Turkcell Vınn İle Vodafone İnternet Kullanmak Yardım !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

5800_xpress_M

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Vınn İle Vodafone İnternet Kullanmak Yardım !!!
arkadaşlar elimde turkcell wınn(E-176G) var.. vodafone hat ile bir türlü çalıştıramadım.. Mobile partner programı kurdum olmadı huawei nin yazılımını indirdim olmadı bilgisayar modemi görüyor driverlerini yüklüyor ama modemin programına girdigimde baglantı yapamıyorum yaredımcı olabilecek birileri varmı ?? hiçbir şekilde baglantı kuramadım..

volvobaba06

Üye
kardeş bildigim kadarıyla ki yanlış biliyorda olabilirim gsm şirketlerinin kendi vermiş oldugu telefonlar gibi imei numarası var onları kırdırmak gerekiyor yoksa başka hattı görmüyor... vodafonenin vermiş oldugu bir telefon vardı misal sadece kendi hattını çalıştırıyordu... bununla ilgili bir sıkıntı olabilir... bir arkadaşımda aynı yola başvurmuştu... ve yaptırdı... en yakın zamanda öğrenip sana dönerim

• Beğen
Tepkiler: 5800_xpress_M

5800_xpress_M

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler kardeş..

icazet

icazet

Üye
ben şuan baglanıyorum... :D hemen anlatayım vodafonun kendi yazılımı var vodafone vodem bilmemne filan onu indir kenarda dursun zaten vını takınca yazılım yükleme gelir vınnın kendi orjinal yazılımını kur sonra 1 kere çalıştır ardından o indirmiş oldugun vodem yazılımını kurmalısın 2si çakışınca işlem tamamdır..şebeke aranıyor der soonraaaa 3g vs girersin.. :D ama birazcık modem ısınma yapıyor sorun olacagını sanmıyorum.. hayırlı geceler eger olmadı dersen msnden detaylı olarak anlatabilirim benim kullandıgım yazılımları upload edebilirim..vodem net sürümü eski olabilir bendeki belki yeni sürümü çıkmış olabilir açıgı kapatmak isteyebilirler :) kolay gelsin yinede denemelisin..haaa vodemnet cihazı gördükten sonra birdaha vınn yazılımını açmana gerek yok tabiki kaldırmamnızda gerekir..ksayolunu silin gitsin :D

tekgöz38

tekgöz38

Üye
olması lazım.mobil partner programını indir kur başka birşey kurmana gerek yok.bende öyle bağlanıyorum.hangisini istersen onu yap bak yukarda arkadaş ta anlatmış öylede olur ama ben mobil partner programını kullaniyorum.link bulabilirsem verecem.programı kurunca turkcell vinn programını vs kaldırın birde öyle demeyin.cihazı takın biraz bekleyin sonra programı açın pin kodu ister yazın sonra ağ bağlantılarımdan çevirmeli ağ bağlantısı oluştur.böyle kesin olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt