Vapurdaki kiz

Sponsorlu Bağlantılar

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Vapurdaki kiz
Kizin biri yeter artik, biktim hayattan diye bagirip vapurdan atlayacaktiki tam o anda kiyafetinden tutup geri cektim. Hayir kizi dusundugumden degil pervaneye sıkışacak bekleyecez sonra 2 saat :ehe :zuhaha: :zuhaha:

• Beğen
Tepkiler: Haluk. ve ANIL

RowneSM

RowneSM

Üye
Öyle bi "anda" yazışın varki klavyenin azizliğine uğramışsın :D Boşver ne güzel kalırdın ortada :D

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
:zzz: fail oldum yemin ediyorum :ehe

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Uyari icin eyvallah :)

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

achambo

achambo

Üye
neydi önceki :D demem kimseye

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Tabi doğru fazla benzin tüketince,siz engel olmadığınız için kaptan gelip parayı sizden tahsil edermiş.
Ama engel olduğunuz için bir işe yaramıyor yarayan kısmıda,kız güzelse muhabbeti genişletip evinde çay içmeye kadar götürmeniz lazım.
Sabahınada buz dolu bir küvette uyanıp,aynada kendinize bakarken böbreklerin ikisininde yok olduğunu görürdünüz

achambo

achambo

Üye
Tabi doğru fazla benzin tüketince,siz engel olmadığınız için kaptan gelip parayı sizden tahsil edermiş.
Ama engel olduğunuz için bir işe yaramıyor yarayan kısmıda,kız güzelse muhabbeti genişletip evinde çay içmeye kadar götürmeniz lazım.
Sabahınada buz dolu bir küvette uyanıp,aynada kendinize bakarken böbreklerin ikisininde yok olduğunu görürdünüz

:blink:

RowneSM

RowneSM

Üye

Abi ne güzel hayal gücü olmuş yarısından sonra :ehe

Üst Alt