Ücret ödemeden navigasyon yapmak için yapılacak ayarlar.

Sponsorlu Bağlantılar

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
5800 haritalarının son sürümünde ücretsiz navigasyon özelli var erişim noktalarını silmeden bunu yapan varsa anlata bilirmi teşekkürler

konumlama yöntemlerinde sadece tümleşik gps seçili olsun...
konumlama yöneticiside kapalı olsun yeter.

TELEPHOoNE

TELEPHOoNE

Üye
yav arkadaşım bu çok matıksız... diyelimki ben arabadayım tamam ayarlardan avea interneti sildim bu sadece evde wifi ile bağlanırken yararlı olur ben arabadayken wifiyi nerden bulucam nasıl bağlantı sağlayacağım böyle birşey imkansızdır arkadaşlar boşuna aldanmayım evde wifi ile deneyinci tabi para kesilmez gps ayarlarından ise durumunuzu çevrimdışı yaparsınız ama yine bağlantı olmaz...sadece ücretsiz navigosyon Nokia c5 de var en iyisi gidin kendinize 250 tl verin pranha-avatar navigasyon alın...:oke::oke::oke:

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
yav arkadaşım bu çok matıksız... diyelimki ben arabadayım tamam ayarlardan avea interneti sildim bu sadece evde wifi ile bağlanırken yararlı olur ben arabadayken wifiyi nerden bulucam nasıl bağlantı sağlayacağım böyle birşey imkansızdır arkadaşlar boşuna aldanmayım evde wifi ile deneyinci tabi para kesilmez gps ayarlarından ise durumunuzu çevrimdışı yaparsınız ama yine bağlantı olmaz...sadece ücretsiz navigosyon Nokia c5 de var en iyisi gidin kendinize 250 tl verin pranha-avatar navigasyon alın...:oke::oke::oke:

ne alakası var bu dediğimiz zaten dahiki gps özelliği olan telefonlar için gecerli. konu baslıgına görede kontör gitmesin diye yardımlı gps i kapatın diyoruz yani dediğiniz navigasyon cihazları gibi calısacak

srserikrs

srserikrs

Üye
Yaa arkadaşlar ben yaptım ayarları fakat bağlantı başarısız diyor ve navigasyon işe yaramıyor. tlefonum c5-03

stipzzz

Üye
bu denilen her ayarı yaptım ama diyer internet sayfalarına bağlanamıyorum mesela facebook turkcell wap çıkmıyor ve bağlantı kuramıyorum ne yapmam gerek eski ayarlara dönmek için yardım edermisiniz lütfen bana.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
bu denilen her ayarı yaptım ama diyer internet sayfalarına bağlanamıyorum mesela facebook turkcell wap çıkmıyor ve bağlantı kuramıyorum ne yapmam gerek eski ayarlara dönmek için yardım edermisiniz lütfen bana.

sim kartı cıkarıp takın yeter

disconnect58

Üye
konumu ara dediginde çevrim içimi -çevrim dışımı kullan dediginde çevrim içiveya çevrim dışı hangisini seçerseniz seçin sonuç bulunmadı diyoo

kutsal10

Üye
ya ben tüm denileni yaptım ama harita yakınlaşınca hiç bişiy göstermiyor ve yol tarifi alamıyorum doğal olarak yardım ederseniz sevinirim

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
ya ben tüm denileni yaptım ama harita yakınlaşınca hiç bişiy göstermiyor ve yol tarifi alamıyorum doğal olarak yardım ederseniz sevinirim

haritanız eksik ....

----------Eklendi @ 13:20:56 ---------- Yazıldı @ 13:19:45 ----------

konumu ara dediginde çevrim içimi -çevrim dışımı kullan dediginde çevrim içiveya çevrim dışı hangisini seçerseniz seçin sonuç bulunmadı diyoo

konumlama yöntemlerinden sadece tüleşik gps secili olacak ve konumlama sunucusu kapalı olarak ayarlanacak.

nmefece

Üye
Ücret ödemeden navigasyon yapmak için yapılması gerekli ayarlar.

1- Ayarlar-Tel ayarları -Konumlama -Konumlama Yöntemleri Buradan sacede tümleşik GPS seçili olsun.Yeni telefonlarda Konumlama uygulamaların içinde bulunuyor.
2- Konumlama sunucusu kullan KAPALI olarak ayarlayın.
3- Ayarlar-Tel ayarları - Bağlantı -Hedefler
İnternet ve Wap servislerindeki erişim noktalarını sil.Wlan olanlar hariç.
(wlan özelliği olmayan telefonlarda onlarıda silin.)
Artık tüm navigasyon programları ile internet ücreti ödemeden navigasyon yapabilirsiniz.

ya bağlantı kurulamadı diyor bunları yapınca

ctxone

Üye
kardeş olmuyor yazılanları yaptım GPS aranıyor diyor 20dk bekledim uydu bulmuyor nasıl yapacağız güncellemeleride yapmıştım daha önceden... bu arada telefonum X6

----------Eklendi @ 23:23:03 ---------- Yazıldı @ 23:21:46 ----------

bu arada türkiye haritasıda telefonda mevcut

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
kardeş olmuyor yazılanları yaptım GPS aranıyor diyor 20dk bekledim uydu bulmuyor nasıl yapacağız güncellemeleride yapmıştım daha önceden... bu arada telefonum X6

----------Eklendi @ 23:23:03 ---------- Yazıldı @ 23:21:46 ----------

bu arada türkiye haritasıda telefonda mevcut

gps i devredısı bırakıp tekrar etkinleştir yapın Garmin programının içinden veya tümleşik gps secimini kaldırın biraz bekleyin tekrar etkinleştirin.

anılbaran

anılbaran

Üye
lmuyo olmuyo ovi maps kpnumu bulmuyooooo :(

huysuzz

Üye
eyvallah

nokialover

Üye
Nokia E5 için önerdiğin navigasyon programı varmı usta?

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
peki bu internet ayralarını silince wap servislerinden nasıl faydalancz? mesela ben facebook a filan giriyorum telefondan . bunları etkilemiyo mu ?? yardımcı olursanz sevinirim

Üst Alt