Ücretsiz java navigasyon sistemi (Samsung Monte'de denendi)

Sponsorlu Bağlantılar

battlefield

Üye
starda navigasyon var google maps mı ne var ya

baranselona

baranselona

Üye
o A-GPS olarak geçiyor yani intenet üzerinden buluyor yerinizi oda bulabilirse yani starda GPS yoktur..

sensizim_42_1

Üye
7722 olurmu ????

çorumfb19

Üye
Monte de çalışıyor ancak her girişte kontör gidiyor,çünkü internete bağlanıyor.

--------------- Ekleme ---------------

montede çalışıyor fakat programa her girişte kontör gidiyor.

Aqrp00

Aqrp00

Üye
    Konu Sahibi
Monte de çalışıyor ancak her girişte kontör gidiyor,çünkü internete bağlanıyor.

montede çalışıyor fakat programa her girişte kontör gidiyor.

Kesinlikle hayır kontör gitmiyor. Eğer tarihi biryerin resmini görmek istersen internete bağlanıp resmi indirir dolayısıyla kontör gider ama navigasyon için kontör gitmiyor

TasteKiN

TasteKiN

Üye
Garmin değil de başka bir harita ile yapmak mümkün değil mi? Garmin haritalarını pek sevmedim :D

super_charger

Üye
Öncelikle bu paylaşım için teşekkür ederim. Fakat ben linklerini paylaşmış olduğunuz programları indirdim,tarif ettiğiniz şekilde MysQL programını kurdum. We_TraveL map generator zip dosyasının içinde yeni adlı bir dosya mevcut değil.Ve doLayısı iLe de bu işlemin o safhasında kaldım :off: We_TraveL jar dosyasına tıkladığımda açılmıyo. Daha önce bu tür şeylerle uğraşmadığım için işin acemisiyim. Biz bu işin acemisi olanlar için daha detaylı anlatırsanız memnun oLurum. Saygılar..

Aqrp00

Aqrp00

Üye
    Konu Sahibi
Garmin değil de başka bir harita ile yapmak mümkün değil mi? Garmin haritalarını pek sevmedim :D

Sanırım başka haritalar olmuyor ama internette gezerken kendine özel örn: google earth görüntüleri kullanarak garmin haritaları oluşturabileceğinle ilgili metin okumuştum. bunla ilgili programlar var ama bu programlar ile .img uzantılı dosyalar oluşturulurmu bilmiyorum. :(

Öncelikle bu paylaşım için teşekkür ederim. Fakat ben linklerini paylaşmış olduğunuz programları indirdim,tarif ettiğiniz şekilde MysQL programını kurdum. We_TraveL map generator zip dosyasının içinde yeni adlı bir dosya mevcut değil.Ve doLayısı iLe de bu işlemin o safhasında kaldım :off: We_TraveL jar dosyasına tıkladığımda açılmıyo. Daha önce bu tür şeylerle uğraşmadığım için işin acemisiyim. Biz bu işin acemisi olanlar için daha detaylı anlatırsanız memnun oLurum. Saygılar..

İlgin için teşekkür ederim super_charger. Aşağıda resimlerle anlatayım.

İndirdiğiniz "WeTravel_Mapgenerator_2.20.zip"i açın.

Resimdeki adımları uygulayın.

Masaüstünde "Yeni" klasörü oluşacaktır. Yeni klasörünü açın.

"start Wetravel Mapgenerator.exe"yi açın. Eğer windows 7 kullanıyorsanız sağa tıklayarak yönetici olarak çalıştır'ı seçin.

Boşlukları şekildeki gibi doldurun. Bu ve burdan sonrasını kurulum rehberine bakarak yapabilirsiniz.

super_charger

Üye
Sanırım başka haritalar olmuyor ama internette gezerken kendine özel örn: google earth görüntüleri kullanarak garmin haritaları oluşturabileceğinle ilgili metin okumuştum. bunla ilgili programlar var ama bu programlar ile .img uzantılı dosyalar oluşturulurmu bilmiyorum. :(

İlgin için teşekkür ederim super_charger. Aşağıda resimlerle anlatayım.

İndirdiğiniz "WeTravel_Mapgenerator_2.20.zip"i açın.

Resimdeki adımları uygulayın.

