Faturasız / Faturalı Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası devam ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

ti_amo

Üye
Arkadaşlar süpriz nokta kampanya yenilenmiş yine bazı aynı yerlerde hediyelere devam ediyor.

korayertaş

korayertaş

Üye
Çok hoş bir uygulama ancak son 2 gündür noktaları topladığım halde yansıtmıyorlar. Kapattılar mı ne oldu?

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Çok hoş bir uygulama ancak son 2 gündür noktaları topladığım halde yansıtmıyorlar. Kapattılar mı ne oldu?
Kapanmadi arada hata veriyor bende de olmuştu bir ara birde aylık 10 nokta günlük 3 nokta toplayabilirsiniz belki limit dolmuştur o yüzden vermiyordur

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Dün haftalık 5GB çıktı :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bana dk bip için dk fizy falan veriyor en son bip 1000 dk verdi

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Hilesi yokmu ya şunun

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serkan

Üye
Sürpriz nokta geri gelir mi acaba sona ermiş

blastx

blastx

Üye
O eskidendi ( Nisan 2018)

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Kampanya devam ediyor bilginize

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Yakında bu kampanyadan hediye kazanan oldumu 2 gün önce 3 noktaya gittim hediyeni buldun dedi ama hediye gelmedi

akilli55

akilli55

Üye
vermiyor çünkü simdilik aktif degil

• Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: yeumyang ve fatihmenteş
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bana böyle bir uyarı vermedi bende 3 noktaya gitmiştim demekki bu yüzden vermedi

Tugrul25

Üye
Not:az önce m temsilcisi ile görüştüm sizlerden gelen yoğun ilgiden dolayı kampanyamız devam ediyor dedi ama tarih vermedi henüz guccellenmemis
Sürpriz Nokta Kampanyası ile haritadan hediyeleri topla!
  • Kampanyadan Turkcell, aktif, bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız, ses, data hatları faydalanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında belirli lokasyonlarda konumlanan hediye paketlerini toplayan abonelere ücretsiz hediye paketler verilecektir.
  • Kampanya adı Sürpriz Nokta Kampanyasıdır.
  • Kampanyaya BiP Keşfet altında Sürpriz Nokta kanalı üzerinden katılım sağlanacaktır. Aboneler bu kanalı takip ederek kampanyaya katılım sağlayabileceklerdir. Kanal takibi başlatıldıktan sonra gelecek kampanya mesajı üzerinden hediye toplamaya başlanılabilir.
  • Kanalı takip eden abonelere, takip işlemi gerçekleştiği anda lokasyondan bağımsız ve hediye toplama işleminden gerekmeden günlük 1GB hediyesi verilecektir. Bir abone kanala abonelik anında verilen günlük 1GB hediyesinden yalnızca 1 defa kazanabilir.
  • Hediye kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler için; günlük hediye toplama limiti 5 adet olup, kampanya boyunca kazanılabilecek hediye sayısı limiti 30 adettir. Kampanya kapsamında haritada bulunan bir hediyeden en fazla bir kez yararlanılabilir.
  • Kampanya kapsamında hediye kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler ses hatları için şöyledir: Aylık BiP’ten Her Yöne 1000DK, Aylık BiP’ten Her Yöne 500DK, Aylık Turkcell içi 10000DK, 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Haftalık BiPten Her Yöne 1000DK, Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk, Haftalık Turkcell içi 1000DK, Aylık 1000DK, Aylık 10GB, Aylık 1GB, Aylık 500DK, Aylık 5GB, Günlük 1 Saat, Günlük 1GB, Günlük 2 Saat, Haftalık 1GB, Haftalık 250DK, Haftalık 500DK, Haftalık 5GB, Haftalık 2GB, Günlük Turkcell içi 500DK, Günlük 2GB.
  • Kampanya kapsamında hediye kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler data hatları için şöyledir: 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Günlük 1GB, Aylık 1GB, Haftalık 1GB
  • Kampanya kapsamında verilen faydalar ilgili bareme ulaşıldıktan sonra 24 saat içerisinde tanımlanacaktır.
  • Faturasız aboneler için haftalık faydalar 7 gün geçerli, aylık faydalar 30 gün geçerlidir. Faturalı aboneler için haftalık faydalar 7 gün geçerli, aylık faydalar 1 ay geçerlidir.
Hayır sürpriz nokta yok virüsten dolayı

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Kampanya pandemi dolayısıyla bir süredir beklemedeydi tekrar aktif edilmiş

• Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve TheNightMare.