Telefon Tavsiyesi Turkcell T50

Sponsorlu Bağlantılar

Türkcell T50 Almalımıyım

• Almalısın

Kullanılan: 2 40.0%
  • Alma

Kullanılan: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
HeavelsT

HeavelsT

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell T50
Beyler merhaba hatırlarsınız ben GM Discovery yi alıp almamak için konu açmıştım tam discovery alıyordum ama aceleci olmamak daha iyidir dedim ve aynı segmentte ve yakın fiyatlardaki ürünlere bi göz attım Turkcell T50 güzel gibi bu sefer bunumu almalıyım diye düşünüyorum bide bazı sorular var kafamda mesela bi operatör telefonu olduğu için android güncellemesi gelirmi + ları - leri nelerdir bana kullananlar açıklayabilirmi ?

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Gm2 discovery kullanıyor um güzel cihaz güncelleme ile daha iyi oldu

lazye

lazye

Üye
Beyler merhaba hatırlarsınız ben GM Discovery yi alıp almamak için konu açmıştım tam discovery alıyordum ama aceleci olmamak daha iyidir dedim ve aynı segmentte ve yakın fiyatlardaki ürünlere bi göz attım Turkcell T50 güzel gibi bu sefer bunumu almalıyım diye düşünüyorum bide bazı sorular var kafamda mesela bi operatör telefonu olduğu için android güncellemesi gelirmi + ları - leri nelerdir bana kullananlar açıklayabilirmi ?
Güzel bi telefon ama ben her zaman operator telefonlarına çekimser yaklaşma taraftariyim bence o fiyata zenfone 5 yada 6 almanızı öneririm

Darqos

Darqos

Üye
Telefon kardeşimde var berbat telefon sakın alma hemen ekranı kırıldı ekran iğrenç Telefon kasıyor Bu fiyata Asus Zenfone 5 veya Zenfone 6 Almalısın

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
aynı fiyata asusun zenfone serisinden düşün derim

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
sakın t50 Alma valla Kulaklığın teki bozuldu hemen antutu puanı 16000 kötü En güzel yanı Selfie kamerası 5.3 MP iyi çekiyor Onun dışında hiç güzel yanı yok Kullanım tecrübelerimden bahsediyorum

furkankaya559758

Üye
Ben sana Asus Zenfone 6 öneririm. Android L güncellemesini alacak, şarj süresi ve donanımı iyi.

dayannight

dayannight

Üye
operatör telefonu mecbur olarak almıştım geri iade ettim.Eksileri hafıza kartı takılamıyor. Rom çeşitliliği yok.Kendi romu neyse onu kullanırsın.İkinci elde biraz düşük gider.Android güncellemesi verilmez.Artı olarak turkcell kampanyalarıyla uygun fiyata alınıyordu şimdi nasıl bilmiyorum.Kamerası iyi.

Üst Alt