Turkcell Iphone 5s Ve Iphone 5c’yi 1 Kasım’da Satışa Sunuyor

 • 11 Ekim 2013
 • 251 Okunma
 • 1 Cevap

 1. Türkiye‘nin en büyük cep telefonu operatörlerinden bir tanesi olanTurkcell, Apple‘ın geçtiğimiz Eylül ayında duyurduğu yeni akıllı telefon modelleri iPhone 5S ve iPhone 5C’yi 1 Kasım itibari ile satışa sunacağını kaydetti. Turkcell bu haberi de ana sayfasından duyurdu.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Apple‘ın yeni akıllı telefonları iPhone 5S ve iPhone 5C, 20 Eylül itibari ile bazı ülkelerde satışa sunulmuştu. Bu ülkeler ise ABD, Almanya, Kanada, Fransa, İngiltere, Avustralya, Çin, Japonya ve Singapur olarak belirlenmişti. Geçtiğimiz gün de yeni bir açıklama gerçekleştiren firma, 25 Ekim ve 1 Kasım tarihlerini belirli ülkeler için çıkış tarihi olarak açıkladı.

  Türkiye ne yazık ki 25 Ekim tarihinde sunulacak ülkeler arasında yer almıyor. Bir kaç ülke ile birlikte iPhone 5S ve iPhone 5C, ülkemizde 1 Kasım tarihinde raflarda ki yerini alacak.

  1 Kasım tarihinde Turkcell‘in dışında Avea ve Vodafone da iPhone 5Sve iPhone 5C akıllı telefonları satışa sunacaklar. Ayrıca büyük teknoloji marketlerinin de kısa sürede bu yeni modelleri müşterilerine sunması bekleniyor.

  Turkcell iPhone 5S ve iPhone 5C’yi 1 Kasım’da satışa sunuyor
   


  Yazan: ANIL
 2. 5s iş yapar bence
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/02/2019 - 03:58