Ücretsiz Navigasyon Yüklenmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

rockSEWER

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz Navigasyon Yüklenmiyor
Arkadaşar Merhabalar,

Öncelikle Konuyu Yalnış Yere Açmış Olabilirim.

5800 Xm Telefonum Var. Herşeyi yaptım su navigasyon olayını yapamadım bir türlü kırıcam telefonu artık :)

*#0000# Yaptıgımda

Yazılım Sürümü : V 30.0.011
Yazılım Sürüm Tarihi: 26-06-09
Tür: RM-356

Güncelleme Kontrol Et Diyorum Güncelleme Yok Zaten Güncel Diyor. Telefonun Üzerindeki Haritaları Güncelledim, 7 Günlük Lisans Verdi Oda Bitti, Ovi Storeden İndiriyorum %100 Yükleniyor Yükleme Başlatıldı Daha Sonra Yüklenemiyor Diyor. Ovinin Sitesine Girdim Ücretsiz Navigasyon Programının Linkinin Telefonma Mesajla Gonderilsin Dedim, Link Geldi Linkten İndiriyorum Ovi V 3.03 Yükleniyor, Daha Sonra Karman Çorman Yazılar Cıkıyor Erişim Yok Deyip Yükleme İptal Oluyor Ne Yapmam Gerkeli ?

• Beğen
Tepkiler: ates_ben_84

gecugr

Üye
telefona gelen linke telefondan tıklayıp kuracaksın. telefonun menüsünden uygulama ayarlarından yükleme ayarlarına gel çevrimiçi sertifika kontrolu açık olmalı. açık değilse aç. yada üçüncü parti yazılımlardan kaynaklanabilir. ben de kuramamıştım önce. hafıza kartına format attım + çevrimiçi sertifika kontrolü kapalıymış onu da açtım şu an navigasyon . inşallah bu bilgi işinize yarar.

biojudas

Üye
Telefon v40 sürüme geçmeden Ovi Maps uygulamasını indirip ücretsiz navigasyonu kullanamazsınız.Telefonunuz mavi veya kırmızı ise normal yollardan güncelleme henüz gelmedi,ancak product code değiştirilerek güncelleme yapılabilir.

c4stro

Üye
Telefon v40 sürüme geçmeden Ovi Maps uygulamasını indirip ücretsiz navigasyonu kullanamazsınız.Telefonunuz mavi veya kırmızı ise normal yollardan güncelleme henüz gelmedi,ancak product code değiştirilerek güncelleme yapılabilir.
En yakın Nokia Shop'a giderek güncelleme yaptırabilirsiniz. Hemde ücretsiz.
Yalnız tek sorun telefon format atılmış gibi oluyor ( Telefon Hafızasındakiler mesela rehber)
O yüzden rehber ve mesajlarınızı yedekleyip gidip nokia shoplardan güncelleyebilirsiniz.
Code falan değiştirmeye gerek yok.
( Benimde güncelleme görmüyordu Product code değiştirmeyi bilmediğimden uğraşmadım hiç. Ama sanırım forumda detaylı anlatım var.)
En yakın nokia shop'u şuradan bulabilirsin;

biojudas

Üye
Evet arkadaşın dediği de doğru,uğraşmaya gerek yok.Siyah 5800'lar kendi buluyor ayrıca alacaklara siyah tavsiye ediyorum

Üst Alt