Türkcell T50 VS GM Discovery

• 21 Ağustos 2014
  • 1225 Okunma
  • 27 Cevap

1. Kuzen yeni telefon alacak bu ikisi arasında kaldı, hangisi daha uygundur? Kullanım, fiyat-performans, (özellikle)servis kalitesi ve kalan her şeyiyle hangisini almak daha uygun olur? Kullananlar ve bilgili arkadaşlar yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen :)
    Bu arada telefonu rootlama onu bunu yapma hakkında bilgisi yok yorumlarınızı buna göre yaparsanız sevinirim :)

Yazan: Neisseria.Ps
  2. operatör telefonu alınmaz benden söylemesi bence bütçesini söylesin bu ikisinden daha güzel telefon bulunur discoveryde de batarya soketinde sorun yaşayanlar var

-Empat- bunu beğendi.
  3. Moto g !

-Empat- bunu beğendi.
  4. Asus zenfon 5 - 6 bak bide

Mobil cihaz ile gönderdi
    -Empat- bunu beğendi.
  5. bence de moto g iyi bir alternatif asus hakkında pek fikrim yok ama kolay ısınmıyor diyorlar

-Empat- bunu beğendi.
  6. Şuan işte çalışıyor beni aradı bu 2 telefon arasında kaldığını söyledi, önerilerinize göre akşam konuşacağım kuzenle, yorumlarınız için teşekkürler daha detaylı bilgisi olan yok mu?

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. ben ikisini de önermem illa ikisi arasında ise discovery alırdım şimdiden hayırlı olsun güzel haberlerde kullanır inşAllah :)

-Empat- bunu beğendi.
  8. Sağol bu akşam konuşayım ben de moto g zenfone 5 vs önerdim ama bugün aradığında bu 2sinden birini alacağını söyledi.

PrisonerMacTavish bunu beğendi.
  9. Zenfone 6 yada baksın bence büyük demezse.

-Empat- bunu beğendi.
  10. Ooo G seni burda görmek ne güzel :D 6" büyük olabilir bilmiyorum ben de araştırayım biraz.

GDDR5 bunu beğendi.
  11. WF'de sunucular bakımda :)
    3300mah olması onu öne geçirir belki cebe sığmaz ama :)

-Empat- bunu beğendi.
  12. Kaçtın geldin giremeyince öyle mi:kıskıs: 6" büyüktür ya fazla iyi bir telefona da gerek yok hakkını veremez telefonun, orta halli fakat günümüz için her şeye yeterli olsun o kadar :)

GDDR5 bunu beğendi.
  13. T50 alsin ikisi arasindan discovery guncelligini yitiren bu cihaz alinmaz artik. T50 ilk guncellemesini bile aldi. Ama moto g ve asus zenfone 5 o fiyata daha iyi bence

Mobil cihaz ile gönderdi
    -Empat- bunu beğendi.
  14. T50 fiyatına Moto G daha iyi mi demek istiyorsun? Gelince konuşayım ne alırsa artık.

15. t50 kullanıcı yorumlarını bilmiyorsun herhalde dostum öperatör telefonları alınmaazzz

-Empat- bunu beğendi.
  16. Hiç araştırmadım T50'yi ben olsam almam zaten, diğer telefonların fiyatına bakayım da geldiğinde etraflıca anlatırım kuzene.

17. sen de değiştir telefonu benim gibi c5-03 :D

18. Neymis sikayetleri incleme videolarinda telefonu ovuyorlardi iyi diye

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. bazı kullanıcılarda dokunmatik sorunu, yavaş internet, wifi çekiş gücü, kasma sorunu, kameranın 13mp gibi çekmemesi yani odaklama sorunu vs vs vasat bir telefon :)
    ---
    inceleme videolarında bazıları pek objektif olamıyor maalesef :(

-Empat- bunu beğendi.
  20. Ben değişmeyi düşünmüyorum :)
    Benim şikayetim yok sadece almam.
    ---
    Zenfone 5 bayağı pahalıymış, moto g ve discovery karşılaştırmalarında en iyisi hangisi karar veremedim, kuzen gelince ne desem ki:s

Yüklüyor...
19/10/2018 - 07:22