Üniversite hangi şehirde okunur ? :)

Sponsorlu Bağlantılar

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
ODTÜ'den iyi olacağı kesin. :good: :zzz:

Sen nerleri yazdın ?
Benim okuyacağım bölümde alanında en iyi üniversitelerden biri. :blush:

Siyasi olayları filan mı diyorsun? Bu arada orada mı okuyorsun ya da tanıdığın mı var?
Ne okuyacaksın?

Tanıdığım illa ki var da siyasi olayları kastetmiyorum zaten her üniversite olan şeyler.Ben Üniversitenin 8 parçaya ayrılıp bir bütünlük oluşturamadığını puanını haketmediğini kampüsünün olmadığından filan bahsediyorum

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
Türe

Türe

Üye

Ne okuyacaksın?

Tanıdığım illa ki var da siyasi olayları kastetmiyorum zaten her üniversite olan şeyler.Ben Üniversitenin 8 parçaya ayrılıp bir bütünlük oluşturamadığını puanını haketmediğini kampüsünün olmadığından filan bahsediyorum

Ege 9 Eylül makine yazmamışsın bak onlar da olabilirdi. Ben YTÜ Elektrik'i yazmaktan sonradan vazgeçtim.

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye

Ne okuyacaksın?

Ha anladım. Bölüm maliye. Zaten 3 üniversite başı çekiyor. Ankara-Hacettepe-Gazi. Gönül isterdi ki Ankara olsun.. Mülkiyeli desinler bize, ama olmayacak gibi. :smdance:

Invoke

Invoke

Üye
La gazi hakkında o kadar çok şehir efsanesi var ki.

Okuyunca görürsünüz, evet.

• Beğen
phasan

phasan

Üye
Benım bilgisayar hocam vardı gazıden nezun olmuş

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Ege 9 Eylül makine yazmamışsın bak onlar da olabilirdi. Ben YTÜ Elektrik'i yazmaktan sonradan vazgeçtim.
Makine ikinci plandaydı çok elleşmedim onlara valla pişman olacağım bir şey yazmadım hepsine razıyım, Allah hakkımızda hayırlısını versin
Ha anladım. Bölüm maliye. Zaten 3 üniversite başı çekiyor. Ankara-Hacettepe-Gazi. Gönül isterdi ki Ankara olsun.. Mülkiyeli desinler bize, ama olmayacak gibi. :smdance:
TM puanları çok oynayacak TM'ci olmadığım halde 42 bindeyim benim gibi nice adam var gelebilir içini ferah tut
Ohoo herkes okuyunca görürsün diyor. Tırstım Gazi'den.
Kötü değil ama iyide değil tırsılacak bir durum yok.Anladığım kadarıyla ankarada kalmak istiyorsun sıkıntı yok zaten üniversitede yatıp kalkmayacaksın sonuçta eğitimi iyidir.

• Beğen
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Resmi açıklamaya göre en geç 24'ünde açıklayacaklarmış. En geç dediklerine göre Çarşamba gecesi açıklanır bence.

Invoke

Invoke

Üye
Oha ayın 22 si olmuş. Ne çabuk geçiyor zaman. :D

Türe

Türe

Üye
Ben de EE istiyordum. Ama yüksekti puanları ve okumak istemediğim yerlerde vardı o yüzden makineyi yazdım.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ben inanmiyorum artik bu cok milliyetci universite, uzun sacli kupeli olani kenara cekip dovuyorlar efsanelerine. 80 oncesinde kalmis o mevzular. Artik universitelerde her turlu insan mevcut.
Ben fu ll Ankara tercih ettim. Eğlenmek isteyene eğlenme, ders isteyene ders yeri. Her çeşit imkan var. Gerisi öğrenciye kalmış. Deniz yok diye gitmemek saçma olurdu ama. Neden Türkiye'nin en iyi üniversitelerinde okuyacakken sırf o ilde deniz yok diye vazgeçeyim ki? :smartass:

Bu arada Gazi ve ya Hacettepe yazanlara selamlar. :cool

Edit: İmzam Hacettepe logosu ama kesin gelmeyecek bak. Neyse Gazi ile değiştiririz. :ehe
Deniz yok diye tercih etmemezlik yapmadim elbette. Ama deniz kenarinda arkadaslarla oturup muhabbet etmenin, denizi seyredip hem deniz havasini hem de sigaramin dumanini cekmemin anlami cok buyuktur benim icin.

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
İnan hiç birşeyin önemi yok arkadaşların sağlam olsun her yere gidiyorsun zaten. Bak ben kütahyanın küçük bir ilçesinde okudum. Yapacak hiçbirşey yoktu toplam 4 tane kafe var hepsi aynı sokakta onun dışında başka eğlence yeri yok. O yüzden ilçe arkadaşlıkları çok iyi olur çünkü yapacak gezecek yer olmaz arkadaşlarınla toplanırsın ve evde her türlü makarayı yaparsın istemediğin kadar eğlenirsin. Arkadaşlıkların sağlam olur. Ama gezecek yerin çok olduğu yerde çok sıkı arkadaşlık olmaz herkes kendi havasında olur ama küçük yerde öyle değil bi kere herkesi tanırsın zaten esnafla bile can ciğer olursun. He nolur gezecek yerin olmaz ama paran cebine kalır ben tokide kalıp 24 saat ısıtmalı eve 350 tl kira veriyodum hemde 3+1 yepyeni ev. Atıyorum Ankarada olsan aynı evi 700-800den aşağı bulamazsın. He biz napıyoduk o parayla araba falan kiralayıp gezmeye gidiyorduk zaten :) Ben 2 senelik okulda 2 kere bodrum, 2 kere Uludağa gittim. Bunun dışında daha birçok yer. Yani neresi olursa olsun arkadaşların sağlam olsun yeter. Geçen ordaydım ramazanın ilk günü mesela iftardan sonra canımız sıkıldı birden aklımıza geldi hadi bursaya gidelim dedik arkadaşımızdan konu açılmıştı bastık gittik sürpriz yaptık. Ben ilk gittiğimde ne biçim yer diye üzülmüştüm bırakmayı bile düşündüm ama istanbuldayım şimdiden özledim o ortamı :)

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR
The SLayeR

The SLayeR

Üye
İnan hiç birşeyin önemi yok arkadaşların sağlam olsun her yere gidiyorsun zaten. Bak ben kütahyanın küçük bir ilçesinde okudum. Yapacak hiçbirşey yoktu toplam 4 tane kafe var hepsi aynı sokakta onun dışında başka eğlence yeri yok. O yüzden ilçe arkadaşlıkları çok iyi olur çünkü yapacak gezecek yer olmaz arkadaşlarınla toplanırsın ve evde her türlü makarayı yaparsın istemediğin kadar eğlenirsin. Arkadaşlıkların sağlam olur. Ama gezecek yerin çok olduğu yerde çok sıkı arkadaşlık olmaz herkes kendi havasında olur ama küçük yerde öyle değil bi kere herkesi tanırsın zaten esnafla bile can ciğer olursun. He nolur gezecek yerin olmaz ama paran cebine kalır ben tokide kalıp 24 saat ısıtmalı eve 350 tl kira veriyodum hemde 3+1 yepyeni ev. Atıyorum Ankarada olsan aynı evi 700-800den aşağı bulamazsın. He biz napıyoduk o parayla araba falan kiralayıp gezmeye gidiyorduk zaten :) Ben 2 senelik okulda 2 kere bodrum, 2 kere Uludağa gittim. Bunun dışında daha birçok yer. Yani neresi olursa olsun arkadaşların sağlam olsun yeter. Geçen ordaydım ramazanın ilk günü mesela iftardan sonra canımız sıkıldı birden aklımıza geldi hadi bursaya gidelim dedik arkadaşımızdan konu açılmıştı bastık gittik sürpriz yaptık. Ben ilk gittiğimde ne biçim yer diye üzülmüştüm bırakmayı bile düşündüm ama istanbuldayım şimdiden özledim o ortamı :)
arkadasa katiliyorum ortamin oldumu heryerde okuyosun arkadaslik onemli bu konuda bende ta antepte okudum inan hic psman olmadim bak istanbuld otruyorum bu sene.bitti uni hemen simdiden ozledim oralaari zaten ilce kucuk.sehir sıkıcı olsa bile iyi dostluklar edindinmi ortamini yapiyosun zaten

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye

Çayımızı demledik, sayfayı yenilemeye başladık. Bu gece uyumak yok. :3

• Beğen
Tepkiler: Türe
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bence bu gece aciklanmaz.

Invoke

Invoke

Üye
Bence de. :D

Türe

Türe

Üye
Ben de bu gece açıklarlar diye bekliyorum. :ehe

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Açıklamazlarsa çok büyük ayıp. 2 milyon kişinin sınavını 5 günde açıklayan kurum 700 bin tercihi 5 günde açıklayamadı. :bottom:

Üst Alt