Turkcell'liyim, dakika ve internet için avea ya geçmek istiyorum, sizce...

Sponsorlu Bağlantılar

byjxsura

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'liyim, dakika ve internet için avea ya geçmek istiyorum, sizce...
arkadaşlar aveanın dakika ve internet paketleri hem uygun hem de kulağa hoş geliyor, sizce turkcelli bırakıp yeni bir avea faturasız hat alayım mı? Çekim kalitesi nasıl çok merak ediyorum mesela Edirne de uzunköprü diye bir köyde yaşıyorum çeker mi? Tesekkur ederim şimdiden
ek soru: şuan sınırsız 1gb kullanıyorum hız 96kb a düşünce whatsapptan rahat rahat yazısabilirmiyim?

BlindMyEyes

BlindMyEyes

Üye
Vodafone'a geç bence yeni kampanya çıkardılar Freezone tarifesine geçersin(faturasız) aylık 1gb+ her yöne 500dk+ her yöne 1000 sms 19 lira. Avea'dan çekim kalitesi daha iyidir. Yinede sen bilirsin elbette :) Ayrıca 95kb hıza düşünce Whatsapp'tan rahat rahat yazışabilirsin sorun olmaz :oke:

byjxsura

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone'a geç bence yeni kampanya çıkardılar Freezone tarifesine geçersin(faturasız) aylık 1gb+ her yöne 500dk+ her yöne 1000 sms 19 lira. Avea'dan çekim kalitesi daha iyidir. Yinede sen bilirsin elbette :) Ayrıca 95kb hıza düşünce Whatsapp'tan rahat rahat yazışabilirsin sorun olmaz :oke:

cevabınıza çok tesekkur ederim, bahsettiğiniz tarife de gayet güzelmis. benim kız arkadaş avea'lı o yüzden böyle değişiklikler arıyorum yoksa turkcell her türlü iyi yav :) avea nın çekim kalitesi hakkında biraz bilgi verebilir misiniz.
Diğer soruma cevabınız için de tesekkur ederim rahatladım :)

tarxhn

tarxhn

Üye
bildigim kadarı ile aveanın cekim kapasitesi %86 geri kalan kısmı cogunlukla dogu anadoluda sorunlu biliyorum. sizin orada cekim sorunun olacagını düşünmüyorum. aveanın tarifeleri iyi 1gb net+500 dk+500 sms 19 tl iyi bence

byjxsura

Üye
    Konu Sahibi
bildigim kadarı ile aveanın cekim kapasitesi %86 geri kalan kısmı cogunlukla dogu anadoluda sorunlu biliyorum. sizin orada cekim sorunun olacagını düşünmüyorum. aveanın tarifeleri iyi 1gb net+500 dk+500 sms 19 tl iyi bence

cevabınız için tesekkur ederim, ben de öyle düşünüyorum turkcell sürekli 3g çekiyor burda bence o da bi kıyak yapacaktır bahsettiğiniz tarife için geçiyorum bende aveaya :)