Turkcell Maxi Pro 5 (huawei Honor U8860) Orjinal Rom 4.0.3 Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

df_rapid

Üye
arkadaşlar cwm için soruyorum ayarlar telefon hakkında ve en aşagıda derleme numarası var o numaranın son dört hanesini yazabilirmisiniz

df_rapid

Üye
arkaşlar bu romu yükleyen acaba telefonun derleme numarasının son 4 hanesini bana yazabilir mi cwm için nasıl bakıldığını yazim ayarlar telefon hakkında ve en altta derleme nuarası...yardım edrseniz sevinirim

darkness24

Üye
eğer hala orijinal yazılımı kullanıyorsan önce orijinalini yedeklemen lazım. aksi takdirde geri dönüşü yok. ben yükledim herşey çok güzel ama bende turkcell'in room unu yedeklemeden yükledim ve geri dönüş yapamıyorum. sadece nfc çalışmıyor
memnunmusun peki nfc çalışmadan kullanmaktan sana nfc ihtiyacı duyuruyor mu?

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Arkadaşlar huavei kendi sitesinde romlar var ben daha önce yükledim bir sorun görmedim more locale uygulaması Türkçe yapıyor boşuna arayıp zahmet etmeyin

qarizma162

Üye
merhabalar arkdaşlar ben turkcell maxipro 5 aldım ama turkcell uygulamalarından kurtulmak istyrm ve bnun için root falan yazmışlar çoğu yer okudum ama yapamadım update failed die hata veriyor anlayanlar varsa 0554 650 25 50 numralı tele msj atabilrlermii ltfennn

cep6600

Üye
radyo sorunu cozuldu hwfmradio ile karasal radyo dinleyebilirsiniz

Son düzenleme:

yakuptekin

Üye
selam iyi günler turkcell maxi pro 5 telefonumdan turkcel uygulamalarından kurtulmak için buradan anlattıklarınızın aynısı yaptım ama upload ekranı açıldıktan sonra step2 de hata verdi kurulum tamamlanmadı.daha önce hauwai nin kendi sitesindende room indirdim sürekli aynı veriyor yardımcı olursanız sevinirim

huseyinmi

Üye
Yaptım oldu cok teşekkürler emege saygılar..

mtncelik

Üye
türkçe dil yokk ingilizce kullanırım diyosanız yükleyin

ali219

Üye
benim numaram b925

darkness24

Üye
Yaptım oldu cok teşekkürler emege saygılar..
kardeş yaptıktan sonra memnun kaldınmı + ları - leri neler söylermisin ben de yapmak istiyorumda arkadaş nfc çalışmıyor demişti sende çalışıyormu ?

greenlover

Üye
üstadım. yükleme yaparken step 2/2 de failed diye uyarı veriyor.
ne yaptıysam yükleyemedim. acaba sorun nedir ?

eren5739

Üye
hepsini denedim olmadı benim telin versiyonu 1.12 acaba ondan olabilirmi

mtncelik

Üye
t21 de total ram 406 mb iken t30 üst versiyon olmasına rağmen total ram 360 mb şeytan bunun neresinde

mtncelik

Üye
brick olmuş cihazın

salihcemil

Üye
Beyler selam,
Ben de step 2 de fail alıyorum. Bunun brick le bi alakası var mı? telefona daha oncesinde herhangi bi root girişimim olmadığı için, eğer brick ise aldığımda brick li gelmiş olması lazım bu durumda. Step 2 hatası almamız durumunda ne yapacağız yardımcı olur musunuz. (Bu arada telefonu normal turkcell romuyla kullanabiliyorum, bi sorun yok. sadece yeni rom kuracagımda step2 de hata veriyo)

alphero93

Üye
arkadaşlar yaparken "update package's ext name error" hatası alıyorum. dosya ismiyle ilgili bir sorun mu var.
sdcard/mnt/dload/UPDATE.APP dizini denedim olmadı.
aynı dizin içine UPDATE_CUST.APP dosyasını koydum olmadı
sdcard/mnt/sdcard/dload/UPDATE.APP şeklinde denedim olmadı
sorun neyde olabilir.dosya ismi ise hangi isimle dizin açmalıyım.
anlatıldığı her şekilde yaptım ama her seferinde aynı hatayı aldım...

redborn

redborn

Üye
Arkadaşlar benım turkcell maxipro 5 im var telefonun sıkıcı arayuzu ve telefonu yoran uygulamalardan bıktım rom atmaya calıstım step 1 de hiçbir hata yokken step 2 de update failed hatası aldım nasıl duzeltebılırım lutfen yardım edın. please !!!

uyducu33

Üye
selam arkadaslar maxıplus 5 yuklenırmı bu yazılım.turkcel maxiplus5 e yuklenirmi bu yazilim.arkadaslar yardim edin.

haydum

Üye
maxipro 5 konusunda her türlü destek sağlanır.yazılım hataları mavi ekran,pembe ekran,update failed hatası,yeni rom yukleme vs elinde açılmayan bu tur hatalar görulen telefonunuz varsa bana ulaşın.buraya mail atabilirsiniz [email protected]

• Beğen
Tepkiler: husyn800

Üst Alt