Turkcell Maxi Plus Turkcell Uygulamaları Silinmiş Temiz Rom (CWM YEDEĞİ)

Sponsorlu Bağlantılar

4411

Üye
hocam jelly bean güncellemesini yaparken hata veriyor cwm ne yapmalıyım?
Jely bean çıktı mı?

Bu arada yedeğin linki kırılmış burdan indirebilirsiniz

.

baysalgurler1

Üye
konuyu açan arkadaş indirecek bi şey yok yenilermisiniz linki.cızırtı sorunu var hoparlörde kulaklikta yok bi sorun,lütfen arkadaslar yedegi olan varsa versin de düzeltelim şu sorunu yada cwm yi eski orjinal haline nasil cevirebilirim yokmu yardinm etcek biri tesekkurler.

4411

Üye
konuyu açan arkadaş indirecek bi şey yok yenilermisiniz linki.cızırtı sorunu var hoparlörde kulaklikta yok bi sorun,lütfen arkadaslar yedegi olan varsa versin de düzeltelim şu sorunu yada cwm yi eski orjinal haline nasil cevirebilirim yokmu yardinm etcek biri tesekkurler.
Yedeği attım arkadaşım link üstte.

baysalgurler1

Üye
çok saol ilgin için hallettim sayende ses problemini.teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

birde güncelleme diyo telde neyin güncellemesi kı biz cwm yi değiştirdiğimiz için güncelleme yapmıyor bak merak ettim şimdi belkide jelly bean dir.orjinal rootsuz olan arkadaşlar öğrenebilir.

4411

Üye
Ben de merak ediyorum deneyen var mı?

darkhelpme

darkhelpme

Üye
dostum ben backup yaptım ama hala benim kendi temam programlar falan var telefon eski haline döner belki umuduyla yaptım ama olmadı telefon hafızasına format mümkün mü :D

4411

Üye
Malesef o mümkün olmuyor.

darkhelpme

darkhelpme

Üye
mesela telefonu usbden bağladığımızda sd card ve telefon hafızası çıkıyor içindekileri silsem sonra backup yapsam nasıl olur?

baysalgurler1

Üye
olmaz o şekil tek yol böyle 4 parcali gorunun degilde orjinal cwm olcak

bokmalley26

Üye
ORjinal cwm nasıl dönebilirim ? Güncelleme yapımıyor bu 4 lü cwm :S

linkini atabilirmisiniz

• Beğen
Tepkiler: aytug61

bokmalley26

Üye
Orjinal cwm nasıl dönebilirim. 4 lü cwm de güncelleme yapılmıyor.

orjinal cwm nin linkini lazım:)

baysalgurler1

Üye
arkadas bende olsa sanada atarim linkini yok ama.o kadar aradim yok orjinali zannedersenm android system recovery e3 diye biseydi bulursam atarim.sadece o cwm olsa geriye orjinaline dönebiliriz.guncellemefe yapabiliriz

- - - Eklendi - - -

arkadas bende olsa sanada atarim linkini yok ama.o kadar aradim yok orjinali zannedersenm android system recovery e3 diye biseydi bulursam atarim.sadece o cwm olsa geriye orjinaline dönebiliriz.guncellemede yapabiliriz

- - - Eklendi - - -

sendeki yedegi yukledigimden beri turkcell online islemlere giremiyorum artiı bugün mesaj geldi turkcellden
" Hattiniz Turkcell Mobil Odeme servisine kapalidir. Ucretsiz olarak acmak ve isleminizi tamamlamak icin lutfen bu mesaji EVET yazarak cevaplayiniz. yani birileri mobil ödemeyle hattim üzerinden alisveris yapmaya calisiyor iki defa geldi bu mesaj,bu yedek seninmiydi yedek yukledikten sonra oldu bu sıkıntılar.

- - - Eklendi - - -

benim orjinale gecmem lazim yok arkadas tırstım ben bu androidten,program yüklüyon yok sms izni yok sd kart izni birsürü izin aliyo sakat yani orjinal recowery icin yardım istiyorum acilen arkadaslar yoksa servise gidicem rotlu oldugu icin garanti kapsaminda olmayacak acilen yardim bide o arkadasa bi lafim yok yanlis anlamasin .

- - - Eklendi - - -

sonucta kimse kimseyi zorlamadi yedegimi yükle diye ama belki sorun yedektede degildir bunu bilemem.

silver0021

Üye
ya arkadaşlar deliricem birisi lütfen bana yardım etsin. beats audioyu kurdum vede telefonumun hoparlörü korkunç bir cızırtı vermeye başladı :( telefonu CWM 4.0.1 sürümünden başlattım dediğiniz gibi clockworkmod klasörünü oluşturdum ama her ne hikmetse telefon güç tuşuna bastığımda backup and restore bölümünde donup takılıyor. Sinirlerim bozuldu resmen telefonun CWM de arıza olabilirmi :(( rom kurabilen arkadaşlarım lütfen bana açıklayın bu olayı. yazın bir yere adım adım anlatın sizden ricam beni kurtarın şu lanet beats sürücüsünden :(

aytug61

Üye
Jely bean çıktı mı?

Bu arada yedeğin linki kırılmış burdan indirebilirsiniz

.
telefon rootlu güncelleme dosyalarını hafıza kartına indirdim ayarlardan kurmaya başladığımda telefon kapanıp recovery yerine gelince hata veriyor orjinal recovery lazım sanırım

delta4598

delta4598

Üye
gerçekten cok güzel bir çalışma baya yardımcı oldu :alkis

baysalgurler1

Üye
cwm yi yeniden yükle en baştan root yapar gibi o zaman düzelir.

gkkgkk

Üye
Birisi bana yardım etsin. Bende MaxiPlus5 'e Beats Audio mudur nedir onu yükledim ses gitti cızırtı geldi. Burdan Restore yaptım bu CWM yi falan ama yinede olmadı hıc bsey degısmedı.. Hala cızırtı var ama benım Recovery 4lü ve orjınalını nasıl yapcam bılmıyom bırı lutfen yardım etsın kafayı yıcem ya :S

Taslica

Üye
ZTE nin yunan sitesine girerseniz ICE WIND modeli için verilmiş olan update.zip dosyası guncelleme yapıp Turkcell uygulamalarından kurtulabılırsınız.

4411

Üye
sen yükledinmi?

Üst Alt