Masaüstünde "Yeni" klasörü oluşacaktır. Yeni klasörünü açın.​

"start Wetravel Mapgenerator.exe"yi açın. Eğer windows 7 kullanıyorsanız sağa tıklayarak yönetici olarak çalıştır'ı seçin.​

Boşlukları şekildeki gibi doldurun. Bu ve burdan sonrasını kurulum rehberine bakarak yapabilirsiniz.​
Detaylı anlatım için teşekkürler. Wetravel map generator 2.20.zip ve mysql programı ile birlikte yine linkini vermiş olduğunuz istanbul haritasını masa üstüne indirdim. mysql programını kurarken next next ..... şeklinde ilerledim ve programı indirdiğimiz yerde ki şifreyi kurulum esnasında şifrem olarak belirledim zaten aksi takdirde farklı bir şifre girdiğimizde appLy security settings kısmında hata veriyo. İşletim sistemim Win 7 ve belirttiğiniz gibi sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır sekmesini tıkladığımda yine data hatası vermekte. Nerede yanlış yaptığımı anlamadım. Heralde yapamicam bu işi. :off:

super_charger

Üye
TasteKiN wetravel_maps_generator programını denediniz mi ?

TasteKiN

TasteKiN

Üye
ben win7 kullanıyorum bu yüzden ben yapamadım bu olayı :)

super_charger

Üye
İşin kötü tarafı bende win 7 kullanıyorum :) Saatlerdir boşamı uğraşıyodum acaba :hmmm

Aqrp00

Aqrp00

Üye
    Konu Sahibi
Detaylı anlatım için teşekkürler. Wetravel map generator 2.20.zip ve mysql programı ile birlikte yine linkini vermiş olduğunuz istanbul haritasını masa üstüne indirdim. mysql programını kurarken next next ..... şeklinde ilerledim ve programı indirdiğimiz yerde ki şifreyi kurulum esnasında şifrem olarak belirledim zaten aksi takdirde farklı bir şifre girdiğimizde appLy security settings kısmında hata veriyo. İşletim sistemim Win 7 ve belirttiğiniz gibi sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır sekmesini tıkladığımda yine data hatası vermekte. Nerede yanlış yaptığımı anlamadım. Heralde yapamicam bu işi. :off:

Mapgenerator harita oluşturma programıdır. Eğer İstanbul'da oturuyorsan harita yapmana gerek yok. İndirdiğin haritayı kullanabilirsin. Aşağıdaki yazdığım şekilde indirdiğin İstanbul haritasını kullanarak programı telefonuna kurabilirsin. Eğer istediğin başka bir yer başka bir il varsa istediğin ilin haritasını oluşturabilirim olabilirim.

Programın yüklenmesi;
telefona yükleyeceğin programı indir. İndirdiğin doyanın içindekileri hafıza kartına çıkar. Hafıza kartının içine çıkarttığın "We-travel" klasörün içindeki "Maps" klasörüne indirdiğin istanbul haritasını çıkar. Hafıza kartındaki We-Travel klasörünün içerisindeki "WeTravel.jar"ı kurarak navigasyonu kullanabilirsin.

TasteKiN

TasteKiN

Üye
olabilir ben yapamadım çünkü :D

super_charger

Üye
Programı indirip deniyorum :)

Program oldu sanırım. :) Dili Türkçe yaptım. Haritayı nerden görüyoruz :)

Aqrp00 yardımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim :) Bu saatte burada olmanızdan dolayı şanslıyım galiba :)

Aqrp00

Aqrp00

Üye
    Konu Sahibi
Programı indirip deniyorum :)

Program oldu sanırım. :) Dili Türkçe yaptım. Haritayı nerden görüyoruz :)

Aqrp00 yardımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim :) Bu saatte burada olmanızdan dolayı şanslıyım galiba :)

Haritayı görmek için Menü -> Ayarlar -> Gelişmiş -> Harita ayar -> Gelen ekrandaki Harita yazan yerden haritayı seçebilirsin.
Not: İndirdiğin istanbul haritasının içerisindeki "istanbul_1259218879086" klasörünün içerisinde Map klasörü var. Bu klasörü hafıza kartındaki We-travel klasörünün içerisindeki Maps klasörünün içerisine atarak çalıştırabilirsin. Attığın map klasörüne istediğin ismi verebilirsin. Ben ilk haritayı yüklediğimde Direk klasörü atmıştım. Dolayısıyla harita çalışmamıştı. Map klasörünü atınca çalışmıştı :)
Not2: GPS'İ açmak için Menü -> Ayarlarlar -> GPS -> Dahili GPS -> tamam'a bas ve navigasyon hazır :)
Ayrıca ilgin için ben teşekkür ederim :)

junso

Üye
konya haritası link ölmüş. bulamadım arkadaşlar harita

Üst Alt