turkcel t 10 explorer sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nesta34

Üye
    Konu Sahibi
turkcel t 10 explorer sorunu
slm arkadarlar 3 gün önce turkcel t 10 telefonu aldm geçen güne kadar gayet iyi girebiliyordum internete fakat bugün bir sorun olustu ve gün boyu ve halen sürüyor sorun sorun şudur ebuddy den msn ye girebiliyorum facebook uygulamasından faceye girebiliyorum face üzerinden youtubede video bile izleyebiliyorum fakat telefonun internet explorerinden googleye giriyorum ve googleye facebook veya baska bir site yazdıgım zaman ilerlemiyor google sayfasında kalıyor ve şebeke çekim gücü 2 kademeye iniyor wifi ile baglantı yaptıgımda sorun yok ama güzel baglanıyor explorerden her siteye çekim gücünde bir sorun var galiba bayiye gittim bişey anlamadılar müşteri hizmetleri aradm çözemediler ne yapmam lazım yardm pls

----------Eklendi @ 21:47:21 ---------- Yazıldı @ 21:40:19 ----------

telefonla konusanda kesik kesik geliyor ses yani çekim gücü gidip geliyor fakat anlamadıgım şey şu mademki bu çekmiyor faceye kendi uygulamasıyla sorunsuz giriyor ordan youtubede video bile izliyorm neden internet exploreriyle googleden öteye gitmiyor

----------Eklendi @ 21:54:18 ---------- Yazıldı @ 21:47:21 ----------

arkadaslar bulundugum yer istanbul sarıyer burda veriyo bu çekim hatasını :D sakın almayın bu lanet telefonu baştan sona sorunlu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt