Karşılaştırma Türkcell T50 VS GM Discovery

Sponsorlu Bağlantılar

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Türkcell T50 VS GM Discovery
Kuzen yeni telefon alacak bu ikisi arasında kaldı, hangisi daha uygundur? Kullanım, fiyat-performans, (özellikle)servis kalitesi ve kalan her şeyiyle hangisini almak daha uygun olur? Kullananlar ve bilgili arkadaşlar yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen :)
Bu arada telefonu rootlama onu bunu yapma hakkında bilgisi yok yorumlarınızı buna göre yaparsanız sevinirim :)

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
operatör telefonu alınmaz benden söylemesi bence bütçesini söylesin bu ikisinden daha güzel telefon bulunur discoveryde de batarya soketinde sorun yaşayanlar var

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Moto g !

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Asus zenfon 5 - 6 bak bide

• Beğen
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
bence de moto g iyi bir alternatif asus hakkında pek fikrim yok ama kolay ısınmıyor diyorlar

• Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Şuan işte çalışıyor beni aradı bu 2 telefon arasında kaldığını söyledi, önerilerinize göre akşam konuşacağım kuzenle, yorumlarınız için teşekkürler daha detaylı bilgisi olan yok mu?

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
ben ikisini de önermem illa ikisi arasında ise discovery alırdım şimdiden hayırlı olsun güzel haberlerde kullanır inşAllah :)

• Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
ben ikisini de önermem illa ikisi arasında ise discovery alırdım şimdiden hayırlı olsun güzel haberlerde kullanır inşAllah :)
Sağol bu akşam konuşayım ben de moto g zenfone 5 vs önerdim ama bugün aradığında bu 2sinden birini alacağını söyledi.

• Beğen
Tepkiler: PrisonerMacTavish
Uhops

Uhops

Üye
  • Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: GDDR5
Uhops

Uhops

Üye
  • Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
WF'de sunucular bakımda :)
3300mah olması onu öne geçirir belki cebe sığmaz ama :)
Kaçtın geldin giremeyince öyle mi:kıskıs: 6" büyüktür ya fazla iyi bir telefona da gerek yok hakkını veremez telefonun, orta halli fakat günümüz için her şeye yeterli olsun o kadar :)

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
byAndroid

byAndroid

Üye
T50 alsin ikisi arasindan discovery guncelligini yitiren bu cihaz alinmaz artik. T50 ilk guncellemesini bile aldi. Ama moto g ve asus zenfone 5 o fiyata daha iyi bence

• Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
T50 alsin ikisi arasindan discovery guncelligini yitiren bu cihaz alinmaz artik. T50 ilk guncellemesini bile aldi. Ama moto g ve asus zenfone 5 o fiyata daha iyi bence
T50 fiyatına Moto G daha iyi mi demek istiyorsun? Gelince konuşayım ne alırsa artık.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
t50 kullanıcı yorumlarını bilmiyorsun herhalde dostum öperatör telefonları alınmaazzz

• Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
t50 kullanıcı yorumlarını bilmiyorsun herhalde dostum öperatör telefonları alınmaazzz
Hiç araştırmadım T50'yi ben olsam almam zaten, diğer telefonların fiyatına bakayım da geldiğinde etraflıca anlatırım kuzene.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
byAndroid

byAndroid

Üye
Hiç araştırmadım T50'yi ben olsam almam zaten, diğer telefonların fiyatına bakayım da geldiğinde etraflıca anlatırım kuzene.
Neymis sikayetleri incleme videolarinda telefonu ovuyorlardi iyi diye

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Neymis sikayetleri incleme videolarinda telefonu ovuyorlardi iyi diye
bazı kullanıcılarda dokunmatik sorunu, yavaş internet, wifi çekiş gücü, kasma sorunu, kameranın 13mp gibi çekmemesi yani odaklama sorunu vs vs vasat bir telefon :)inceleme videolarında bazıları pek objektif olamıyor maalesef :(

• Beğen