Ücretsiz internet kullanıyorum 2 aydır

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
d3LLi

d3LLi

Üye
İflas Ettiniz DéméktiR. :muha:

:sahan:

djyusuf52

Üye
hımm benim de başıma gelse keşke böle bişe :D

derturkisch

Üye
Slm,

Bende de buna benzer oldu. İlk önce kontörüm bittikden sonra internet kesiliyodu ve yaklaşık 7-8 tane mesaj geliyodu arka arkaya ve her mesaj da -1 kontör kullandığım söyleniyordu.... sonra kontör yükleyince yine 7-8 mesaj geliyor ve hepsinde de -1 kontör hattınızdan düşülmüştür diyor tabi ama yaklşık 10-15 kontör gidiyodu... sonra artık giriyorum çıkıyorum.... ne kontör düşüyor nede eksi oluyor....

daha sonra ne olura gelince orası onları ilgilendiiyor... o zamn kontör bittiğinde gprs bağlantısını kesebilecekleri bir sistem yapabilecek mühendislerle çalışsalarmış.... bunun sonun da böyle yüklü bir kontör düşümü yaptıklarında bunu şikayet ederim... olmadı hattı iptal ederim...

ama yakında zaten bence bu bir açık düzeltiler.... !!!

JrSparrow

JrSparrow

Üye
bencede eksilere düşer

mentalukas

Üye
GSM şirketleri herzaman benim gözümde köy ve kasabaları dolaşıp pazarlamacılık yapanlar gibi.Adamlar gramla veriyorlar sonra dirhemle adamın gözüne sokuyorlar.Ben şahsen ücretsiz kelimesine inanmıyorum.Allem edip gullem edip bir şekilde 1 verdilerse yerine on alıyorlar.Aslında dava edeceksin Avrupa'da adamın ayağı taşa takılsa belediyeyi dava ediyor.Bizlerin altından pantolonumuzu çıkarsalar bunada şükür diyoruz.

Haksızmıyım arkadaşlar.:agla

ilkertaner

ilkertaner

Üye
internetten çıkılır çıkılmaz kontörün düşmesi lazım.benim anlamadığım o kadar teknoloji ileride bi onu yapamıyorlar.

ismailsun

ismailsun

Üye
delikli sıfıra inse iyi ama -lere inmesi adamı öldürüyor.
fazla ümitlenmeyin kesinlikle inecek kontörler...

Orhan_1990

Orhan_1990

Üye
    Konu Sahibi
:sn: Arkadaşlar 06.12.2008 kontör hala kontör gitmiyo eğer giderse kontör borcum vodofone çok olursa hattı kapattırrım...:islik

:yuru Orhan1990:pro:

tayfunkeskin81

Üye
evet arkadaşım vodafonede böyle bir sorun var sorun diyorum cünkü benim başımada geldi sonradan olan benim kontörlerime oldu malesefffffffffffff....:)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
ewet benım basımada geldı tabı o zamanlar hatlar cok pahalı oldugu ıcın hattımı atamamıstım gıttım 250 kontor yukledım ve bana 10 kontor kaldı:((( cok zoruma gıtmıstı 8 yıl once
8 yıl once vodafone varmıydı ve gsm şebekelrınde interent varmıydı.??::S:S

rapiduser_2004

Üye
bu telsim zamanında böyleydi daha öylemi yaa demekki altyapıyı yeniledik lafı palavraymış

albyrap

Üye
hayır önce gprs kullanımızdan kaynaklanan -10 kontör yüklemenizden düşülücektir gibisinden smsler geliyor benim 2 gün gitmedi sonra -150 oluverdi giden kontör hatta kıyamadım paraya kıydım :D

Orhan_1990

Orhan_1990

Üye
    Konu Sahibi
:turkiye:n73 s60 3rd v3

BnRiletişim

BnRiletişim

Üye
Bi inince Tam İner Demedi Deme İbrahimm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...