Turkcell Koşullu arama yönlendirme hatası

Sponsorlu Bağlantılar

trexone

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Koşullu arama yönlendirme hatası
Koşullu arama yönlendirme aktif hatası.Turkcell müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen sorunumu halledemediler.
Samsung telefonumda arama yaparken ekrana Koşullu arama yönlendirme aktif yazısı çıkıyor ve ekranda rahatsızlık veriyor.
her türlü yolu denedim olmuyor.sanırım simkartla ilgili birşey artık başka operatore geçeceğim!

Son düzenleme:

gonyalı

gonyalı

Üye
Koşullu arama yönlendirme aktif hatası.Turkcell müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen sorunumu halledemediler.
Samsung telefonumda arama yaparken ekrana Koşullu arama yönlendirme aktif yazısı çıkıyor ve ekranda rahatsızlık veriyor.
her türlü yolu denedim olmuyor.sanırım simkartla ilgili birşey artık başka operatore geçeceğim!
Telefondan kaynaklı olamaz mı ayarlardan belki halledilebilir
Bimcell pttcel değerlerine Göre daha iyi Vodafone asla önermem

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
##002# yese baş iptal olur

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
normalde kaybolması lazım bence telefonla alakalı birşey o başka hat takıp denedin mi

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş

trexone

Üye
    Konu Sahibi
normalde kaybolması lazım bence telefonla alakalı birşey o başka hat takıp denedin mi
2 farklı samsung telefonda denendi 2side türkcell hat ikisinde de tüm yönlendirmeler kapatıldığı halde ayarlardan ve operator ayarlarından kapatıldığı halde türkcell simkartla ilgili birşey hocam başka hatlarda yapmıyor türkcell müşteri hizmetleri çözemiyor bu işi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
2 farklı samsung telefonda denendi 2side türkcell hat ikisinde de tüm yönlendirmeler kapatıldığı halde ayarlardan ve operator ayarlarından kapatıldığı halde türkcell simkartla ilgili birşey hocam başka hatlarda yapmıyor türkcell müşteri hizmetleri çözemiyor bu işi
Bence Telefonun Ayarlarıyla Operatörün Ayarları Arasında Bir Dengsizlik Var. Bir Ara Benim Venus V7 dede 4Gyi Kullanamıyordum. Kaç Kez Aradım Ettım Çözemediler. Sonradan sonraya Kendi Kendine 4Gyi Kullanmaya Başladı. Arkadaşımda Mi No8 Var Ondada Aynı Senin Gibi Arama Bekletmesi Açık Ama Arayınca Meşgule Düşüyor Sürekli