Ücret ödemeden navigasyon yapmak için yapılacak ayarlar.

Sponsorlu Bağlantılar

nabız34

Üye
bu ayar şe yaramıyor kı gps beklenıyor dıyor hala beklıyor.....vs vs vs

eoomer

Üye
merhaba bu ayarları yaptım. hedef belirliyorum fakat cps bekleniyor diyor tık yok.açıkçası çokta bilgim yok lütfen yardımmmmm.

meralp68

meralp68

Üye
kardeş nokia n97 telefonumda ovi mapps ın navigasyon programı var vadofone internetten 7 lıramı alıyor ondan sonra sorun yok ama her gun 7 lıra fazla bunu ucretsız yapabılırmıyız yada bır tavsıyen varmı

jakdaws

Üye
yapamadım be.. !!

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
kardeş nokia n97 telefonumda ovi mapps ın navigasyon programı var vadofone internetten 7 lıramı alıyor ondan sonra sorun yok ama her gun 7 lıra fazla bunu ucretsız yapabılırmıyız yada bır tavsıyen varmı
evet

1- Ayarlar-Tel ayarları -Konumlama -Konumlama Yöntemleri Buradan sacede tümleşik GPS seçili olsun.Yeni telefonlarda Konumlama uygulamaların içinde bulunuyor.
2- Konumlama sunucusu kullan KAPALI olarak ayarlayın.
3- Ayarlar-Tel ayarları - Bağlantı -Hedefler
İnternet ve Wap servislerindeki erişim noktalarını sil.Wlan olanlar hariç.
(wlan özelliği olmayan telefonlarda onlarıda silin.)
Artık tüm navigasyon programları ile internet ücreti ödemeden navigasyon yapabilirsiniz.
bunu yap

ozgurseda

Üye
arkadaşım konumlama nerden 5800 da

uninvited41

Üye
5800da zaten soruyor baslangcta internete baglansn mi diye. Hayr diyip kullanabiliyorum normal seklde . Bu kadar ugrasmaya gerek var mi ?

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi

ceza3404

Üye
5228te oluyormu

u_cosar

u_cosar

Üye
teşekkürler

Dumbledor

Üye
Sagolun.

mehmetali16

mehmetali16

Üye
teşekkür ederim bu ayarları kendi N8 imde yaptım başlangıç menüler farklı da olsa sayende hallettim

erergun

erergun

Üye
Bunun telefona zararı yok değilmi gps i filan siliyozya

vbazgin

Üye
şimdi kesin olarak denenmiş ve ücreti bedava olmuştur deilmi boşuna para vermeyelim durumu olmayanlar olabilir???

----------Eklendi @ 23:29:50 ---------- Yazıldı @ 23:28:31 ----------

ya lütfen biri cvp atsınnnnn ona göre yapıcam

----------Eklendi @ 23:30:12 ---------- Yazıldı @ 23:29:50 ----------

denenmiş mi kesin ücret ödenmiyor deil mi?

----------Eklendi @ 23:33:39 ---------- Yazıldı @ 23:30:12 ----------

yaaaa cvp veren yok mu arkadaşlarrr bu nasıl şey yaa cvp verin

tarumar38

Üye
ücret ödemeden navigasyon yapmak için yapılması gerekli ayarlar.

1- ayarlar-tel ayarları -konumlama -konumlama yöntemleri buradan sacede tümleşik gps seçili olsun.yeni telefonlarda konumlama uygulamaların içinde bulunuyor.
2- konumlama sunucusu kullan kapali olarak ayarlayın.
3- ayarlar-tel ayarları - bağlantı -hedefler
internet ve wap servislerindeki erişim noktalarını sil.wlan olanlar hariç.
(wlan özelliği olmayan telefonlarda onlarıda silin.)
artık tüm navigasyon programları ile internet ücreti ödemeden navigasyon yapabilirsiniz.
selam tolga kardeş..bu söylemiş olduğun ayarlari aynen uyguladim fakat haritayi açtiğimda hiç hareket yok internetsiz bir türlü bağlanamadim..sorunun ne olduğunu anlamiş değilim

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
selam tolga kardeş..bu söylemiş olduğun ayarlari aynen uyguladim fakat haritayi açtiğimda hiç hareket yok internetsiz bir türlü bağlanamadim..sorunun ne olduğunu anlamiş değilim
ilk bağlantıda zor bağlanır...

alpercabuk

Üye
Çok teşekkürler n97 başarılı

Üst Alt