Twitter resmi uygulamasını yayınladı ama neden halen bekliyor Symbian 3 için ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yebtiyatro

yebtiyatro

Üye
    Konu Sahibi
Twitter resmi uygulamasını yayınladı ama neden halen bekliyor Symbian 3 için ?
Arkadaşlar bugün gördüm ve çok şaşırdım açıkcası.. yaklaşık 1 yıla yakın zamandır Twitter orjinall uygulamalarını sadece Iphone,Android ve Blackberry için yapıyordu sonra Windows phone için yaptı artık nokia için yapmamalarından üzüntü duyuyordum bugün baktım ki yapmışlar ama bu seferde s40 lar için yapmışlar.. Yani nokianın general serisi olan Symbian belle için uygulama yapılmadı daha.. Bu durum beni fazlasıyla sinir ediyor. Tweeties veya gravity gibi uygulamalar var ama orjinal twitter uygulamasından çok eksik yanları var. (donma,stabil değiller,görüntüleri zayıf,tasarım yok,bildirimler geç geliyor,klavye) halen bekliyoruz sevabınada artık belle için bir uygulama yayınlasalar çok güzel olacak...

buyurun buradan bakın s40 uygulamasına

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
gelmez dostum..Symbian onlar ve onun gibi düşünen platformlar için ölü yatırım..

Metin MF

Metin MF

Üye
:angry:

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Off aynen cok sınır oluyorum bende cıkarın işte symbian 3 ede rahatlıyalım

yebtiyatro

yebtiyatro

Üye
    Konu Sahibi
gelmez dostum..Symbian onlar ve onun gibi düşünen platformlar için ölü yatırım..

Tamam madem ölü yatırım ama peki neden s40 için yapmışlar ? Belle için yapsa daha çok indiren olacak.. Bence belle kodu için yazamıyorlar yada başka bir olay var bunun içinde çok enteresan bir durum

• Beğen
Tepkiler: cugurel
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
çok çeşitli uygulamalar var bu da bir neden olabilir yazılmaması için..örnek tweetian ve tweeties

aliosman166

aliosman166

Üye
bence dünyayı yöneten gruplardan biri nokianın gelişmemesi için elinden geleni yapıyor aklıma başka da bir şey gelmiyor.. :angry:

• Beğen
Tepkiler: Scuderia.

cugurel

Üye
Tamam madem ölü yatırım ama peki neden s40 için yapmışlar ? Belle için yapsa daha çok indiren olacak.. Bence belle kodu için yazamıyorlar yada başka bir olay var bunun içinde çok enteresan bir durum
S40 Nokia'nın Wp'nin ardından düşük fiyat özellikli akıllı telefonları için kullanacağı sistem çünkü. Nokia Symbian'ı bırakacak ama S40 aynen devam. Yeni çıkan Asha serileri filan var baya da güzel telefonlar. Tek eksiği Multitasking olmaması.

Konuya gelince ben de hiçbir twitter uygulamasını beğenmiyorum symbian için. Geçen arkadaşın HTC'sini kurcalıyordum. Bir baktım twitter harika çocuğa da dedim sırf şunun için bile alınır android diye. Biraz da nokia'nın mı bastırması lazım ya da çalışması lazım bu konular için bilmiyorum.

famemonster16

famemonster16

Üye
Nokia s^3 için twitter uygulaması var zaten. Telefondaki Sosyal uygulamasından twittera bağlanıp yazdığım tweetlerin ayrıntısında Social by Nokia yazıyor.
Sosyal uygulaması pek güzel değil ama"Tweetian" adlı uygulama oldukça güzel. Ben onu kullanıyorum.

yebtiyatro

yebtiyatro

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bakın şunu diyorum ben... Söylediğiniz gibi bir sürü program var fakat hiç bir ama hiç biri IOS ve Androiddeki Twitter uygulaması kadar güzel değil.. Kullananlar bilir o gerçek uygulamayı. Ben bundan bahsediyorum nokiaya artık Resmi bir şekilde twitter tarafından hazırlanan uygulama gerek. Bir çok şeyi yapamıyoruz. Saydığınız o twitter uygulamalarının her birini kullandım fakat hepsinin eksik yanları var mesela biz 3 tane program kullanıyoruz sadece androiddeki orjinal uygulamanın yaptıklarını yapabilmek için.. Yazık günah resmen. Ayrıca androidde veya IOS dada ek bir sürü twitter uygulaması var. Fakat hiç biri orjinalinin yerini tutmuyor. Socialda olan twitterdan bahsetmek bile istemiyorum ben hayatımda onlar kadar yavaş ve ağır çalışan programlar görmedim

aliosman166

aliosman166

Üye
en iyisi mobile.twitter.com :)

SheFy

SheFy

Üye
blackberry nedir ya ona çıkıyor symbiana çıkmıyor.

yebtiyatro

yebtiyatro

Üye
    Konu Sahibi
Diğer paralı uygulamaları anlarım arkadaşlar hani uygulama sahipleri Nokia kullanıcıları para verip almıyor diye çıkarmıyor diye bahane üretebilirler ama Twitter zaten ücretsiz bari bize de yapsınlar... Yemin ederim sırf şu twitter ugulaması için bile İOS veya Android alınır

erdgnblt

erdgnblt

Üye
blackberry nedir ya ona çıkıyor symbiana çıkmıyor.
Blackberry tamamen sosyal ağlar için çıkmış bir telefondur. Zira en iyi facebook uygulaması en ilk sohbet onlardadır.

Twitter a gelcek olursak. Sosyal ağlar var ve idare ediliyor gibi düşünüyorlar. Zira c6-o1 n8 çıkalı 2 yıl oldu 3. ye giriyoruz. Belki siz yeni almış olabilirsiniz ama eskidir.
S40 lara gelecek olursak asha 306 ya bir bakalın. Sosyal ağlar için üretilmiş düşük seviye akıllı telefonlardır.
Nokianın sosyal ağlarda s40 için para harcaması doğaldır.

yebtiyatro

yebtiyatro

Üye
    Konu Sahibi
Bence ilk başta Nokianın en çok satmış olan akıllı telefon versiyonları olan Belle ler için yapılmalıydı

Jitou

Jitou

Üye
:bilmm

mahirsvs58

mahirsvs58

Üye
yebtiyatro
sen bide N9 daki Qneptunea yı kullan bakalım, Twitter ios damı androiddemi yoksa meegoda mı daha iyi

erdgnblt

erdgnblt

Üye
Bence ilk başta Nokianın en çok satmış olan akıllı telefon versiyonları olan Belle ler için yapılmalıydı

Herşey bizim olsun bizim için olsun diye kibirlenmeye gerek yok. Bizim içinde güzel şeyler geldi onlar içinde gelecek.

Elbette yeni telefonlar alacaklar. Satış yapmak zorundalar.

Yakında çıkacak olan s40 işletim sistemli akıllı cep telefonu asha 306 gibi.

yebtiyatro

yebtiyatro

Üye
    Konu Sahibi
Herşey bizim olsun bizim için olsun diye kibirlenmeye gerek yok. Bizim içinde güzel şeyler geldi onlar içinde gelecek.

Elbette yeni telefonlar alacaklar. Satış yapmak zorundalar.

Yakında çıkacak olan s40 işletim sistemli akıllı cep telefonu asha 306 gibi.

Dediğin gibiyse bekleyip göreceğiz o zaman Belle içinde çıkacaktır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt