Turkcell ile KESİNTİSİZ İDDAA HEYECANI!ÜCRETSİZ

Sponsorlu Bağlantılar

sahadan01

Üye
ben yolladım 2580 e cvp gelmedı :S

fybwa

Üye
turkcell wap ile girilmiyor,baglanti ayarlarinizi kontrol ediniz.Cihaziniz turkcell wap erisim noktasini uygulama uzerinde ucretsiz olarak kullanamiyor.Baglanabilmek icin farkli bir erisim noktasi secebilirsiniz. Yaziyor. Turkcell Internet ile girebiliyorum fakat ucret alinicaktir diyor.
Artik yardimci olurmusunuz lutfen,ucretlimi degilmi yada sorun bizdemi nesyi yanlis yapiyoruz telefonun markasi 6500 s
Tesekkurler...

--------------- Ekleme ---------------

turkcell wap ile girilmiyor,baglanti ayarlarinizi kontrol ediniz.Cihaziniz turkcell wap erisim noktasini uygulama uzerinde ucretsiz olarak kullanamiyor.Baglanabilmek icin farkli bir erisim noktasi secebilirsiniz. Yaziyor. Turkcell Internet ile girebiliyorum fakat ucret alinicaktir diyor.
Artik yardimci olurmusunuz lutfen,ucretlimi degilmi yada sorun bizdemi nesyi yanlis yapiyoruz telefonun markasi 6500 s
Tesekkurler...

darülmendep

darülmendep

Üye
50 kere verildi yav yeter

fybwa

Üye
Tesekkurler...

Arkadaslar bu sorunla ilgili turkcelle email attim,sorunun ne oldugunu ogrenip size donucez dediler.Dun aradilar nokia nin 40 serisi telefonlarinda bu problemin oldugu ve duzeltilemedigini soylediler.(Benim telefonum 6500 slide yani S40 serisinde)Bunun uzerine nokia destek hattini aradim.onlar boyle bir sorun olmaigini bizim boyle bir konudan haberimiz yok dediler.Telefonun ayarlarina baktirdilar hersey normaldi.Tekrar wap ayarlarinizi isteyip biraha deneyin dediler onuda yaptim yine ayni sorun var.
Samsung marka telefonla denedim ayni sorun ondada oldu.Turkcellin bana soyledigi baska markalarda boyle problemin olmadigiydi fakat ayni sorun oldu.Saniyorum turkcelle ilgili birsey bence WAP uzerinden kullanimi kisitlamak icin boyle birsey yapiyorlar.Bilgisi olan varsa Cevap yazarsa sevinirim.Telefonumu bile geri vermeyi dusunuyorum

lefkeli_11

Üye
kardes bende nokia 6670 var aynı sorun bendede var.turkcell wap ile girilmiyor,baglanti ayarlarinizi kontrol ediniz.Cihaziniz turkcell wap erisim noktasini uygulama uzerinde ucretsiz olarak kullanamiyor.Baglanabilmek icin farkli bir erisim noktasi secebilirsiniz. Yaziyor.yardım ıstıyorum

arslansem

arslansem

Üye
Herkeste var sanırım.Programdan kaynaklanıyor galiba ;)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

petekyou

petekyou

Üye
kontör gidiyo

petekyou

petekyou

Üye
:kop:

elaminer65

Üye
aveda oluyormu acil cevap lütfen !

aga27

Üye
n70 telde puana ve atılan gollere girdiginde donuyor bir yıldır kullanıyorum köntür gidmedi sorunumla ilgilenirseniz size müteşşekkürrrr kalacam

reqistr

Üye
kardes ben gırdıgımde ılk wap ıle gırıyor daha sonra turkcell ınternet ıle gırmeq zorundasınız dıor ve para gıdıor bu facedede boyle bı yardımcı olabılırmısn:((

sercikan

Üye
Beyler ben indirdim kurdum rahatlıklada kullanıyorum bir maçkolik iddaakolik olduğum için çok harika bir porğram tek kuruşta gitmiyorr...

trbznstyle

Üye
güzell :D

5310i

Üye
kaç saat sonra iniyor indiriyorum hemen gelmedi

klar123

Üye
sahadan yazdım gönderdim kontörüm gitmedi ama yüklenmedi:bann:nedennnnnnn ya arkadaşlar :off:

aynen kardeşim bu kaçsaatte iniyor

Smyrnatek

Smyrnatek

Üye
Ücretsiz Yapan Hiç Görmedim :))

erq123bjk

Üye
ne ucretı ya bedava ındırmesı acması sadece ben artık tlfna ındıremıorum uygulamayı ayar bozuk dıo :(

esraazra

Üye
iki kontürünü ben vereyim be

yazık ya iki kontürün muhabbetini yapıp meşkul ediyosunuz siteyi iki konturun gittiyse senin hatan ben 5aydır kullanıyorum kuruşum gitmedi

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Bende Kullanıyorum , Çok İşime Yarıyor

Üst Alt