Turkcell T11/ZTE T-40 Turkcell T40 Stabil Rom bulundu...!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Leo_FT

Üye
    Konu Sahibi
T-40 Turkcell T40 Stabil Rom bulundu...!!!
Merhaba arkadaşlar. Turkcell T40 Kullanıcıları.. T40 cihazi ile uyumlu bir şekilde çalışan bir rom bulunmuş ve denenmiş bende denedim ve gayet stabil bir şekilde çalıştı.. bizzat denedim yani :) bu kullanılan rom ZTE nin telefony olan ZTE blade g modelinin ROM'udur ve Turkcell T40 ın işlemcisi ile aynı olduğu için problem yok sadece tek bir sorun var ekran altında ayrıyetten dokunmatik tuş çıkması ve Benimle Bu yola cıkacak arkadas varsa bana mesaj atsın ve bu romu özelleştirelim çalıştığına dahi kanıt aşağıdaki videodadır
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

oguz6868

Üye

bende bu siteden lolipop rom buldum zte blade 3 pro yazıyor ama ne kadar doğru bilmiyorum denemek lazım. recovery yüklemekle uğraşmadım recoverym olsa denerdim. ayrıca rom ilginç bi siteye upload edilmiş vidyolu anlatımda var ancak bir türlü indirmeyi başaramadım.

büyük BEDO

büyük BEDO

Üye
Merhaba arkadaşlar. Turkcell T40 Kullanıcıları.. T40 cihazi ile uyumlu bir şekilde çalışan bir rom bulunmuş ve denenmiş bende denedim ve gayet stabil bir şekilde çalıştı.. bizzat denedim yani :) bu kullanılan rom ZTE nin telefony olan ZTE blade g modelinin ROM'udur ve Turkcell T40 ın işlemcisi ile aynı olduğu için problem yok sadece tek bir sorun var ekran altında ayrıyetten dokunmatik tuş çıkması ve Benimle Bu yola cıkacak arkadas varsa bana mesaj atsın ve bu romu özelleştirelim çalıştığına dahi kanıt aşağıdaki videodadır
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Romu nasil kurcaz

Üst Alt