Ve beklenen Ann :D Türe Kimdir Nasıl bilirsiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Ve beklenen Ann :D Türe Kimdir Nasıl bilirsiniz ?
Ben söyleyeyim önce :) Eskiden en sevdiğim arkadaşıma arkadaşımdan öte kardeşimdi ''Kardo'' derdim fakat onu da genç yaşında kaybettim gözümün önünde trafik kazasında :( Şimdi Süleyman'a kardo diyorum..O da biliyor onu ne kadar sevdiğimi :) İnanır mısınız her şeyimiz aynı nerede ise :) Liseye giriş puanlarımız bile aynı 456 ya 456 o derece aynıyız.Ayrıca konuştuğumuz çoğu şeyler de konularda ortak telefonlarımız da aynı :) 11.sınıftayız ve ikimiz de İTÜ istiyoruz :D Ya kardom seni seviyorum ha :D Sürekli ban yese de biz onu böyle seviyoruz site onu böyle seviyor :D Kardom yerin çok çok ayrı :tebessüm:

doctorrr

doctorrr

Üye
panpam o benim yaa boşa laf kalabalığı yapmayayım bendeki yerini biliyor :op:

otostopçu

otostopçu

Üye

süleyman 1 numra :ehe seviyoruz seni süleyman

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Bu konu coşar :kıskıs:

doctorrr

doctorrr

Üye
adına komite kurduk yüze yakın konu açtık :D kendisiyle cep genelde tanıştım matrak adamdır :) ama biraz atarlıdır tersine gelmeyin :sirit: la dayanamadım konuştum yine :D

otostopçu

otostopçu

Üye
imzaam nasıl doktor bey :naughty:

doctorrr

doctorrr

Üye
mobilim diicey :(

otostopçu

otostopçu

Üye
:hmmm mobil doktor 2050 nin teknolojisi ayağımıza gelmiş :bud:

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Ne denir ki o benim has kardeşim :sarıl:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
forumun şamar oğlanı :ehe sürekli ban yiyen ama bunu haketmeyen birisi :(

Türe

Türe

Üye
Kardoma bak ya :sarıl: :ehe Ben de acayim mi diyordum ama kardom benden hizli cikti :ehe Hepinize tiskur ediyorum sizde burada olmamin sebeplerisiniz zaten :tebessüm: Yönetimin tavri malum :islik :kac:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
iyi biri ama niye sürekli ban yiyo anlamadım :ehe

niye öyle oluyo Suleyman :D

jackalmami

jackalmami

Üye
Çok sevdiğim bi 'kardeşim'dir. Ben de uzatıp laf kalabalığı yapmayayım bari. Malum, yeni bahane trendi :ehe

Metin MF

Metin MF

Üye
Banlandıktan sonra kendisi için tam 257 tane konu açılan kişi :ehe

jackalmami

jackalmami

Üye
Kendisi çok çalışkan ve zekidir. Muhabbeti de güzel. Liseli olabilir ama ergen değildir :kıskıs: Ve Forumda meşhur 'iyi ki varlar' listemin diğer zirveye oynayan şahsiyetlerden. Dediğim gibi biricik kardeşimdir :op:

Ha bi de unutmadan; lcd ekranlardan çok hoşlanır :gul:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt