Uzaktan yönetici v 1.0

Sponsorlu Bağlantılar

cool_eagle

Üye
    Konu Sahibi
Uzaktan yönetici v 1.0
BU BÖLÜMÜMDE UZAKTEN YÖNETİCİ V 1.0 KODLARIVE NASIL KULLANILACAĞI ANLATILMAKTADIR.

AŞAĞIDAKİ KODLARIN ÇALIŞMASI İÇİN ANA PROGRAMIN BAŞLAMASI GEREKİR.

ANA PROGRAMI BAŞLATMAK İÇİN ‘MENÜDEN ANA PROGRAMI AÇ’ veya ÖNCEDEN BELİRLEDİĞİNİZ ŞİFREYİ SMS İLE YOLLAMALISINIZ.

TELEFONUNUZU UZAKTAN YÖNLENDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ KODLARI SMS İLE TELEFONUNUZA YOLLAMANIZ YETERLİDİR.

kapan = TELEFONUNUZU KAPATIR. BELİRLİ Bİ SÜREDEN SONRA KAPATMAK İÇİN kapan KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK SANİYE OLARAK SÜREYİ GİRİNİZ. (ÖRN: kapan 36)

yenidenbasla = TELEFONUNUZU YENİDEN BAŞLATIR BELİRLİ Bİ SÜREDEN SONRA YENİDEN BAŞLATMAK İÇİN yenidenbasla KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK SANİYE OLARAK SÜREYİ GİRİNİZ. (ÖRN : yenidenbasla 50)

seskaydet = TELEFONUNUZDA GİZLİ SESKAYDI YAPAR. SESKAYDININ SÜRESİNİ seskaydet KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK DAKİKA OLARAK SÜREYİ GİRİNİZ (ÖRN: seskaydet 15)

sesyolla = TELEFONUNUZDA GİZLİ SESKAYDI YAPAR VE MMS İLE SİZE YOLLAR. SESKAYDININ SÜRESİNİ sesyolla KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK SANİYE OLARAK SÜREYİ GİRİNİZ (ÖRN: sesyolla 45)

fotocek = TELEFONUNUZDA GİZLİ FOTOĞRAF ÇEKER. FOTOĞRAF ADEDİ İÇİN fotocek KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK FOTOĞRAF ADEDİNİ GİRİNİZ (ÖRN: fotocek 19 )

fotocek2 = TELEFONUNUZDA ÖN KAMERADAN GİZLİ FOTOĞRAF ÇEKER. fotocek2 KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK FOTOĞRAF ADEDİNİ GİRİNİZ (ÖRN: fotocek2 19)

ekrangoruntusu = TELEFONUNUZDA GİZLİ EKRAN GÖRÜNTÜSÜ. RESİM ADEDİ İÇİN ekrangoruntusu KOMUTUNDAN SONRA BOŞLUK BIRAKARAK RESİM ADEDİNİ GİRİNİZ (ÖRN: ekrangoruntusu 19)

smskaydet= BU KOMUT TELEFONA GELDİKTEN SONRA GİDEN VE GELEN BÜTÜN SMS LERİ KAYDEDER( ÖRN= smskaydet)

fotoyolla = TELEFONUNUZDA FOTOĞRAF ÇEKER VE MMS İLE YOLLAR. BU KOD SADECE 1 RESİM YOLLAR. (ÖRN: fotoyolla)

ekrangoruntusuyolla = TELEFONUNUZDA EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALIR VE MMS İLE YOLLAR. BU KOD SADECE 1 RESİM YOLLAR. (ÖRN: ekrangoruntusuyolla)

sessiz = TELEFONU SESSİZE ALIR. (ÖRN:sessiz)

ara = SMS ATTIĞINIZ TELEFONU ARAR. (ÖRN: ara)

sil = TELEFONUNUZDAKİ GELEN VE GİDEN TÜM SMSLERİ SİLER (ÖRN: sil)

kilitle = TELEFONUNUZU KİLİTLER. TUŞKİLİDİ AÇILMAZ. KAPATMA TUŞU DAHİL HİÇBİR TUŞ KİLİDİ AÇAMAZ. SADECE SMS İLE cik KOMUTU AÇAR. (ÖRN: kilitle)

cik = PROGRAMI KAPATIR. (ÖRN= cik)

yardım = PROGRAMDAN HANGİ KODLARI KULLANACAĞINIZI SMS İLE SİZE GÖNDERİR (ÖRN= yardim)

YOLLANAN SMSLERDE HATALARI ENAZA İNDİRMEK İÇİN HER KODUN ÖRNEĞİ VERİLMİŞTİR.
BÜTÜN KODLARI KÜÇÜK HARFLE VE TÜRKÇE KARAKTER KULLANMADAN ÖRNEKTEKİ GİBİ YOLLAYINIZ.

BURDA ANLATILAN HERŞEY PROGRAMDA YARDIM BÖLÜMÜNDE MEVCUTTUR.
yardım doyasını indirmek için :

programı kullanmak için son sürüm python ve modul pack 1.25 gereklidir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ınanckan, bora06930, mazlum1790 ve 1 kişi daha

dada21

dada21

Üye
sağol

Soneday

Soneday

Üye
bakmakta fayda var
sinsi bir uygulama gibi
sağol

Furkan96

Furkan96

Üye
:ddddd

emrekilci1988

Üye
saol cool:):)

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
saol kardeş

By_cepcep

Üye
Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık

isyatur

isyatur

Üye
kon törlü mü bu

erkanm

Üye
6630 çalışmadı

cool_eagle

Üye
    Konu Sahibi

OKTAY01

Üye
arkadaşim bu hangi telefonlara uyumlu hiç birşey yamamışsınız

babaqonda

Üye
arkadaslar bu konunun ustunden cok zaman gecmıs ama bana bu program lazım ama nasl kullanacagımızı ve hangi tellerde işe yaradıgını yazar mısınız

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
sağol

emre-murat

Üye
Arkadaşım herşeyden önce emeğine sağlık diyorum ben pro yu indirdikten sonra bir sorunla karşılaştım telefondan menüye giremiyorum hafıza kartını çıkartıp resetledikten sonra ancak telefonu menüye erişebiliyorum hafıza kartını başka bir cihaza taktım o telefon tamamen kitlendi programı nasıl kaldırıp telefonumu düzeltebilirim yardımcı olursan sevinirim

merdemyar

merdemyar

Üye
GüzelMişşş Teşekkürler

mazlum1790

mazlum1790

Üye
Teşekkürler..

mustafa bakan

Üye
Arkadaşım herşeyden önce emeğine sağlık diyorum ben pro yu indirdikten sonra bir sorunla karşılaştım telefondan menüye giremiyorum hafıza kartını çıkartıp resetledikten sonra ancak telefonu menüye erişebiliyorum hafıza kartını başka bir cihaza taktım o telefon tamamen kitlendi programı nasıl kaldırıp telefonumu düzeltebilirim yardımcı olursan sevinirim
kardeşim senin hafıza kartın bozulmuş format at

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

Üst Alt