Turkcell Günün Fırsatı Kampanya Tarihcesi

Sponsorlu Bağlantılar

kezman_796

Üye
saat 16:00 da olcak büyük ihtimal

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sanırım 1 aylık bir kampanya çıkacak bugün. Günlük olsa şimdiye kadar çıkması gerekiyordu.

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
bende kaçırdım sandım inşallah 1 aylık ve faturasız hatlara çıkar...

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bugünkü kampanya da hiç yoktan iyidir :)

fbdr1907

fbdr1907

Üye
bugünkü kampanya ne acaba inşallah güzel birşeydir ama bir ses yok

piri.reis

piri.reis

Üye
10 kontöre 200 kontör!

Kayıt olan ilk 1.000 Hazır Kart'lı, 10 kontör karşılığında tam 1 ay boyunca kullanabileceği 200 kontör kazanıyor!

Hemen katılmak için tıklayın.

Bu kampanyada kazanılan hediye kontörler sadece Turkcell aboneleriyle yapılan konuşmalarda geçerlidir. Yurt dışı konuşmalarda, diğer operatörlerle olan görüşmelerde ve sms'lerde geçerli değildir.
Hediye kontörler hesabınıza yüklendiğinde size bilgilendirme mesajı gelecek. Bu mesajı aldıktan sonra kazandığınız hediye kontörleri kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kazandığınız kontörlerin geçerlilik süresi aylık teklifler için kampanyaya kayıt olduktan sonraki 30. gün teklifin alındığı saatte kadardır.
Ne kadar bedava kontörünüz kaldığını öğrenmek için, günün her saatinde *123*4#'yi tuşlayabilirsiniz.
Kazanılan hediye kontörler tarifeniz ne olursa olsun 4 kontör/dk olarak düşer, BizBize Kampus'lüler için grup içi 1 kontör, Turkcell'lilerle dakikası 3 kontör olarak düşer.

bugün bitmiş olan bu kampanya için turkcele teşekkür ederiz.

erfc20

erfc20

Üye
bu kampanya iyiydi ama geç haberim oldu katılamadım

Lacoste1983

Üye
Emeğe Saygı Teşekkürler

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
17 şubat..

Kayıt ol, 1000 MMS kazan!

İlk 1000 Bireysel Hazır Kartlı , günlük bedava 1000 MMS kazanıyor!
Hemen katılmak için .
Kazanılan MMS ler Turkcell içi kullanımda geçerlidir.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
1 aylık mı acaba daha önce bir haftalık yapmıştım onun süreside dolmak üzere

cool_eagle

Üye
günlük mü bu yaa

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
18.02.2009 günün fırsatı

Kaçıranlar için birdaha , Faturalılara daha önceden verilen aylık 3000 sms tekrar veriliyor. Kayıt olan ilk 1000 faturalı aylık şebeke içi 3000 sms kazanıyor.

cool_eagle

Üye
ya ben önceki kampanyada almıştım sms. netten bakıorum hala kalan 3000 dio

fbdr1907

fbdr1907

Üye
ben buna katılmıştım

kezman_796

Üye
bide hazrkartlıya werseler ne güzl olur

pegasus7

pegasus7

Üye
veriyorlar dün ben abone oldum 30 kontöre 3000 sms 1 ay boyunca 2197'ye EVET yazıp gönderiyorsunuz. Gerekli ileti mesajından sonra hattınızdan 30 kontör çekiliyor ve kullanacağınız 3000sms yükleniyor...

Ne kadar var diye de *123*29# yapmanız yeterli arkadaşlar:)

cool_eagle

Üye
veriyorlar dün ben abone oldum 30 kontöre 3000 sms 1 ay boyunca 2197'ye EVET yazıp gönderiyorsunuz. Gerekli ileti mesajından sonra hattınızdan 30 kontör çekiliyor ve kullanacağınız 3000sms yükleniyor...

bildiğim sadece kampuscelli olan hazırkartlara. ayrıca *123*2# den sorgulanıyor...

pegasus7

pegasus7

Üye

Hazır Kartlılarında oluyor herhangi bir tarife olmaksızın çünkü ben kampüscelli değilim ama yine de bu paketi dün akşam 30 kontör karşılığında aldım...

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi