Turkcell ile KESİNTİSİZ İDDAA HEYECANI!ÜCRETSİZ

Sponsorlu Bağlantılar

anisti

anisti

Üye
evet arkadaşlar ücret yok ne kadar gezersen gez

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Geziyorum Maçlara Bakıyorum , Sonuçları Öğreniyorum

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
eyw. saoln

asi_kaan_rctm

Üye
nasıl indiriliyor sayfa actı tlfda ama indirmeyi bulamadim?

crazyferit

crazyferit

Üye
çok iyi bende kulanıyorum şu anda

sahin141

Üye
Sadece Turkcell WAP'la ücretsiz. Bazen Turkcell Wap'tan çıkıyorum kabul ediyormusunuz falan der. kabul ederseniz kontör çekmeye başlar

ziyafirat

Üye
denemek lazım

güney80

Üye
sağolun

erdoğan007

Üye
türkcell hatlılar bedava iddaa servisini cebine indirebilirler ücretsiz cepten internet üzerine gelin adres gire tıkla şu adresi gir indir yaz sahadan proğramını ücretsiz indir cebine sonrada ücretsiz kullan bu bilgiyi millet olsa satarda biz halkımız kazansın diyoruz

murobabareis

Üye
arkadaşlar uzun bi süredir kullanıyorum hiç bi ücret sorunuyla karşılaşmadım rahatlıkla kullanabilirsiniz...!

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
horttttttttttt :D

2 yil once bedavaydi dogru :D smdi hla bedva mi D:

m4rju4n4

Üye
merhaba arkadaşlar benim samsung5233 var sahadanı indirdim ama nereye geldi bilmiyom nereye gelmiş olabilir yardımlarınız için teşekkürler!

Ekremdin

Ekremdin

Üye
uygulama tamamen ucretsiz baglanti ayarlari yanlis derse turkcellwap yap

sakaryalı541907

Üye
artık ucretli sahadan...

Killastyle

Killastyle

Üye
Artık ücretli oldu 3 aylık 10 tlmiş

vatanseverr

vatanseverr

Üye
Arkadaşlar ben artık sahadan ve maçkolik programlarını kullanmıyorum
nette biraz araştırdım yabancı sitelerde bir dünya program var onlardan uygun olanını bulup telefonuma yükleyecem.
vergiler ülkessi türkiyede sinekten kaç gram yağ çıkarrırım mantığı oldukça hiç bir yol olmaz futbolumuz ne kadar ileriki bunu veren canlı skor programlarıda paralı olsun diyorum lanet olsunn.
sizde eğer program falan bulursanız forumda paylaşınız arkadaşlar.
isterseniz bana özel mesajda atabilirsiniz.. hepinize sevgiler saygılar
yaşasın paylaşım

meklöğ

meklöğ

Üye
merhaba arkadaşlar bende katılıyım dedim ben 3110c kulandığım zaman köntör gidiyordu şimdi 3120c kullanıyorum çoktan beri köntör tl gidmiyor arada bir sürüm güncellemek gerekiyor o kadar.

turkyilmaz

turkyilmaz

Üye
tesekkurler

asigsasi

asigsasi

Üye
ovi de symbian teller için maçkolik var sadece internet paketiniz varsa başka ücret gerekmiyor

Üst Alt