Faturasız Türktelekom dan bonkör paketler

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Türktelekom dan bonkör paketler

Türk Telekom faturasız bonkör paketler 5GB, 7GB ve 9GB cepten internet seçenekleriyle her yöne 750 dakika, 1000 SMS ile tam da ihtiyacınız
Bonkör 5 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 5 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 22 TL,
Bonkör 7 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 7 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 28 TL,
Bonkör 9 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 9 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 33 TL'dir.
Bonkör paketlerden Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kırklareli, Konya, Mersin, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Sinop ve Tekirdağ illerinde yalnızca bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.
Paketlere geçmek için bonkör 5GB yazıp 5555 e bonkör 7 GB 5555 e bonkör 9 GB 5555 e gönderebilirsiniz
Paketleri alabilmek icin avantaj sehrimde tarifesine gecmeniz gerekmektedir

• Beğen
Tepkiler: ajan1111 ve GemaR

GemaR

Üye
Merhabalar,
Ben 1 hafta önce TTye geçiş sağladım şu an öğrenci tarifesi fırsat 3gb olarak görünüyor mevcut üyeler içinde geçerli denilmiş nasıl yapabiliriz destek olurmusnuz.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Merhabalar,
Ben 1 hafta önce TTye geçiş sağladım şu an öğrenci tarifesi fırsat 3gb olarak görünüyor mevcut üyeler içinde geçerli denilmiş nasıl yapabiliriz destek olurmusnuz.
M temsilcisini arayarak avantaj sehrimde tarifesine gecmeniz gerekiyor tarifeye geçtikten sonra paketlerden istediğinizi alabilirsiniz tarife linki

• Beğen
Tepkiler: GemaR
JohanGielen

JohanGielen

Üye
alnızca bireysel yeni müşteriler yazıdğına göre sadece yeni hat alanlar için mi? geçerli acaba teşekkürler @yeumyang

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Evet belirli illerde numara taşıyanlar için gecerli

Üst Alt