Türkçe VocalizerEx TTS v1.0.2.3g konuşma motoru ( Cem ve Yelda Premium sesleri )

siz hangi ses paketini beğendiğiniz?

• Cem

Kullanılan: 8 18.2%
  • Yelda

Kullanılan: 17 38.6%
  • İkiside güzel

Kullanılan: 19 43.2%

• Kullanılan toplam oy
    44

sahin02

Üye
buraya dikkat edin
Kurulumlari yaptiktan sonra, Telefon ayarlari \ Dil ve giriş veya Erişebilirlik\ Metin konuşma ayarlara girip, varsayılan TTS motorunu Vocalizer Ex olarak işaretlemeniz gerekmektedir. yoksa çalışmaz!
Zaten sıkıntı orda işaretliyorum olmuyor hersey yerinde kontrol ettim de yanlış yok sorun cm 12 kullanıyorum ondan mı acaba?

kosmos

Üye
Programı kurdum ama cep telefonunda bulamıyorum

Afşın

Üye
Teşekkürler indiriyorum ☺

kosmos

Üye
samsung galaxy s4 mini kullanıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Ben sadece cem in sesini kullanmak istiyorum. Yelda nın sesini silebilir miyiz? Hem çok fazla yer tutuyor. Nasıl silinir ?

gvsl

Üye
Süpersiniz... sony x2 lolipop 5.0.2 de sorunsuz çalışıyor.Teşekkürler.
Sedat...

yaren_70

Üye
Kardeş proğram için teşekkürler . Bu proğramı nasıl kullanacaz?nereye dokunarak sesi yazıya çevirecez yardımcı olursan sevinirim.

yaren_70

Üye
Arkadaşlar yardımcı olacak kimse yokmu ? Bu proğramı nasıl kullanacaz?

MXKM

Üye

Kardeşim bu güzel ve çok faydalı paylaşımınız için size tebrik ve teşekkürlerimi sunarım.

yaren_70

Üye
Kardeş teşekkürler söylediğin gibi indirip kurdum ayarlarıda yaptım. Sorun şu elimdeki metni basıl okutturabilirim? Artı bir işlem yapmam gerekirmi?

Merhaba bu videodaki seslendirme samsunglarda oluyormus bende huawei var seslendiren bayan vokal motoru nerden bulup indirebilirim
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız