Planlanan Buluşmalar Var mısınız? :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Varim :P

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Haaaa o mesele uzun ya :D Buluşunca anlatırım :D
ohooo ilk günden sattın bizi :lac: izin günü şuan için belli değil bölüm değiştircek gibiyim ya hafta sonu yada hafta içine devam olacak belli olunca haber veririm ben sana :oke:tabi unutmazsam :bleh:
Artık beni unutursan bişey demiyorum ben sana :D
Konuyu dağıtmayalım lütfen konu dışındaki konuşmalar siliniyor kardeşim

• Beğen
Tepkiler: najanaja
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Buluşma planlama konusu olduğunu hatırlatır keyifli forumlar dilerim.

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
İstanbul olursa olabilir genç :cool
Vallaha 4 kişi mi yoksa 1 kişi mi :D Ayıp olur yani bize :D Neyse şaka bir yana Konu açmayı düşünüyorum tüm aydın'lıları toplayıp buluşmayı fotoğrafları da genel maxicep sayfasında reklam olarak paylaşmayı. :D Hedef büyük

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Vallaha 4 kişi mi yoksa 1 kişi mi :D Ayıp olur yani bize :D Neyse şaka bir yana Konu açmayı düşünüyorum tüm aydın'lıları toplayıp buluşmayı fotoğrafları da genel maxicep sayfasında reklam olarak paylaşmayı. :D Hedef büyük
Pazar akşamına kadar kesinleşmez ise konu kapanır bilgin olsun :oke:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Bizim @najanaja ile buluşmamız garantileşti hafta içi buluşuruz gibi geliyor :D @najanaja sana da uyuyorsa tabi ki. Diğer arkadaşları da 2 hafta içinde ziyaret ederim. Konuyu kapatıp özelden devam ederiz sıkıntı yok maksat arkadaşlara ulaşabilmemdi zaten

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bizim @najanaja ile buluşmamız garantileşti hafta içi buluşuruz gibi geliyor :D @najanaja sana da uyuyorsa tabi ki. Diğer arkadaşları da 2 hafta içinde ziyaret ederim. Konuyu kapatıp özelden devam ederiz sıkıntı yok maksat arkadaşlara ulaşabilmemdi zaten
planlama konusunu işleyişi buluşmaya karar verdiğiniz anda kapanır. Bu süre genel itibariyle 1 hafta kadar sürüyor yüksek sayıda katılım olacaksa süre uzatılıyor.

najanaja

najanaja

Üye
pazar akşamına kadar belli olmaz :) anca kesin cvb ı ben pazartesi verebilirim nerede çalışmaya başlıcama bağlı tatil günü :) uğur ben sana bişey dediydim pm den tel numaranı gönder :oke: yada istersen buraya yaz :D
planlama konusunu işleyişi buluşmaya karar verdiğiniz anda kapanır. Bu süre genel itibariyle 1 hafta kadar sürüyor yüksek sayıda katılım olacaksa süre uzatılıyor.
bizim katılım çok yüksek olacak büyük planlarımız var sen bize bi kıyak yap 1 ay süre ver olmazmı :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
pazar akşamına kadar belli olmaz :) anca kesin cvb ı ben pazartesi verebilirim nerede çalışmaya başlıcama bağlı tatil günü :) uğur ben sana bişey dediydim pm den tel numaranı gönder :oke: yada istersen buraya yaz :D

bizim katılım çok yüksek olacak büyük planlarımız var sen bize bi kıyak yap 1 ay süre ver olmazmı :D
Yok artık george michael'mı gelecek :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
yok o çok uzakta yetişemem bensiz takılın dedi :D koca maxi de 4 tane mi aydın nazilli çevresinden adam var konu biraz uzun dursun anca görür millet :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi

Tamam özelden yazıyorum :D
Yani bizim planlar büyük buluşalım sonra planlarımızı paylaşırız :D Sen kıyak geç bize geç geç kıyak geç :D
yok o çok uzakta yetişemem bensiz takılın dedi :D koca maxi de 4 tane mi aydın nazilli çevresinden adam var konu biraz uzun dursun anca görür millet :)
Ben de katılıyorum :D
@najanaja profil sayfana girince hata veriyor sen pm atsana bana

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tamam arkadaşlar kıyak süresi dolmuştur ilginize teşekkürler :D üzgünüm :cool Pazardan en geç Çarşamba olmuştur bilginize :oke:

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Daha fazla sohbete devam edersen pazarı değil gece yarısını görmez ben söylemiş olayım :polis:
:lac: @najanaja özelden yazsana :D
Diğer arkadaşlar ulaşın bakayım bana özelden :D Face filan alıp veririz :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
sen her zaman ensemizdesin zaten :D Nextman den kaçmaz sende olmasan zaten kim çekip çevirecek buraları bilmem :)
Kesinlikle hak veriyorum :D Sen de şu gizlilik ayarlarını ya aç ya da msj yaz :D

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve najanaja
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt