Ve nihayet G2 ye KitKat güncellemesi geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
kitkat kullanan biri kulaklık sesini kontrol edebilirmi beyler. Bazıları ses yüksekliği ciddi anlamda azaldı diyor ?

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Luck Star
smh60

smh60

Üye
Hayırlı olsun :)

Luck Star

Luck Star

Üye
Bir dakika kontrol ediyorum hemen.
Azalmasını bırak, eskisin den daha fazla ses çıkıyor diyebilirim.

teşekkürlerbende böyle :hmmm

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
nicked

nicked

Üye
Şimdiden hayırlı olsun .:) ayırca pc üzerinden mi yapacaksınız yok sa telefon üzerinden mi ?
Telefon uzerinden.guncellemeyi yaptm.
Cidden degisim gozle gorulur derecede zaten hizliydi.ama dahada hizlandi :)

• Beğen
nicked

nicked

Üye
Nasıl kardesim anlamadm ama :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
EUR kullanıyorum daha ben alamadım telefon üzerinden bu arkadas nasıl alıyo anlamıs degilim.Pilot kisiler mi seçti lg naptı :hmmm

Luck Star

Luck Star

Üye
Neresi acaba ora

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Singapur

• Beğen
Tepkiler: nicked
metpa

metpa

Üye
yaw arkadaş ne saçma neden bizde yok güncellme???

Luck Star

Luck Star

Üye
Guncelleme paralel ithalat cihazlarina geldi , teknosadan alana kesinlikle gelmez , ve orjinal distributor garantili.lg g2 lere , ben kvk dan aldim mesela gelmedi,

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Guncelleme paralel ithalat cihazlarina geldi , teknosadan alana kesinlikle gelmez , ve orjinal distributor garantili.lg g2 lere , ben kvk dan aldim mesela gelmedi,
Paralel ithalatın tek gözel yanı .. :)

zemmer

zemmer

Üye
Ben de n11 .com dan aldım. LG Garantili olarak,bana damı güncelleme yok yani.

insidee_

insidee_

Üye
Bunu daha önce de kurdum lg sayfasında destek kısmından indirdim fayda etmedi.Telefonu bagla diyorum telefon baglı usb ile hatta gezginden dosyalara erisebiliyorum telefondaki ama suite görmüyo bagla dedigimde aygıttan yanıt yok diyo klasik bi sorun bu sanırım nette arastırdım sd kartı takıp çıkarın diyolar da g2 için böyle bi imkan yok..
Telefonda pc duiti sectikten sonra sag ust kosede ayarlsr simgesine benzeyen bisey var ona bastginda bilgisayar icin gerekn uygulmalar yuklencek gbi biseyler yazio sonra bekliosun imlec donuo falan bittigindede uyari vermio tel titrio pcdede yeni donanim bulunfu yazio yukluo.pc suiti kndi sitesinden.indirmstm 200 mb falan o kurulurkn telde ona basmstm hic sorun olmadi direk baglandi resmini cekeyim yukliyeyim.

Son düzenleme:
  • Beğen
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Suite 4'ü kurdum ben model seçmeden Lg'ye bakılırsa her modelin kendine özgü pc suite'i varmıs indirelim bakalım g2'ninkini bi de öyle deneyelim server da çok yavas 30 kb ile çekiyo :angry:

Üst Alt