uygun fiyata bahsetmiş olduğumuz diyer telefonlar fiyat konusunda almış başını gidiyor suna emin olun ki nokia 2bin tllik bir telefon yaparsa appleden daha kullanışlı ve mükemmel yapar şu an bile n8 daha kullanışlı yarı fiyatına olduğu halde symbian yıllardr var ve hep lider olacak saygılar

----------Eklendi @ 10:01:16 ---------- Yazıldı @ 09:59:22 ----------

bu arada fenerbahçeye tebrikler bende bir fenerliyim bu sene sampiyonuz

accman

accman

Üye
Güle güle Apo umarım memnun kalırsın :)

emincik46

emincik46

Üye
adı yeter abi nokia sonuçta:nono::nono::box

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
gule gule dostum hayrli olsunn :naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt