Turkcell T40'ı Çıkar Çıkmaz Aldım Ama...

Sponsorlu Bağlantılar

semih01sem

semih01sem

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell T40'ı Çıkar Çıkmaz Aldım Ama...
Merhaba arkadaşlar. Ben Turkcell T40 aldım. Henüz çıktığı gün hatta. Merak edenleriniz vardır mutlaka. Şöyle diyeyim bu telefon ZTE Blade 3'ün aynısı. Yerlilik olayina girmeyeceğim şimdi ama almak isteyen olursa her türlü soruyu sorabilir.
Gelelim asıl konumuza. Telefonun kulaklığından gelen ses çok çok az. Yolda müzik sesi duyulmuyor adeta. Aldığım Turkcell iletişim merkezine sordum. Bir sorun yok fazla ses bekleme dediler. Ben de maxicep'e sorayim dedim. Ses artiran uygulamalari denedim verim alamadim. Bu arada cihazi rootladım. Ekteki resimlerde sesle ilgili kısımları göreceksiniz. Bana kulakliktan gelen sesi açmamda yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

anilari35

anilari35

Üye
Hayirli olsun keske bi discovery baksaydin herneyse markalarin kendine ozel kodlari oluyor zte ninkini buljp degerleri degistirerek ses arttirabiirsin yalniz dikkat et patlatma hoporloru D

caglar b

caglar b

Üye
Orjinal kulaklıgını kullanıyorsan ses bekleme

semih01sem

semih01sem

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim. Bir sürü kulaklık denedim ama verim alamadım. O kodları bulsak süper olacak. Nasıl hallolacak bilmiyorum.

anilari35

anilari35

Üye
yabancı sitelerde bulurusun büyük ihtimal ama değerleri artırıken çok dikkat et yalnış birşey yapma araştırmadan arttırma

semih01sem

semih01sem

Üye
    Konu Sahibi
bendeki değerler bildiğimiz 50-60 şeklinde değil. atiyorum d57fjyddj35-56gh gibi şeyler var volume kısmında.

anilari35

anilari35

Üye
o kadarı hakkında bilgim yok yabancı sitelerde araştır çince sitelerde google çeviri ile çevir anlaşıldıgı kadar artık