Turkcell Günün Fırsatı Kampanya Tarihcesi

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Cuma gün kü kampanya iiimis ama kaçırdım..

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Kayıt olan ilk 5000 kişi 3 ay boyunca ücretsiz anadolu ajans haber paketi kazanıyor. Kampanya tam olarak kime yapıldığı ve 1 aymı yoksa 3 aymı olduğu alınmıyor hem 3 yazıyor hem 1. Tercih sizin kaçırmayın. Katılmak için tıkla

--------------- Ekleme ---------------

Hazır kart ile başvuru yaptım kabul edildi. Hazır kartlılar katılabilir. Ama 1 aylık mı yoksa 3 aylıkmi bilmiyorum ikiside yazıyor.

Vaybe hiç cevap yok.

Günlük 1tl internet paketi hediye!!

Kayıt olan ilk 1000 kişiye günlük 30 mb internet paketi hediye katılmak için tıkla

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Günlük 1tl internet paketi hediye!!

Kayıt olan ilk 1000 kişiye günlük 30 mb internet paketi hediye katılmak için tıkla

Kampanya bitmiştir.. Bilginize :)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Kampanya 14:35 itibarı ile devam etmektedir. Lütfen yanlış bilgi paylaşmayalım

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
GüzeL kampanya..

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Ben sabah 8.50 de başvuramadım ve kampanya gözükmüyordu.. O yüzden bitti sandım.. Yanlış bir şey paylaşmaktan filan değil :nono:

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Ben sabah 8.50 de başvuramadım ve kampanya gözükmüyordu.. O yüzden bitti sandım.. Yanlış bir şey paylaşmaktan filan değil :nono:

tamam arkadaşım Doğrudur. Şimdi hatırladım, saat 8:00 da aktif oldu ama saat 8:10 da kaldırıldı, sonradan bilinmeyen bir saatte tekrar aktif oldu.

anilcan123

Üye
şuan internet paketim oldugu için katılamadım ama hep böyle güzel kampanyalar istiyoruz

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Kayıt olan ilk 10000 hazır kartlı 50 kontör karşılığında bugün saat 24:00'a kadar tüm turkcell'lilerle tam 8 saat bedava konuşuyor.
Katılmak için tıkla

1 gün için 50 kontör vermeye değermi artık onuda siz düşünün.

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
bir b..k yaptığını düşünoyr trkcll daha neler çıkacak bakalım...

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Bugün kü kampanya değersiz, zaten kampuslym..

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Kayıt olan ilk 1000 turkcell'liye günlük 1 tl internet paketi hediye. Günlük kullanım 30MB ile sınırlıdır. Saat 23:59'da sana erer kullanılmayan haklar silinir.

bu kampanya hem hazırkart hemde futuraki hat için geçerlidir

Katılmak için tıkla

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
Kayıt olan ilk 1000 turkcell'liye günlük 1 tl internet paketi hediye. Günlük kullanım 30MB ile sınırlıdır. Saat 23:59'da sana erer kullanılmayan haklar silinir.

bu kampanya hem hazırkart hemde futuraki hat için geçerlidir

Katılmak için tıkla

Tam ben açıyordum konuyu sen benden önce davranmışsın bilgilendirme için teşekürler ama turkcell yine saçmaladı...:megafon::megafon::@:@

fbdr1907

fbdr1907

Üye
bu ne rezalet kmpanya işin cıkı çıktı artık

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Buna sadece gülerim türkcell kumda oynayan çocuk değil bu millet,bari sus da rezil etme kendi kendini 30mb ;)

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
.1o kontorluk kampanya .. Bence değerli bedavadan internete giriyorsunuz bir gün boyunca ama kayıt yaptıramadim.. Bilgilerimi dolduracağım yer çıkmıyor

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Şu an katılımlar devam ediyor. Gönder dediğinde çıkması lazım. Tekrar dene yada bilgisayarı kapat aç tekrar dene.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Tsk ler kardeş yaptım 2 hattıma da 48 sonra yüklenecek diyor.. O zaman a kadar saat oo.oo olur kampanya ölür . . Bu internet paketi sorgulamasını *456*3# den mi yoksa *123*1o# dan sorguluyoruz..