Turkcell Vınn Modemde Vodafone Aylık Paket Kullanma (Video)

Sponsorlu Bağlantılar

RepresentativE

RepresentativE

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Vınn Modemde Vodafone Aylık Paket Kullanma (Video)
Merhaba ;
Forumda genel olarak baktığımda çok karışık olan bir konu.Bu konuyu kendi çektiğim videoyla sabitletmek istiyorum.Tamamen kendi yapımımdır yani alın teridir.
Kim alıntı yaparsa veya teşekkür etmezse hakkımı helal etmiyorum bilesiniz.
Moderatörlerden ricam konunun sabitlenmesidir.
Teşekkürler.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Arkadaşım bildiğim kadarıyla maxicep'e direk ekleme gibi birşey yok. Ama youtube gibi bir siteye ekleyip embeb gibi html kod şeklinde videoyu yorumun içine gömebileceğini düşünüyorum ayrıca çok güzel bir konuya deyinmişsin. Umarım video da 100 MB sınırı dolmadan ve 100 MB sınırı dolduktan sonraki hız testlerinide koymuşsundur şimdiden teşekkürler.

RepresentativE

RepresentativE

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım bildiğim kadarıyla maxicep'e direk ekleme gibi birşey yok. Ama youtube gibi bir siteye ekleyip embeb gibi html kod şeklinde videoyu yorumun içine gömebileceğini düşünüyorum ayrıca çok güzel bir konuya deyinmişsin. Umarım video da 100 MB sınırı dolmadan ve 100 MB sınırı dolduktan sonraki hız testlerinide koymuşsundur şimdiden teşekkürler.

Selam kardeşim
vallaha videoda herşeye deyineceğim hatta vınla internete bağlıyken direk bir kulaklık sayesinde telefona sim kartı takmadan direk pc den arama yapmayada deyineceğimde işte direk seçeneği yok sanırım.hani amacım diğer sitelere değilde direk burya eklemek isterdim videoyu neyse artık o şekil yapacaz anlaşılan.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Selam kardeşim
vallaha videoda herşeye deyineceğim hatta vınla internete bağlıyken direk bir kulaklık sayesinde telefona sim kartı takmadan direk pc den arama yapmayada deyineceğimde işte direk seçeneği yok sanırım.hani amacım diğer sitelere değilde direk burya eklemek isterdim videoyu neyse artık o şekil yapacaz anlaşılan.
Youtube ye yükle videoyu, videonun adresini sadece kopyala ve buraya ( normal mesaj alanına ) yapıştır. Video buraya çıkacaktır. Eğer video 100MB gibi büyüklüğe sahipse Program yardımıyla videoyu böl ve bölümler hainde yükle. Açılacak konuyu inceleyip üst olarak kalmasına konuyu açtıkdan sonra bakarız. Kolay gelsin.

RepresentativE

RepresentativE

Üye
    Konu Sahibi

Youtube ye yükle videoyu, videonun adresini sadece kopyala ve buraya ( normal mesaj alanına ) yapıştır. Video buraya çıkacaktır. Eğer video 100MB gibi büyüklüğe sahipse Program yardımıyla videoyu böl ve bölümler hainde yükle. Açılacak konuyu inceleyip üst olarak kalmasına konuyu açtıkdan sonra bakarız. Kolay gelsin.

video tamamdır lazoflu konuyu sabitlesek iyi olur dostum.
İyi Forumlar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Videoyu kontrol ettim iyi bir çekim oldu sayılır. Sesin biraz boğuk çıksa da görüntü her şeyi anlatıyor. Teşekkürler, konu sabitlendi.

• Beğen
Tepkiler: RepresentativE
RepresentativE

RepresentativE

Üye
    Konu Sahibi
Videoyu kontrol ettim iyi bir çekim oldu sayılır. Sesin biraz boğuk çıksa da görüntü her şeyi anlatıyor. Teşekkürler, konu sabitlendi.

ya ses ayarıyla çok deneme yaptım en iyisi bu ayardı çünkü az bişe açtığımdada çok cırtlak çıkıyordu :d:
ekranıda orjinalinden biraz daha küçük yaptımki boyutu büyümesin.elimden geldiğince yapmaya çalıştım yani.

fatih982

fatih982

Üye
teşekkürler

epson81

epson81

Üye
avea hatta oluyormu

RepresentativE

RepresentativE

Üye
    Konu Sahibi
avea da oluyor tabi sorun yok

ltn53

Üye
aBu hat vodafon kontürlü hattı mı dostum ? Bende vınn paketim bitince vodafon hat alıp vodafonun sınırsız internet paketi varmış o paketten alıp vını öyle kullanmayı düşünüyorum olur mu ?

Şimdi vodafonenenin sitesinde okudum cepnet üyeliği kapanmış bende mutlu olmuştum sınırsız internetle herşeyi indiririm diye nasip değilmiş am sahibinden.com da hat satışları yapılıyo orda cepnetli bi hat bulabilirsem alırım ama tabi bulabilirmiyim bilemem :S

RepresentativE

RepresentativE

Üye
    Konu Sahibi
aBu hat vodafon kontürlü hattı mı dostum ? Bende vınn paketim bitince vodafon hat alıp vodafonun sınırsız internet paketi varmış o paketten alıp vını öyle kullanmayı düşünüyorum olur mu ?

Şimdi vodafonenenin sitesinde okudum cepnet üyeliği kapanmış bende mutlu olmuştum sınırsız internetle herşeyi indiririm diye nasip değilmiş am sahibinden.com da hat satışları yapılıyo orda cepnetli bi hat bulabilirsem alırım ama tabi bulabilirmiyim bilemem :S

valla bence öyle sınırsız herşeyi indirimezsin çünkü 100 mb dan sonra hız yavaşlıyor ancak facebook mail v.s gibi hafif kullanımlar olur oda 3g kapsama alanındaysan...

karakartal124

Üye
teşekkürler sağolasın böyle bişey lazımdı

onurahmet03

onurahmet03

Üye
Arkadaşım bende e176g var vodafone kullanıyorum mobile partnerle 2mbps geçemedim nette baktım 7.2 mbps eski vınnım bozuldu ama onda 7 mbps kadar geldim .Hz değişimi olurmu ?

ag400xl

ag400xl

Üye
eline koluna saglık güzel olmuş.

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Pc de tamam da ben tablette kullanmak istiyorum onun için ne yapmam gerekiyor kardeş.

R.A.M

R.A.M

Üye
Selam kardeşim
Ben kullanıyorum arama yapmayı zaten vodofone hat var içinde dc unlocker programı ile kırdım :ehe

temmuz

Üye
Avea jet modemle turkcell ve vodafone internetler kullanılabilirmi? Programlı yada programsız..

Edit: Araştırdım, buldum ve uyguladım. Sonuç başarılı. Konu ve uygulama yöntemi Avea bölümünde.

Son düzenleme:

Üst Alt