TÜRKİYE HARİTASI Uygulaması v1.0 JAVA

Sponsorlu Bağlantılar

o.besalti

Üye
Eline Sağlık Işime çok Yaradı

manalone

Üye
kardeş ellerin dert görmesin...

carvantes

carvantes

Üye
teşekkürler emeğine sağlık...

esatneseli

Üye
teşekürler

matador_paco

matador_paco

Üye
Dostum eline sağlık güzel programlar bende türkiye haritasını yüklüyorum şuan teşekkürler... Kolay gelsin ...

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Epocware Handy Weather v5.0.1
bu program güncelle dediğinde seri no hatası diyor bu konuda bir bilgin var mı ?

Programı güncellemeyin..kırılmış versiyonudur versiyon yükseltince C.r.a.c.k versiyonu etkisiz hale geliyor

com_angel

com_angel

Üye
süper programlar var bu listede ellerine sağlık. teşekkürler.

mstf_66

Üye
saolasın kardeş açıklamalar ve çok güzel programlar emeğine sağlık

ugurhan1001

ugurhan1001

Üye
paylaşım için teşekkürler

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil dostlar..bi tşk kafii ;)

semwester

Üye
çok ama çok teşekkürler....iphone halt etsin yaaaa

akrep charlie

Üye
Gerçekten çok işime yarayan bir program,emeğine sağlık,office programlarınıda bulabilirsem süper olacak.N73 için.

yeniRAKI

yeniRAKI

Üye
cok tesekkurler emegin icn gusel programlar

esatneseli

Üye
super bunlar tşkrlr

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil dostum tşk etmeniz kafii :)

akrep charlie

Üye
Arkadaşım,programlar geçekten harika,yanlız ben işin acemisiyim ,senin verdiğin programlardan biri olan(Pisiloc.font .... kısacası yazı büyütme) yi telefonuma yükledim,ancak sıkıştırılmış dosyanın içindeki Creck,sis dosyasını yüklemedim,fakat yüklediğim dosya açıldı ve çalışıyor,dostum o ***** sis dosyası ne işe yarıyor ve yüklediğimde ne olur beni aydınlatırsan sevinirim,kolay gelsin,şimdiden teşekkürler.

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım,programlar geçekten harika,yanlız ben işin acemisiyim ,senin verdiğin programlardan biri olan(Pisiloc.font .... kısacası yazı büyütme) yi telefonuma yükledim,ancak sıkıştırılmış dosyanın içindeki Creck,sis dosyasını yüklemedim,fakat yüklediğim dosya açıldı ve çalışıyor,dostum o - sis dosyası ne işe yarıyor ve yüklediğimde ne olur beni aydınlatırsan sevinirim,kolay gelsin,şimdiden teşekkürler.

C.rack.sis Programınıda sertifikalayıp telefonunuza yüklemeniz gerekiyor aksi halde Psiloc font magniter Programı full olmaz suan deneme sürümünü kullanıyorsunuzdur..:hmmm

dryunus

Üye
Saol

akrep charlie

Üye
Teşekkür ederim dostum.:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Dostum FerreT C.rack.sis Programını yüklemeye çalıştım amcak sertifika hatası uygulama sağlayıcısıyla görüşün diyor,buna bir çare bulabilirmiyiz acaba .gerçekten program çok işime yaradı ve kapanmasını hiç istemem doğrusu,şimdiden teşekkür ederim.

--------------- Ekleme ---------------

Dostum programı telefona 2,3 defa kurup sildim,ancak yine hatalı sertifika diyor,üstelik ilk kurduğumda açmıştım şimdi açamıyorum lisans istiyor,benim acemi olduğumu belirtmiştim,bana nasıl yapacağımı tarif edersen sevinirim,teşekkürler.

Üst Alt