Planlanan Buluşmalar Var mısınız? :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
:D bi zahmet edip baksa konuya süper olacak. Ben ilk onu Nazilli'de yakalayayım sonra sizin yanınıza getircem
Tabi ki :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja

najanaja

najanaja

Üye
@najanaja dan haber çıkmadı hiç
güzel kardeşim adımdan bahsetmezsen nasıl haberim olacak :D ben gayet aktifim hergün girerim siteye, forumda sadece android bölümündeyim diğer bölümlere hiç bakmıyom bile :D symbian benim için öldü :) bak şimdi adımı anmışsın bana bildirim geldi öle haberim oldu yoksa daha çoook beklerdiniz :D hah yakaladınız işte napacanız şimdi :D sen nazillide misin şuan ? Nazilli de ne okuyon sen. valla iyi olur kardeş buluşalım elbet. ben gündüzleri çalışıyom akşamları hergün müsaitim haftasonu tatili karman çorman ettiler tatil günü de belli değil :) belki sen beni görmüşündür benim işim yollarda geçiyo hani turuncu kıyafetle çalışanlar varya ben onlardanım işte :D
sen adımı en başta anmışın ben o bildirimi ne hikmetse görmemişim gusura galma gari :D

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
güzel kardeşim adımdan bahsetmezsen nasıl haberim olacak :D ben gayet aktifim hergün girerim siteye, forumda sadece android bölümündeyim diğer bölümlere hiç bakmıyom bile :D symbian benim için öldü :) bak şimdi adımı anmışsın bana bildirim geldi öle haberim oldu yoksa daha çoook beklerdiniz :D hah yakaladınız işte napacanız şimdi :D sen nazillide misin şuan ? Nazilli de ne okuyon sen. valla iyi olur kardeş buluşalım elbet. ben gündüzleri çalışıyom akşamları hergün müsaitim haftasonu tatili karman çorman ettiler tatil günü de belli değil :) belki sen beni görmüşündür benim işim yollarda geçiyo hani turuncu kıyafetle çalışanlar varya ben onlardanım işte :D
Vallaha konunun ilk mesajında adını yazmıştım da görmemişsin :D Nazillide okuyorum şu an burdayım işte. Ben bu muhabbeti senle 1 sene önce yapmıştım symbian kullanırken ama sonra symbian ölünce giremedim fazla siteye

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Şu an 2 kişi Kuşadası'nda Uğur abi arada geliyormuş @najanaja da gelirse güzel olur :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
Vallaha konunun ilk mesajında adını yazmıştım da görmemişsin :D Nazillide okuyorum şu an burdayım işte. Ben bu muhabbeti senle 1 sene önce yapmıştım symbian kullanırken ama sonra symbian ölünce giremedim fazla siteye
1 sene önce mi ben dün ne yediğimi hatırlamıyom doğal olarak o muhabbetide hatırlamıyom :D bu arada sen telefon koleksiyonu mu yapıyon onlar ne öle :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Biz önce burada bi buluşalım da sonra geliriz oraya da. :D

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Ayarlarız yakında. :D

najanaja

najanaja

Üye
Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
najanaja

najanaja

Üye
neyse ben şimdilik kaçarım akşam işe gidecem :D beni şimdi görmek istiyosan 260 lar otoparka gel akşam ordayım :)

najanaja

najanaja

Üye
dedim ya şuan için karışık tatil günlerinin içine ettiler normalde haftasonlarıydı şimdi haftaiçine aldılar daha geçengün salı günü yaptım tatili :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
neyse ben şimdilik kaçarım akşam işe gidecem :D beni şimdi görmek istiyosan 260 lar otoparka gel akşam ordayım :)
Orası neresi ki :D Sen çık gel polis karakolunun karşısında benim ev :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
dedim ya şuan için karışık tatil günlerinin içine ettiler normalde haftasonlarıydı şimdi haftaiçine aldılar daha geçengün salı günü yaptım tatili :D
haftaiçi haftasonu farketmez benim için

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
sen öbür yorumu görmedin mi ? şimdi görmek istersen 260 lar otopark a gel çalışırken görmüş olursun :D
Ben de cevap verdim de konu dağıldı biraz. Bilmiyorum orayı dedim :D Hem akşam çalışıyorsan gündüzleri çöpe mi girdi :D

najanaja

najanaja

Üye
Ben de cevap verdim de konu dağıldı biraz. Bilmiyorum orayı dedim :D Hem akşam çalışıyorsan gündüzleri çöpe mi girdi :D
gündüz 4 saat çalıştım zaten :) sadece bugün için akşam pazar temizliği malum :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
gündüz 4 saat çalıştım zaten :) sadece bugün için akşam pazar temizliği malum :)
Anladım :D Dediğim gibi benim için salı-çarşamba-perşembe olmadığı sürece sorun yok sadece o günler okul var malum. Onun dışında her zaman müsaitim.

najanaja

najanaja

Üye
normalde sabah 7-11 öleden sonra 13-17 çalışıyom :)
o zaman bi akşam görüşecez benim tatil gününü beklersek çok bekleriz daha :)
neyse ben yemek yiyecem sonra işe gidecem sonra devam ederiz.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt