Uıq3 açılış ve kapanış animasyonları telefonunuz xp gibi olsun!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Uıq3 açılış ve kapanış animasyonları telefonunuz xp gibi olsun!
.RAR Dosyasından çıkanları "C" Dizininde bulunan klasör içindekilerle değiştirin ( BIN VE HASH İSİMLİ KLASÖRÜN İÇİNDEKİLERİ SİZDE SIRASIYLA C/SYS BIN VE C/SYS/HASH İÇİNE GÖNDERİN)"102030FD"Adlı klasörü C/PRIVATE/102030FD dizinide gonderin(klasör yoksa aynen oluşturun) işlem tamamdır.Tüm animasyonlarda geçerlidir.Örnek olarak bnm kullandıgım XP AÇILIŞ VE KAPANISINI BURAYA EKLIYECEGIM ÇOK GÜZEL OLDU:)

NOT:P1i DE denedim çalışıyor P990i ve diğer telefonlarda da muhtemelen çalışır.LÜtfen bu tip sistem değişimlerinden önce mutlaka değiştirecegeniz dosyaların yedeğini alın.Zaman içinde konu güncellenecek ve başka animasyonlarda eklenecektir
DÜZELTME NEDENİ: EKLENTİ GÜNCELLEME TARİHİ: 20 MAYIS 2010

WALKMANN

LOVE

Blue&Orange Walkman

NFS PROSTREET

DEEP OCEAN

LOST:)

FERRARI

P1i DOS EKRANI:)

P990i için DOS EKRANI:)

UIQ3 GLOBAL DOS

UIQ3 TEKNOLOGY
Başlangıç
kapanış

BMW

WİNDOWS 7

XPERIA KAPNIS VE ACILIS ANIMASYONU

WİNDOWS MOBILE KAPANIŞ VE AÇILIŞ

WINDOWS MOBILE BASLANGIC - KAPANIS 2(windows mobile start)

Ekli dosyalar

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Şimdilik bu kadar zamanla tekrar güncelleyeceğim

mypat

mypat

Üye
bomba olmuş..

mabdussamed

mabdussamed

Üye
teşekkürler eline sağlık güzel olmuş

skeyes

Üye
kardesim eline saglık çok guzel olmus:)

zabazingo

Üye
ya usta rar dosyasının içinden zaten hash veya bin die bi klasör çıkmıyor. sadece 102030FD isimli klasör çıkıyor onuda privateye kopyalıyorum fakat deişen bişey olmuyor . zaten telefonun asıl animasyonunda oynama yapmıyor yane değiştirilsinmi dosyalar die soru sormuyor 102030FD adlı klasörü direk c/ private atınca olusmus oluyor zaten bi bilgi verirmisin. Şimdiden teşekkürler..

gobraman

Üye
yapmayı başardım fakat şimdide telefon uçtu. Telefonun ayarlarını geri yüklemeye kaktım sanırsam sys ile hash içindekli dosyalarkaldı gakat privbateyi sildi için açılış animasyonu yükleyemiyor. Privateye bakıyor bişe göremiyor kesin o yüzden siyah ekranda kalıyor burdan p1i kullanıcılarını uayarım dedim sakın bunu yükledikten sonra benim yaptımı yapmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt