Veda :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.S.W.A.T.

.S.W.A.T.

Üye

:oke:
EE peki durum nedir arabadan inip uçağa binmiş gibimi oldun yada arasında bişeymi anlatsana biraz n8 vs. iphone olarak :D

valla ben tarayıcı yüzünden değiştirdim....gayette memnunum oyun falan pek oynamam malum oyun ve uygulama yönünden lafımız yok...fm verici yok en çok sevdiğim olay :( usb takamıyoruz eksikleri var ama hızlı...telefon bu arada ben N8 satmadım.....kullanmıyorum şimdilik ıphone 4de aldım..extra dan anna çıksın ona göre karar vercem.....

• Beğen
Tepkiler: Soc-DooM33

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
:hmmm

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
valla ben tarayıcı yüzünden değiştirdim....gayette memnunum oyun falan pek oynamam malum oyun ve uygulama yönünden lafımız yok...fm verici yok en çok sevdiğim olay :( usb takamıyoruz eksikleri var ama hızlı...telefon bu arada ben N8 satmadım.....kullanmıyorum şimdilik ıphone 4de aldım..extra dan anna çıksın ona göre karar vercem.....

u re king :D kralsn kankaa :)

apobaba1234

apobaba1234

Üye
    Konu Sahibi
cihaz çok hızlı nokia daki gibi ne menü açılsın diye bekleme var nede başka bi yavaşlık :oke: ve arayüz çok güzel ve eğlenceli .daha oyun yüklemedim ama çok güzel oyunlarda var . zaten benim amacm telde oyun oynamaktı ve bu daha iyi oldu :yuru

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
cihaz çok hızlı nokia daki gibi ne menü açılsın diye bekleme var nede başka bi yavaşlık :oke: ve arayüz çok güzel ve eğlenceli .daha oyun yüklemedim ama çok güzel oyunlarda var . zaten benim amacm telde oyun oynamaktı ve bu daha iyi oldu :yuru
gitmene üzülüyor:ağlarım: şuanki durumuna seviniyorum kardeşim:naughty:

zaza

zaza

Üye
bende yakında veda edicem :D

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
sende E71 varmis zten dostm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt