Faturasız Türktelekom dan bonkör paketler


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi

Türk Telekom faturasız bonkör paketler 5GB, 7GB ve 9GB cepten internet seçenekleriyle her yöne 750 dakika, 1000 SMS ile tam da ihtiyacınız
Bonkör 5 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 5 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 22 TL,
Bonkör 7 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 7 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 28 TL,
Bonkör 9 GB Paketi kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 9 GB cepten internet sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 33 TL'dir.
Bonkör paketlerden Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kırklareli, Konya, Mersin, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Sinop ve Tekirdağ illerinde yalnızca bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.
Paketlere geçmek için bonkör 5GB yazıp 5555 e bonkör 7 GB 5555 e bonkör 9 GB 5555 e gönderebilirsiniz
Paketleri alabilmek icin avantaj sehrimde tarifesine gecmeniz gerekmektedir
 
  • Beğen
Tepkiler: ajan1111 ve GemaR

GemaR

Üye
Merhabalar,
Ben 1 hafta önce TTye geçiş sağladım şu an öğrenci tarifesi fırsat 3gb olarak görünüyor mevcut üyeler içinde geçerli denilmiş nasıl yapabiliriz destek olurmusnuz.
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Merhabalar,
Ben 1 hafta önce TTye geçiş sağladım şu an öğrenci tarifesi fırsat 3gb olarak görünüyor mevcut üyeler içinde geçerli denilmiş nasıl yapabiliriz destek olurmusnuz.
M temsilcisini arayarak avantaj sehrimde tarifesine gecmeniz gerekiyor tarifeye geçtikten sonra paketlerden istediğinizi alabilirsiniz tarife linki
 
  • Beğen
Tepkiler: GemaR
JohanGielen

JohanGielen

Üye
alnızca bireysel yeni müşteriler yazıdğına göre sadece yeni hat alanlar için mi? geçerli acaba teşekkürler @yeumyang
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Evet belirli illerde numara taşıyanlar için gecerli
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt