Turkcell Super Online Net Çok Yavaş

Sponsorlu Bağlantılar

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Super Online Net Çok Yavaş
Arkadaşlar netim çok yavaş tavsiye edebileceğiniz bişey var mı ne yapmalıyım. Lütfen yardım edin net içeriği 8 megabite kadar sınırsız net. Ama çok yavaş bu sorunu yaşayanlar var mı
modemde ki internet yazan ışık sürekli yanıp sönüyor kabloda mı sorun vardır bu ışığın yanıp sönmesi normal mi yoksa bağlantada mı sorun olduğunu gösteriyor beni bilgilendirir misiniz lütfen.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ne Oluyorda Yavaş Buna Çözüm Bulman Gerek.Birisi Wifinin Şifresinimi Biliyor Yada PC Yada Bağlı Olan Wifi Cihazları Güncellememi Yapıyor Yedeklememi Yapıyor Bunları Bilmen Gerek Sonra Yavaş Dersen Bu Sefer Sorunu Başka Şeylerde Aramalısın.Ohal Durumundayız Malum Bazen İnternete Kısıtlamada Getirilebiliyor.Bağımsız Kaynaklardan İndirme Yapıp Dene. 1 Mbps İnternet Min 130 KB Çekmesi Gerek Seninki 8 İse 8*130= 1 MB ye Yakın 1 Snde Dosya Çekmen Gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Artreverans
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
İnternetime bağlanan hiç kimse yok bundan eminim sn hızım 24kbyt çok çok yavaş önceden ttnet kullanıyordum 370kbyttan aşşağı hızım yoktu snde youtubedaki videolar bile açılmıyor

Üst Alt