Üniversite hangi şehirde okunur ? :)

Sponsorlu Bağlantılar

patlamışmısırgeridöndü

Üye
Hakkari

phasan

phasan

Üye
Nevşehir hacıbektaş veli universıtesi

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Ben full Ankara tercih ettim. Eğlenmek isteyene eğlenme, ders isteyene ders yeri. Her çeşit imkan var. Gerisi öğrenciye kalmış. Deniz yok diye gitmemek saçma olurdu ama. Neden Türkiye'nin en iyi üniversitelerinde okuyacakken sırf o ilde deniz yok diye vazgeçeyim ki? :smartass:

Bu arada Gazi ve ya Hacettepe yazanlara selamlar. :cool

Edit: İmzam Hacettepe logosu ama kesin gelmeyecek bak. Neyse Gazi ile değiştiririz. :ehe

Son düzenleme:
Türe

Türe

Üye
Ben fu ll Ankara tercih ettim. Eğlenmek isteyene eğlenme, ders isteyene ders yeri. Her çeşit imkan var. Gerisi öğrenciye kalmış. Deniz yok diye gitmemek saçma olurdu ama. Neden Türkiye'nin en iyi üniversitelerinde okuyacakken sırf o ilde deniz yok diye vazgeçeyim ki? :smartass:

Edit: İmzam Hacettepe logosu ama kesin gelmeyecek bak. Neyse Gazi ile değiştiririz. :ehe
Gazi var tercihlerde ama öyle bir sıralama yaptım ki gelmeyecek :ehe

Şahsen Yıldız teknik veya yeditepe olmazsa izmir olsun istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Ben fu ll Ankara tercih ettim. Eğlenmek isteyene eğlenme, ders isteyene ders yeri. Her çeşit imkan var. Gerisi öğrenciye kalmış. Deniz yok diye gitmemek saçma olurdu ama. Neden Türkiye'nin en iyi üniversitelerinde okuyacakken sırf o ilde deniz yok diye vazgeçeyim ki? :smartass:

Sırf Ankara diye uyduruk gazi üniversitesinin puanı yüksek , yazmadım gaziyi hacettepeyede puan yetmiyor zaten
Gazi var tercihlerde ama öyle bir sıralama yaptım ki gelmeyecek :ehe

Şahsen Yıldız teknik veya yeditepe olmazsa izmir olsun istiyorum.

Genç naptın MF4 te?

Türe

Türe

Üye
Hayır hiç bir işe yaramayan mevlana dışında hiç bir şeye sahip olmayan öğrenci için hiç bir şey ifade etmeyen bomboş bir şehir yalan söylüyor sen yalan söylüyorsun

Sırf Ankara diye uyduruk gazi üniversitesinin puanı yüksek , yazmadım gaziyi hacettepeyede puan yetmiyor zaten

Genç naptın MF4 te?

Beklediğimden düşük de buna da şükür.

40.000

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Hayır hiç bir işe yaramayan mevlana dışında hiç bir şeye sahip olmayan öğrenci için hiç bir şey ifade etmeyen bomboş bir şehir yalan söylüyor sen yalan söylüyorsun

Genç naptın MF4 te?

Gazi? Uyduruk? :p

szqn55

szqn55

Üye
keşke okusaydık üniyi bizde görseydik :(

0MG90

0MG90

Üye
İstanbul, İzmir, Kütahya diye düşünüyorum

phasan

phasan

Üye
Nevşehir de olabılır

Mustafa Ozçelik

Mustafa Ozçelik

Üye
    Konu Sahibi
Eyv beyler :D

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
İyi bence , 48 benimde
OKurken görüceksin nasıl olsa :ehe

Benim okuyacağım bölümde alanında en iyi üniversitelerden biri. :blush:

Siyasi olayları filan mı diyorsun? Bu arada orada mı okuyorsun ya da tanıdığın mı var?

Türe

Türe

Üye
Gazi milliyetçidir ona göre :ehe

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy

Üst Alt