Turkcell Super Online Net Çok Yavaş

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar netim çok yavaş tavsiye edebileceğiniz bişey var mı ne yapmalıyım. Lütfen yardım edin net içeriği 8 megabite kadar sınırsız net. Ama çok yavaş bu sorunu yaşayanlar var mı
modemde ki internet yazan ışık sürekli yanıp sönüyor kabloda mı sorun vardır bu ışığın yanıp sönmesi normal mi yoksa bağlantada mı sorun olduğunu gösteriyor beni bilgilendirir misiniz lütfen.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ne Oluyorda Yavaş Buna Çözüm Bulman Gerek.Birisi Wifinin Şifresinimi Biliyor Yada PC Yada Bağlı Olan Wifi Cihazları Güncellememi Yapıyor Yedeklememi Yapıyor Bunları Bilmen Gerek Sonra Yavaş Dersen Bu Sefer Sorunu Başka Şeylerde Aramalısın.Ohal Durumundayız Malum Bazen İnternete Kısıtlamada Getirilebiliyor.Bağımsız Kaynaklardan İndirme Yapıp Dene. 1 Mbps İnternet Min 130 KB Çekmesi Gerek Seninki 8 İse 8*130= 1 MB ye Yakın 1 Snde Dosya Çekmen Gerekiyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: Artreverans
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
İnternetime bağlanan hiç kimse yok bundan eminim sn hızım 24kbyt çok çok yavaş önceden ttnet kullanıyordum 370kbyttan aşşağı hızım yoktu snde youtubedaki videolar bile açılmıyor
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt