Huawei Türkiye çıldırdı!

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Huawei Türkiye çıldırdı!


Ülkemizde uzun süredir kurumsal olarak hizmet veren Huawei de fiyat kıran markalar arasına girdi. Çinli şirketten yapılan açıklamada 11 Kasım'da online mağaza üzerinde muazzam indirimlerin kullanıcıları beklediği belirtildi.

Gerçektende Huawei'nin online mağazası üzerinden muazzam indirimler yakalamak mümkün. Daha geçtiğimiz günlerde Huawei online mağazasında 500 TL'lik akıllı bilekliği kısa süreliğine 300 TL'ye satmıştı. Dolayısıyla 11 Kasım'da da bir gözünüz Huawei'nin online mağazasında olsun.

Huawei Türkiye çıldırdı! Fiyatlar düşüyor!

HUAWEI, Online Mağaza’sında 11 Kasım tarihinde büyük indirim fırsatları ve kampanyalar sunuyor.
En sevilen HUAWEI ürünlerinin sürpriz kampanyalar ile yer alacağı 11.11 Online Alışveriş Şenliği kapsamında, bülten aboneliği gerçekleştiren kullanıcılar yüzde 5 oranında indirim hakkı kazanıyorlar. 9 Kasım tarihinde açıklanacak sürpriz indirimli fiyatları ilk olarak bülten abonelerine gönderilecek. Böylece aboneler 10 Kasım’da yayınlanacak ürünlere ilk sahip olma şansını da yakalamış olacaklar. Bu ürünler arasında HUAWEI’nin çok tercih edilen P smart Pro, P30 lite, Sport lite bluetooth kulaklık, Watch GT 2, FreeBuds 3 ve kablosuz tripod selfie stick’i de bulunuyor.

İndirim ve kampanyaları devam eden ürünlerin de süreleri uzatıldı. HUAWEI P40 Pro, 12.158 TL yerine 9.999 TL satış fiyatıyla tüketicilere sunulmaya devam ediyor. 12 ay boyunca 50 GB HUAWEI bulut hizmeti ücretsiz olarak verilen akıllı telefonu alan tüketiciler, 1 TL daha fark vererek akıllı kapaklı telefon kılıfı sahibi de oluyorlar.

HUAWEI’nin en gelişmiş akıllı saati olan HUAWEI Watch GT 2 Pro, 2.523 TL yerine 2.299 TL indirim fırsatı ile tüketicilere sunulduğu gibi, alışveriş yapanlar 1’er TL daha fark vererek 10.000 mAh gücünde HUAWEI Powerbank ve HUAWEI AM115 kulak içi kulaklık sahibi de olabilecekler.

Büyük beğeni ve ödüller kazanan HUAWEI FreeBuds Pro tam kablosuz bluetooth kulaklıklar ise 1.748 TL yerine 1.499 TL fiyatla satışa sunuluyor. Tüketicilere, eğer isterlerse 1 TL fark vererek HUAWEI mini hoparlör sahibi olabilme fırsatı sunuluyor.
 
Son düzenleme:
  • Düşünceli
  • Beğen
Tepkiler: yeumyang ve Baydırman


Baydırman

Baydırman

Moderator
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
  • Kahkaha
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Okuyup da beğenmeyenleri etiketliyorum. Bundan sonra böyle en azından bir ifade bırakın.

@yancieszafer

@baaran34

@MustafaErdqn

:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yalan yalan , piyasamıza ayak uydurmuşlardır hemen . Zamdan sonra indirim .
 
  • Beğen
Tepkiler: umuti1975 ve gonyalı


Üst Alt