TÜRKİYE HARİTASI Uygulaması v1.0 JAVA

Sponsorlu Bağlantılar

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi

Program internet yada GPS bağlantısı olmadan Türkiye harıtasını detaylı olarak gösteriyor(tren,ara yollar vs..)Hem cep harita hemde cep infoyu telinize yükleyin..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: osangu10, rcpkarakas, By_Vatan55 ve 101 diğerleri

femmto

femmto

Üye
Çok büyük ve güzel bi paylaşım forumda olmayanlardan saol :)

Nazy

Nazy

Üye
Harika paylaşım eline sağlık FerreT:yuru:yuru:yuru

Nike91

Üye
çok sağol ya hemen hemen hepsi işime yarayan programlar tşk.

yossirx00

yossirx00

Üye
Saol FerreT :D

schumici

schumici

Üye
abi sağolasın yaaa dehşet programlar çok işime yarıycak bazıları ellerine sağlık:oke:

hafrix

hafrix

Üye
ya arkadaşım ellerine sağlık güzel programlar ama iki adet program aldım ikisindede sertifika hatası diyor.bir bakarsanız iyi olur yinede teşekür ederim

zetnakah

Üye
bu forum u seviyorum :) emeği geçen ve emeklere saygı gösteren herkese saygıLar.... :turkiye:

bassboy

bassboy

Üye
PROGRAMLAR MÜTHİŞ.:oke:

cagriozz

Üye
süper paylaşım sağol
devamı varmı

euozacik

Üye
harika bir arşiv olmuş elinize sağlık

efegei

Üye
Gerçekten mükemmel programlar.Eline sağlık

soket43

soket43

Üye
çok teşekkür ederim arkadaşım bir sorum olacak n73me de ilk baştaki program yani wi-fi bu çalışırmı ? lütfen birisi cevap versin....

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim arkadaşım bir sorum olacak n73me de ilk baştaki program yani wi-fi bu çalışırmı ? lütfen birisi cevap versin....
N73 Wlan desteği yok..Program çalışır ama wlan desteği olmadığı için hata alırsın..

cyber.kartali

Üye
walla eline sağlık hiç birini indiremedim ama en kısa zamanda bir çoğu cebimde olacak..

--------------- Ekleme ---------------

walla eline sağlık hiç birini indiremedim ama en kısa zamanda bir çoğu cebimde olacak..

gencecik

gencecik

Üye
arkadaslar bende e65 var neden tum programlara sertıfıka hatası uyarısı verıyor?

hkndmrl

Üye
paylaşım için sağol...

weblayer05

weblayer05

Üye
tsk

Üst Alt