Turkcell Maxi Pro 5 (huawei Honor U8860) Orjinal Rom 4.0.3 Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

kenanersin

Üye
henüz yok iyice araştırdım. huawei türkiyede çok yeni, ama çok hızlı büyüyor. yakında türkiye de devlerle yarışacak yatırımları ilerletmesi bekleniyor. zaten çıkardığı birkaç akıllı telefon bile gerek fiyatı gerekse performansı ve kalitesiyle akıllı tüketicilerin büyük ilgisini çekmeyi başardı. şimdi android'e yeni bir arayüz tasarladığını öğrendim. diğerlerinden çok farklı pratik ve kullanışlı olması bekleniyor.

- - - Eklendi - - -

LTE yeni nesil bir genişbant mobil ağ teknolojisi. gsm gibi yani, gsm den farkı çok çok daha hızlı olması ve geliştirilebilir olması, araştırdığım konuların bazılarında 3-5 yıl içinde kullandığımız gsm telefonların çöpe gideceği söylentileride var. ama bende orijinal rom yükledim bende lte diye bişey çıkmadı. ayarların neresinde detay verebilir misin?...

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Mobil aglar mesela vodafone internet ayarını düzenlemek için üzerine tıkla en alta taşıyıcı seçeneği var iki seçenek var LTE ve ehrpd bir bak ne iş bizde bilelim

kenanersin

Üye
orijinal türkçe yazılımı buldum ama bazı özellikler eksik istersen bağlantı verebilirim

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Ver bir bakalım ne gibi özellik Ler biliyormusun LTE ye baktınız mı

muncuk67

Üye
telefonun eski romu olan varmı nfc gitti bunu yükleyince bana nfc de lazım bide turkcell böyle almıyomuş tamire

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Sende direkt olarak kvk ya yolla

kenanersin

Üye
telefonun eski romu olan varmı nfc gitti bunu yükleyince bana nfc de lazım bide turkcell böyle almıyomuş tamire

bana da lazım turkcellin room u!... Ayrıca huawei nin orijinal room seçeneklerini bağlantıdan bulabilirsiniz veriyorum!...

vys12fb

Üye
arkadaslar bendede birtane var versiyion 2.3 den 4.0.3 gectim ama telefon asiri derecede yavasladi bunun icin ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varmi ?

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Nasıl yani telefon dibine kadar dolu ama yinede hızlı sen bir fabrika ayarına dön

darkness24

Üye
bunu deneyeceğim ama tırsıyorum unroot yapılma şansı var mı peki varsa nasıl yaparım yardımcı olurmusunuz rahat rahat root atıyım telefona teşekkürler

kenanersin

Üye
bunu deneyeceğim ama tırsıyorum unroot yapılma şansı var mı peki varsa nasıl yaparım yardımcı olurmusunuz rahat rahat root atıyım telefona teşekkürler
eğer hala orijinal yazılımı kullanıyorsan önce orijinalini yedeklemen lazım. aksi takdirde geri dönüşü yok. ben yükledim herşey çok güzel ama bende turkcell'in room unu yedeklemeden yükledim ve geri dönüş yapamıyorum. sadece nfc çalışmıyor

Deli droid

Üye
Bu cihazda ekran goruntusu alamadim daha yeniuum bunda ama youtubede bulisam paylasirim

- - - Eklendi - - -

Iste bu videoda ekran goruntuleri var hiz ve performans konusunda inanilma bir fark var turkcell girtlaga kadar doldurmus cihazi telefon neydi ne oldu :)

hacı dediğin şekilde yaptım ekrana pembe bi sey geldi ve gitmiyo hiç bi hareketlilik de yok ne yapmamı önerirsin ?

- - - Eklendi - - -

hacı olmuyor bi yardımcı olsan talimatlara uydum fakat ekrana pembe bi ekran geldi sonra da hiçbi sey olmadı ne yapmalıyım

Deli droid

Üye
Rica ederim arkadaslar aldigim gunden beri bende cok sikinti cekmistim yukleddikten sonra rahata erdim ee turkcell inde dedgii gibi hayat paylasinca guzel bizdee oyle yaptik :)

- - - Eklendi - - -

Konu ile ilgilenemiyorum su siralar hastanelerde kaliyorum annemin rahatsizligindan oturu vakit buldukca sikintilariniza yardimci olmaya calisicam

- - - Eklendi - - -

Bu arada kullanmadiginiz uygulamalari uygulamalar bolumunden devre disi birak derseniz cihazin rom hafizasinda epeyi yer acmis olursunuz buda cihazinizdaa hizlanma ve rahatlama demek ama sistem dosyalarini devredissi birakmamaya dikkat edeim mesela guvenlik gorevlisini devredisi birakabilirsiniz ;)

- - - Eklendi - - -

Malum ram hafizasi 512mb carcabuk doluyo bu cihazin tek sikintisids bu zaten ram i 1gb olsaymis tadindan yenmezmis :)

- - - Eklendi - - -

Bu arada eger louncher kullanmak istersenjz go louncher yerine apex louncher kullanabilirsiniz malum go louncher ram in %90 bolumunu kullaniyo

- - - Eklendi - - -

Muzik ayarlarinda eko modunu hic deneemedim bende zaten cihazimi yegenime hediye ettim ama vakit olunca bi bakicam ama sunu soyliyim 3g goruntulu gorusme calismiyor herhalde huaweeinin turkiye sebekelerindee desteklemiyo bu konuyla ilgili de arastirmak lazim hatirlatman iyi oldu takip etmekte fayda var fm radyo yazilimin icin dde mevcut

reis yapamıyorum bi yardımcı olurmusun ekran pembe oldu sonra da zar zor açtım telefonu yani olmuyo

Deli droid

Üye
Kardesim ben yapamiyorum bi yarimci olsaniz...

brk38

brk38

Üye
Dosyayı indirin rar dan çıkarın ve sd karta direk atın sonra telefonun bataryasını çıkarıp takın.Ses +/- ve acma/kapama tusuna basın.Sonra otomatik yüklüyor zaten:oke:Yüklemeyi düşünen arkadaşlar hiç düşünmeden yükleyin + tınız olur - niz olmaz:oke:yükleyen arkadaşa :tşk:

tmmm1

Üye
Arkadaşlar ben yükledim ama google hesabı kurulmuyor play store ye gitmiyor bir yardım ederseniz sevinirim lütfen

tmmm1

Üye
arkadaşlar google hesabı kurulamıyor neden ve nasıl kurabilirim
Play store çalışmıyor yardım edebilir misiniz

theodoros

Üye
ORJİNAL turkcell rom nereden bulurum. 4.0.3 için lütfen yardım.

Üst Alt